Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! > Kako?
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Kako? Ne snalazite se sa forumom...pitajte...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 17.08.2014, 16:08
ObeliX
Gost
 
prilozi: n/a
Razumijem i to ali kako da mu repliciram,kako da stupim u vezu sa covjekom koji se zove DISDJVNPSO89387MN?
Zar je tako tesko izmisliti ime ili izabrati neku imenicu? kliknem na njegovo ime i dobijem obavijest ObeliX,nije vam dozvoljen pristup! (?).
mislim da nam jezik nije tako siromasan kao njemacki ili engleski da ne mozemo sebi da damo prikladan nick.
nego ja predlazem "KUME ,DA MI TO KOLJEMO"
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 17.08.2014, 19:19
Dr.jare
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od ObeliX Prikažite prilog
pa eto ,ako neko zeli da vidi Dr.Jare profil,koji detektor koristi,koje teme i postove ima onda to i moze...isto tako moj ili profil mnogih clanova ali necije SJMDUYIBSJCVNOPWIEJ profile ne mozes vidjeti. koji klinac onda takav clan radi ovde? ako i mozes vidjeti onda je njegov SCORE 0 a detektor koji koristi se zove JDH73746Y7HBDC.
da li iko razumije sta hocu reci?
Ma razumem te u redu je da vidis profil dr.jareta jer je on faca i doktor koliko i dr.Nele Karajlic... haha salim se... kod tih sa nadimkom SJMDUYIBSJCVNOPWIEJ najverovatnije nema sta da se vidi niti sa njima ima sta da se dopisuje... tako da se djabe nerviras...
Sto rece Solidus mnogi misle da je dovoljna registracija da bi se videle slike i brzo dizu ruke... znaci mrzi ih da napisu Pera, Djoka, Mika itd. vec upisu SJMDUYIBSJCVNOPWIEJ jer nemaju nameru da se zadrze i druze... oni malo promucureni krenu sa pisanjem brojnih gluposti da bi sto pre ostvarili "kvotu" a oni pametniji i strpljiviji prikljuce se vrucim temama i brzo stignu "kvotu"... oni cetvrti registruju se kulturno sa pristojnim nickom (nadimkom) i kad vide da treba ostvariti neku "kvotu" dizu ruke...
Ja sam na jednom drugom forumu sa potpuno drugom tematikom i daleko strozim pravilima (centriranje slike, sredjivanje signatura, potpun profil...), bio strpljiv i relativno brzo ostvario "kvotu" ali se posle razocarao download sekcijom jer su bile gluposti koje ima na netu besplatno...
Zato samo opusteno i bez nervoze!
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku na prilogu
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Zastoj u radu foruma Vumi Kako? 2 04.06.2012 20:14
pomoc oko foruma.... eclipse4 Kako? 5 27.09.2010 10:43
Novi izgled foruma Vumi Kako? 35 13.01.2008 20:15
s drugog foruma davor Zanimljivosti 6 14.04.2005 10:40


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!