Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 04.02.2005, 01:57
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
Mozda se varam ali kada sam vidio njegovu email adresu pomislio sam da je prodavac detektora pa sam zato izbrisao onaj njegov prvi prilog......
ma izgleda da mu je to bila samo inspiracija za nadimak.......
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 04.02.2005, 02:01
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Zivot je surov i pun iznenadjenja. .......primer je tvoj prijatelj.
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 04.02.2005, 02:12
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Zao mi ga nekako, imao je svoju radnju za tetoviranje, propalo mu je, nigdje sad ne radi i jos to da mu se desi. Zadnji put smo isli zajedno u trazenje i njemu se posrecilo da nadje jednu kompletnu rimsku fibulu (nadam se da je nije ponio od kuce da bi mene nervirao)....ah da, bilo je to na "mom" polju....
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 04.02.2005, 02:34
flowerni
Gost
 
prilozi: n/a
kazite mi braco sportisti gde mogu da nabavim sondu Fisher F-204 koja se ugradjuje na fiserove modele 12xx i koja joj je cena i interesuje me narucivanje iz inostranstva kako to ide oko postarine i carine
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 04.02.2005, 02:52
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Sto se tice narucivanja postom mislim da to nije nikako moguce.Jer ako bi zeleo da preko interneta narucis nesto,prvi problem bi bio sredstvo placanja.Jer se to obicno radi preko Master ili Visa kartica.Ako bi uspeo taj problem da resis,onda bi ti se problem pojavio na samoj granici,tj prilikom ulaska posiljke u datu zemlju.Ako je to neka od bivsih republika Sfrj,utoliko je veci problem.Moj predlog ti je da preko nekog naseg zemljaka to narucis i da ti to on donese.Sto se tice cene nemogu ti nista reci u ovom momentu.Pogledacu pa cu ti javiti ili ces dobiti direktnu adresu pa pogledaj sam.Pozdrav rammstein..........
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 04.02.2005, 02:57
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Nisam gledao sta ima na ovom sajtu,ali pogledaj ti mozda i nadjes to sto te zanimawww.fisherlab.com
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 04.02.2005, 03:29
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od flowerni
kazite mi braco sportisti gde mogu da nabavim sondu Fisher F-204 koja se ugradjuje na fiserove modele 12xx i koja joj je cena i interesuje me narucivanje iz inostranstva kako to ide oko postarine i carine
A jesi li ti mislio na fisherov model detektora 1212X............
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 04.02.2005, 03:33
flowerni
Gost
 
prilozi: n/a
imaju gotove sisteme a ne samo sondu.
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 04.02.2005, 03:34
flowerni
Gost
 
prilozi: n/a
od tog modela mi treba samo sonda,ne ceo detektor
odgoovorite sa citatom
  #30  
Staro 04.02.2005, 03:39
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
e pa tako onda.Zato sam te i pitao jer fisherov model 12x ne postoji postoji samo 1212x.Nista flowerni pogledacu za adresu na internetu ili cu se raspitati ovde u swiss ili u nemackoj pa ces dobiti odgovor.Ako nije tajna koliko si platio detektor
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!