Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 31.01.2007, 18:23
Korisnička slika od zeljketa
zeljketa zeljketa je offline
MODERATOR
 
Registriran : 20.05.2006
Starost: 65
prilozi: 1.439
Zahvaljivao se: 1.494
Dobio je 578 zahvalnice(a/u) za 201 priloga
danasnja vijest

Italijanska policija je uhapsila 35 osoba u vezi istrage o ilegalnoj trgovini arheoloskim umjetnickim blagom.Protiv desetina drugih osumnjicenih istraga je jos u toku.
Istragu vodi sicilijanska policija.Policijska istraga je usmjerena na jednu grupu trgovaca koji su aktivni izmedju ostalog i u Svicarskoj,Njemackoj ,Velikoj Britaniji i Sjedinjenim Americkim Drzavama.
Do sada je policija vec oduzela oko 2000 arheoloskih predmeta, vazni,novcica i figurica.Radi se uglavnom o grckim,rimskim i vizantijskim objektima.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 31.01.2007, 18:57
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Vjerovatno neko nekom nije uletio pare.
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 31.01.2007, 19:12
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Cijelo vrijeme sam se pitao koliko je potrebno svicerima da konacno ucine nesto povodom ovoga .........
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 31.01.2007, 19:15
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Ma to samo veliki ciste teren za sebe, velika je to lova a igraca puno.
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 31.01.2007, 19:25
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Ova priča se odnosi na mešetare i velike profitere, mi smo većinom ljubitelji i tragači za istinom, ako slučajno pobrkamo kockice sljeduje nas
.?!?##!!! ...
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 01.02.2007, 00:25
bojanrist
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav

ova prica je potpuno tacna,sto se tice italije zatvoren je jedan sajam i zaplenjene su dosta stvarcice veoma vredne,ali sve to potice iz Bugarske,jer je nedavno opljackan muzej u Sofiji,alarmiran je interpol,i oni rade po spisku nestalih predmeta,kontrolisu se i neki sajtovi za prodaju novcica i ostalih antikviteta,cak i jake numizmaticarske kuce,to je normalno kada je neki muzej pokraden,ali me interesuje jedna stvar konkretno muzej u Pozarevcu,pljackan je triput,odnete su veoma vredne stvari,interpol nikada nije obavesten o tome,stvari normalno nikada nisu nadjene,a cuvar muzeja je odlezao tri godine,covek ni kriv ni duzan,jos mu namestili da je on sve pokrao,a opet ponavljam da kod njega nista nisu nasli od bilo koje ukradene stvari,voleo bih da cujem neki komentar o preksinocne emisije na B92,pod nazivom PLJACKASI SRPSKOG BLAGA,ako je iko gledao.
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 01.02.2007, 08:00
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Ja sam gledao,sramota je to što svi ljudi iz muzeja pljuju po nama a oni su najveći lopovi a još ih i drzava plaća.NO COMMENT! Veštačko djubrivo će ionako za 20 god. uništiti sve novćice i metalne predmete po njivama.A što se tiče policije dovoljno je pomenuti ko je bio zaduzen za zaštitu srpskog blaga ime mu neću spomenuti ali je rečeno na b92.Svi u Srbiji koji se bave ovim poslom znaju o njegovom POŠTENJU.
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 01.02.2007, 12:52
pacatianus
Gost
 
prilozi: n/a
gospodin K....

Jel mislis na onu stvar?
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 01.02.2007, 13:34
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Da, taj što ima ćerku estradnu princezu silikona sa facom od konja.Stih je preuzet od Marčela ako se neko nadje uvredjen njim.Ali sigurno neće!
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 01.02.2007, 13:52
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od miligor
Da, taj što ima ćerku estradnu princezu silikona sa facom od konja.Stih je preuzet od Marčela ako se neko nadje uvredjen njim.Ali sigurno neće!
hehe mozda se ipak nadje neko uvredjen zbog tog poredjenja, mislim prvenstveno na konja iz tog stiha hihihi
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!