Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 05.10.2008, 00:10
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od pike.sch Prikažite prilog
Ja bih ti mogao posuditi moj ali posto vidim da si iz Sarajeva to je daleko od mene. Bojim se da ne odes na neko minsko polje pa da ostanem bez detektora pa da ja onda dajem oglas slicno tvom.
E Pike ti se zabrinuo za detektor a za buduceg kolegu nista.......hmm!
  #12  
Staro 05.10.2008, 09:29
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od pdragan Prikažite prilog
Super prijedloge imas za ovaj forum...
Nemoj vise...

Vumi
jok ,nego da kupi xp.situacija je losa brate,nema se para.
a najbolje je vumi da ti mene lepo izbrises sa ovog foruma.
gore od ovoga ne moze biti,jer neznam dali ovaj forum sluzi za forum ili mesto za reklamu i prodaju tvojih detektora,ako ti je ovo bio dugogodisnji cilj uz pomoc nas koji smo malo duze na ovom forumu i koji smo na neki nacin pomogli da ti forum bude danas to sto jeste onda si nas lepo izigrao.
pozdrav i srecno u daljem radu!
  #13  
Staro 05.10.2008, 11:48
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Covjece, jel tebi jasno da ti reklamiras (bolje receno navodis javno covjeka) ono sto je u cijelom svijetu zabranjeno. Ako ti ne odgovaraju pravila onda zbogom. Nema potrebe da citam te gluposti sa bilo cije strane, posebno o tome kako ja ovaj forum koristim za nesto ili kako sam vas presao necim. Na tebi je da, ako zelis ucestovati u forumu, se pridrzavas pravila a ako ti se ne svidjaju pronadji neko drugo mjesto gdje ces pisati o tim glupostima!!!
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #14  
Staro 05.10.2008, 19:48
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Covjece, jel tebi jasno da ti reklamiras (bolje receno navodis javno covjeka) ono sto je u cijelom svijetu zabranjeno. Ako ti ne odgovaraju pravila onda zbogom. Nema potrebe da citam te gluposti sa bilo cije strane, posebno o tome kako ja ovaj forum koristim za nesto ili kako sam vas presao necim. Na tebi je da, ako zelis ucestovati u forumu, se pridrzavas pravila a ako ti se ne svidjaju pronadji neko drugo mjesto gdje ces pisati o tim glupostima!!!
Samo onaj koji nesebično daje, neumitno i nepobitno u bilo kojem pogledu, taj će i dobiti, siguran sam da je Vumi čista pojavnost u sveopćem košmaru.
  #15  
Staro 05.10.2008, 22:58
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
ha ha ha. a gde to pise u tvom pravilniku da nesmem da navodim coveka na tako nesto.
moj prilog si mogao da brises i bez tvog komentara zar ne?
ono sto je u celom svetu zabranjeno javno Ovde se sve radi javno -prezivljava se. svako na svoj nacin,a posto si ukinuo i PP onda coveku moram javno da kazem kako da se snadje.
posto vidim da tvoja ekipa dobro pomaze-zajebava!!!-
v i v a e u r o hahaha!
  #16  
Staro 05.10.2008, 23:01
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
posudjivanje

Citat:
citat od emir1982 Prikažite prilog
greska u kucanju, 80 GB HDD a 512 MB RAM-a, ej a kako bi bilo na odredjeno vrijeme da mi neko posudi detektor a za uzvrat kompijuter nek ostane, naravno licnu dajem, podatke i ako treba i pismeni ugovor kao garanciju, fakat sam ozbiljan.

Pomozite Vi nekom pa ce Vama Bog pomoci !
To je kao da nekom trazis na posuddjivanje zenu za neko vreme,pa ko zna,za te pare mozes kupiti neki slabiji model detektora dok se uvezbas
  #17  
Staro 05.10.2008, 23:41
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
posto vidim da tvoja ekipa dobro pomaze-zajebava!!!-
v i v a e u r o hahaha![/quote]
Dragane koje to u vumijevoj ekipi? i ko zajebava? Vecina nas su vumijevi poznanici, on nema nikakvu ekipu za neko pomaganje, licno pznajem coveka.
  #18  
Staro 05.10.2008, 23:55
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
sale i zajebancije nikad dosta,ali..
zasto nemogu da coveka obavestim kao da se snadje,sta je tu lose,pa ne skupljamo mi markice ili salvete.
ne razumem vumija,prodaje aparate za sta ,za cuvanje u gepeku,pa kad padne mrak trk u sumu.odakle ovolika roba na forumu,jel je cuvamo kuci?jel neko od vas to ne kupuje? ne razumem.kako da se ponasam na forumu.
niko nista od toga ne prodaje ovde ili negde javno, ali se zna kako to ide i gde ,i sta sad?mozda da otvorimo neku temu-menjam kinder jaja za postanske marke,koje sam slucajno nasao sa xppower ili kako vec se zove neverovatno na 70cm. dubine-opasan detektor.
malo sutra!!
od danas se vise ne druzimo
  #19  
Staro 06.10.2008, 00:07
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od pdragan Prikažite prilog
sale i zajebancije nikad dosta,ali..
zasto nemogu da coveka obavestim kao da se snadje,sta je tu lose,pa ne skupljamo mi markice ili salvete.
ne razumem vumija,prodaje aparate za sta ,za cuvanje u gepeku,pa kad padne mrak trk u sumu.odakle ovolika roba na forumu,jel je cuvamo kuci?jel neko od vas to ne kupuje? ne razumem.kako da se ponasam na forumu.
niko nista od toga ne prodaje ovde ili negde javno, ali se zna kako to ide i gde ,i sta sad?mozda da otvorimo neku temu-menjam kinder jaja za postanske marke,koje sam slucajno nasao sa xppower ili kako vec se zove neverovatno na 70cm. dubine-opasan detektor.
malo sutra!!
od danas se vise ne druzimo
dragane dobro si rekao. Ebiga buraz sta da kazem vumijeva kuca- vumijeva pravila. Pozdrav
  #20  
Staro 06.10.2008, 12:10
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
ebiga ja vec hteo da bacim spectrum i da uzmen goldmax
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
detektor MINEORO da li je to detektor iz snova belja Vrste i namjena 19 03.05.2008 00:11
pi detektor tragac Testiranje detektora 10 26.04.2008 20:29
Detektor miligor Vrste i namjena 10 29.10.2007 17:42


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!