Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 09.01.2008, 19:47
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
Mogu samo da vam kazem da ste mnogo jadni i bedni i bas mizerni. Samo sam procitao po par redova i dalje me i ne interesuje sta ste pisali. Mislio sam da se ovde skupljaju normalni i malo uceniji ljudi, kad ono uzasavajuca koncentracija mongoloida, morona i semenkara, na tako malom mestu.
Doci ce vam glave ta Srbija, koju toliko mrzite, vrlo uskoro !
Steta je uopste i sto trosite kiseonik. Pih !
....bez uvrijede ti si bolestan covijek .....kao sto Bane vec rekoh .....
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 09.01.2008, 19:49
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Citat:
citat od fabijanus Prikažite prilog
perune procitaj molim te jos jednom, sto si napisao , bez ljutnje ....
Fabijanus mozda sam glup ko zna ali sad te stvarno nerazumijem, ja spustam lopticu a vi je udarate sto jace. Mislio sam da cete bar procitati novu temu koju sam postavio.
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 09.01.2008, 19:49
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od perun Prikažite prilog
Fabijanus mozda sam glup ko zna ali sad te stvarno nerazumijem, ja spustam lopticu a vi je udarate sto jace. Mislio sam da cete bar procitati novu temu koju sam postavio.
...bez ljutnje ...
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 09.01.2008, 19:50
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
Mogu samo da vam kazem da ste mnogo jadni i bedni i bas mizerni. Samo sam procitao po par redova i dalje me i ne interesuje sta ste pisali. Mislio sam da se ovde skupljaju normalni i malo uceniji ljudi, kad ono uzasavajuca koncentracija mongoloida, morona i semenkara, na tako malom mestu.
Doci ce vam glave ta Srbija, koju toliko mrzite, vrlo uskoro !
Steta je uopste i sto trosite kiseonik. Pih !
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 09.01.2008, 19:57
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od perun Prikažite prilog
Fabijanus mozda sam glup ko zna ali sad te stvarno nerazumijem, ja spustam lopticu a vi je udarate sto jace. Mislio sam da cete bar procitati novu temu koju sam postavio.
ma perune samo opusteno ,
pa vidis da sam i ja udario na salu da smirimo strasti
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 09.01.2008, 20:00
KOMITSKI
Gost
 
prilozi: n/a
Cudo je ova danasnja tehnika, racunari, internet i kako preko svega toga, mala, posve nebitna i sitnodusna, vulgarna i prosta bica mogu tu da postanu tako veliki, pametni, pa i opasni. 'Ocete sline da vam posaljem moj mensin sertifikat ? Zalosno je to sto i ne kapirate koliko ste jadni.
odgoovorite sa citatom
  #37  
Staro 09.01.2008, 20:27
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
sto se tice certifikata mense tvoji postovi ovde a narocito tvoja recitost su vise nego dovoljni da nas sve onako globalno ubedis u verodostojnost te tvrdnje
zeleci da ti pomognem i sa najboljim zeljama za ozdravljenje pozvao sam prijatelja koji je analizirao tvoje pisanije ovde i on mi je kao odgovor poslao e mail sledeceg sadrzaja/skracena verzija/-
s obziram na prikazene umotvorine u vidu pisanja slobodan sam da zakljucim da je lice najverovatnije maloletnik ili u najboljem slucaju mladji punoletnik u stadijumu teske paranoidne sizofrenije, proistekle pre svega iz dogadjaja u detinjstvu, najverovatnije je da ga je i majka ranije odbila od sise, pa je navikom poteran poceo da sisa komsiju, kasnije je to i neko od rodbine uocio pa mu i sam ponudio zadovoljenje potrebe/najcesce ujak/lecenje je moguce ali najcesce dolazi do istog bez saradnje pacijenta pa ovim putem zamoljavam roditelje da ga upute u najblizu kliniku zatvorenog tipa na dublju psihoanalizu uz koriscenje najmodernijih ludackih kosulja i niskih struja koje nece ozlediti pacijenta
isto tako uz primenu najnovijih lekova predlazem i radnu terapiju,
sto se tice posla predlazem jedan od nacina da brzo dodje do istog a to je zavod za zaposljavanje
odgoovorite sa citatom
  #38  
Staro 09.01.2008, 20:31
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
sto se tice certifikata mense tvoji postovi ovde a narocito tvoja recitost su vise nego dovoljni da nas sve onako globalno ubedis u verodostojnost te tvrdnje
zeleci da ti pomognem i sa najboljim zeljama za ozdravljenje pozvao sam prijatelja koji je analizirao tvoje pisanije ovde i on mi je kao odgovor poslao e mail sledeceg sadrzaja/skracena verzija/-
s obziram na prikazene umotvorine u vidu pisanja slobodan sam da zakljucim da je lice najverovatnije maloletnik ili u najboljem slucaju mladji punoletnik u stadijumu teske paranoidne sizofrenije, proistekle pre svega iz dogadjaja u detinjstvu, najverovatnije je da ga je i majka ranije odbila od sise, pa je navikom poteran poceo da sisa komsiju, kasnije je to i neko od rodbine uocio pa mu i sam ponudio zadovoljenje potrebe/najcesce ujak/lecenje je moguce ali najcesce dolazi do istog bez saradnje pacijenta pa ovim putem zamoljavam roditelje da ga upute u najblizu kliniku zatvorenog tipa na dublju psihoanalizu uz koriscenje najmodernijih ludackih kosulja i niskih struja koje nece ozlediti pacijenta
isto tako uz primenu najnovijih lekova predlazem i radnu terapiju,
sto se tice posla predlazem jedan od nacina da brzo dodje do istog a to je zavod za zaposljavanje
...ha,ha , ha , ako se nikad nisam nasmijao sad sam ,, Bane legendo ....
odgoovorite sa citatom
  #39  
Staro 09.01.2008, 20:39
crni
Gost
 
prilozi: n/a
E moji ljudi vidite kako je tesko biti covek a budale se ne radjaju, same nicu poput K.... Vumi najlubaznije bih te zamolio da ovakve ispade strucnog znanja sankcionises pa da mi prosti, jadni, bedni nastavimo dalje sa nasim jedinstvenim sajtom koji nas je okupio iz sasvim drugih pobuda.
odgoovorite sa citatom
  #40  
Staro 09.01.2008, 21:00
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od crni Prikažite prilog
E moji ljudi vidite kako je tesko biti covek a budale se ne radjaju, same nicu poput K.... Vumi najlubaznije bih te zamolio da ovakve ispade strucnog znanja sankcionises pa da mi prosti, jadni, bedni nastavimo dalje sa nasim jedinstvenim sajtom koji nas je okupio iz sasvim drugih pobuda.
al bar da nam se decko javi kasnije i kaze kako je prosao na konkursu za posao,
mislim ipak bi trebao da se potrudi , eeejjjj zdravlje je u pitanju...
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Knjiga sa mapama rimskih ostava Vumi Zanimljivosti 18 13.03.2007 17:49
Biste rimskih vladara Vumi Antika 4 01.07.2005 14:58


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!