Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 20.05.2011, 00:44
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.470
Zahvaljivao se: 550
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
A kolege... kolege hvala hvala! A sve obiđoh štrandove a detektore ne vidoh nigde. Učinimi se nešto slično na jednom štandu kad ono tamo Villager kosilica za travu koja podseća na detektorče! HAhahaha. A što se tiče bajsa dobar je skroz sa amortizerima u standardnim nijansama boje a pored njega bio jedan mali raktorčić za decu, jako simpatično... Inače je na sajmu jako dobro bilo, skupilo se dosta ljudi iz svih naših nekadašnjih država, dosta se kupovalo, gledalo, razgovaralo a bogami i jelo i pilo... Ništa nije falilo. A najviše mi se svidelo i tamo sam , kao i uvek, najviše ostao - na takmičenju konjskih zaprega... Konji su zakon, kako su samo lepi i plemeniti Kad prrojuri kraj mene, zemlja se trese... Ali i inače volim da jašem tako da mi je ugođaj bio potpun. A pike mogli smo se upoznati na sajmu ove godine!
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 20.05.2011, 13:09
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.176
Zahvaljivao se: 144
Dobio je 572 zahvalnice(a/u) za 242 priloga
Sto mora na sajmu iovako smo komsije, blizu smo. Kako nisi primetio detektore na sajmu ima ih u nekoliko masina samo su malo skrivene. A oni detektori sto nose policajci,db, i telohranitelji, kad god ide neki glavonja iz vlasti sve zuji od detektorisanja.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
za sve koji nisu znali kratki Zanimljivosti 0 25.12.2010 18:09
Sta mislite da su bili zlatnici? Vumi Antika 12 12.08.2010 15:50
Ludjaci nisu jos izumrli Vumi Zanimljivosti 10 06.10.2007 16:41


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!