Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Ostali
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Ostali Modeli ostalih priznatih svjetskih proizvođača detektora metala kao i modela iz "kućne radinosti"

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 30.06.2012, 16:47
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 63
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Jasno je da su neusporedivo bolji tvornički aparati visoke klase ( mislim na one bez videoigrica i aparata za točenje piva).
Pojedini detektori napravljeni u garaži su solidno odrađeni i usporedivi s određenim tvorničkim proizvodima, čak su i bolji od pojedinih.
Najveća prednost tih aparata je da su cijenom pristupačni, na zadovoljstvo mnogih koji si ne mogu priuštiti kvalitetan tvornički aparat.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 30.06.2012, 16:55
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Da složio bih se sa tobom,zbog tog sam i napisao u predhodnim postovima "Moj savjet u koliko nemate dovoljno novca ili ne želite previše trošiti na MD ručni rad može biti rješenje.Neki od tih uređaja zaista iznenađuju u odnosu na neke brendove.U svakom slučaju ne treba ih zanemarit ali se ipak ne mogu po mnogo stvari nositi sa renomiranim firmama.""
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 30.06.2012, 19:04
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Zanima me da li je neko imao iskustva sa Bugarskim goldmask 3 plus aparatom? Neki moji drugari koji nemaju dovoljno novca se interesuju za njega, tj.odnos cene i kvaliteta.
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 30.06.2012, 20:03
Cule68
Gost
 
prilozi: n/a
skoro je jedan moj drug kupio taj aparat,pre toga je nosio fisher f5 i kaze da je aparat ekstra,a vidim i po njemu da je prezadovoljan aparatom...inace radi na 18kh i dobar je skupljac,za te pare mislim da mu je to najbolje moguce resenje..
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 30.06.2012, 21:55
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 992
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
golden mask 3 + je skuplji od fishera F5
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 30.06.2012, 22:57
Cule68
Gost
 
prilozi: n/a
mislim da mu je cena negde oko 700 zapadno njemacki koruna ili ti (evrova)...jeste dosta je skuplji ali je isto toliko i bolji od fishera f5...
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 30.06.2012, 23:29
Korisnička slika od Naki011
Naki011 Naki011 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.06.2011
prilozi: 192
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 6 zahvalnice(a/u) za 6 priloga
Za te pare je mogao da uzme f70 koji je neuporedivo bolji od bilo kog Golden Maxa.
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 01.07.2012, 00:19
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Citat:
citat od kosuca Prikažite prilog
S obzirom na tvoje nalaze nije loše.
Hvala kolega..
Ima tu još što šta ali nisam postavio Hahahah
Živio ti meni
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 01.07.2012, 00:44
Alexx
Gost
 
prilozi: n/a
Sto se tice Golden Maska, ja imam trojku, bez plusa, a koliko znam, ni jedan od njih ne radi na 18 khz, na toj frekvenciji je cetvorka. Mnooogo sam brate zadovoljan, imam i wave II, ekstra dubina, losija diskriminacija, ali kada povadis svo gvozdje, radi extra hehe, pa je tu i goldmaxx stari, Vumijev, i malo deusica. Golden Mask 3+ je za par desetina manje od 500 evrica, znaci, ni blizu 700. Ja sam trojku platio manje od trista evrica, ricardo.ch je cudo, nov naravno, i u garanciji. Nedostatak maske i wavea je taj, sto iole veci komad gvozdja odmah detektuje kao dobar nalaz, sto goldmaxx i deus nece uraditi. Tek kada probate vise aparata, razlicitih proizvodjaca shvatite da svaki od njih ima svoje prednosti i mane. Ako ovo smatrate hobijem, svaki ce vam zavrsiti posao. Ako imate lovu kupite deusa, ako nemate kupite wave, bitan je dobar teren i sto vise izlazaka.
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 01.07.2012, 01:37
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Ne bih previše zamjerio tim aparatima što veće komade željeza javljaju kao dobar nalaz.Smatram da sjekira,nož,koplje i mač jesu dobri nalazi,Kad završim sa pretragom za obojenim metalima a na terenu primjetim prisustvo strelica ja namjerno smanjim diskriminaciju i onda ih pokušavam pronaći jer su mi i one interesantne.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Novo u forumu Vumi Testiranje detektora 0 19.09.2009 20:17
Aktiviranje korisnickoga racuna na forumu Vumi Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 0 22.02.2007 23:17


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!