Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 09.06.2009, 16:06
algor
Gost
 
prilozi: n/a
Gama

Ovaj znak gleda prema izlasku sunca
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg SNV32442.jpg (68,5 KB, 40x prikazano)
Tip dokumenta: jpg SNV32443.jpg (66,4 KB, 33x prikazano)
Tip dokumenta: jpg SNV32444.jpg (62,0 KB, 18x prikazano)
Tip dokumenta: jpg SNV32445.jpg (46,6 KB, 30x prikazano)
Tip dokumenta: jpg SNV32446.jpg (59,1 KB, 16x prikazano)
Tip dokumenta: jpg SNV32452.jpg (53,2 KB, 21x prikazano)
Tip dokumenta: jpg SNV32453.jpg (57,5 KB, 25x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 09.06.2009, 16:34
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
o ovome bi trebao da sacekas da ti se javi na forumu ili u snu (on sve moze ) nas beli mag BANEBEOGRAD,on poznaje znakove,sklanja prokletstva,razbija passworde,goni i tera sile zla jer on bejase najbolji drug i sa h-menom i carobnicom

recice ti on bolje to
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 09.06.2009, 16:37
algor
Gost
 
prilozi: n/a
Ovog znaka su trazili neki ljudi sa mapom
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 09.06.2009, 17:28
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
I ja mislim da je Bane naj pogodniji za ovo, i mozda ce ukljuciti one njegove kornjace ponovo.........
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 09.06.2009, 20:36
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Ovaj znak je jako................ jako interesantan. Nadam se da ce cika Bane ovde da provali o kakvim se baksuzima radi? Ako neuspe ,onda cu ja morati da odbrajam na mladi mesec- mesecevu menu. Ali bato tojce i da kosta, jedna osrednja sremacka sunka, dve kile trapista, jedan galon crvenoga vina, dve mlade koke. Ah!!!! zamalo najvaznije da zaboravim. Dzakce brasna od 50 kila, el se mora posipati oko stene pri citanju tajanstvene molitve..... Sve ovo moraces licno da doneses na ledji...ma posle ponoci tacno u 5 min. i nesmes se okretati niti gledati levo i desno. E za ovaj metalni metar-patljiku zamalo i to da zaboravim. Covece navatosi sa njime zle sile s`one strane i to mora sade da ti skidam ali......... ali ce i to da kosta i jopet osrednja sremacka sunka i galon beloga . U buduce da znas; nesmes da koristis metalne predmete kod ovakvih znakova samo drveni stap -metar
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 09.06.2009, 21:43
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Ovaj znak nije zaebancija, on vodi do ukletog blaga, zato oprezno.
Znam kako se skida prokletstvo u ovom konkretnom slučaju, međutim procedura je jako složena i dugotrajna. Na ovom mjestu pod hitno treba sagraditi brvnaru, doći po mene i donijeti me u drvenim traljama obloženim guščjim perjem. Tri godine moram boraviti u brvnari sa jednom plavokosom i jednom riđom djevicom uz obilje odabrane hrane, voćne mučenice koja ne zna za šećernu repu i trsku i paletu vina od odabranih sorti i grozdova. Zadnju godinu kada su duh i tijelo posvema pročišćeni, u vrijeme zimskog solsticija moram napraviti štule od ružinog drveta jer nogom ne smijem na tlo izvan brvnare. Četvrte godine u proljeće znak popunjavam zemljom i u njemu sijem sjeme runolista s Triglava i na štulama nazad u baraku dok runolist ne procvate.
Kad runolist procvate, uberem dva cvjetića, za svaku ruku po jedan.
Deset jaja od različitih, tajnih beštija razbijam o glavu, vežem oči, penjem se na štule i balunjam s runolistom u rukama dok ne blebnem.
Mjesto na kojem me prokletstvo blaga obori na zemlju, znak je za kopanje, a iskopani silni tovari zlata postadoše čisti, zahvaljujući mojem pročišćenom duhu, što oslobodi zlato od kletvi.
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 09.06.2009, 22:15
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
E tako se to radi a ne kao oni amateri i prevaranti! Bravo Enigma, predlozicu te prvom jadniku koji me upita za pomoc............
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 09.06.2009, 23:19
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Hvala Kratki, slažem se da ljude ne treba zaebavati, ljudima treba kvalitetno pomoći, a tebe ću rado ugostiti u brvnari, dok te volja.
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 09.06.2009, 23:28
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od rade-bec1 Prikažite prilog
Ovaj znak je jako................ jako interesantan. Nadam se da ce cika Bane ovde da provali o kakvim se baksuzima radi? Ako neuspe ,onda cu ja morati da odbrajam na mladi mesec- mesecevu menu. Ali bato tojce i da kosta, jedna osrednja sremacka sunka, dve kile trapista, jedan galon crvenoga vina, dve mlade koke. Ah!!!! zamalo najvaznije da zaboravim. Dzakce brasna od 50 kila, el se mora posipati oko stene pri citanju tajanstvene molitve..... Sve ovo moraces licno da doneses na ledji...ma posle ponoci tacno u 5 min. i nesmes se okretati niti gledati levo i desno. E za ovaj metalni metar-patljiku zamalo i to da zaboravim. Covece navatosi sa njime zle sile s`one strane i to mora sade da ti skidam ali......... ali ce i to da kosta i jopet osrednja sremacka sunka i galon beloga . U buduce da znas; nesmes da koristis metalne predmete kod ovakvih znakova samo drveni stap -metar
ovog radeta sam planirao da zovem na slavu sledece godine.....sada sam u teskoj dilemi dal mi se to isplati......ipak ce ovo da odrade za sat dva pa mu treba toliko...a meni slava tri dana...
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 10.06.2009, 01:14
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
bratic nigma! tebe je nasa baba Stanislava bolje naucila da bajes a i bio si njen miljenik. Videiseda si izuzetno nadaren
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!