Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #41  
Staro 10.05.2010, 22:23
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
GoldMax i sondu od 27cm, nices pogresiti, ja sam imao oba i ostao na GoldMaxu bas zbog toga sto si pomenuo........
odgoovorite sa citatom
  #42  
Staro 11.05.2010, 07:30
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
GoldMax i sondu od 27cm,
Capo Di Tutti Capi
odgoovorite sa citatom
  #43  
Staro 03.02.2011, 14:24
Danijel
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav svima
da ozivim ovu temu malo a da nebih otvarao novu sa istom tematikom
zelim da kupim neki detektor kao za mene pocetnika nizeg cenovnog ranga da se upoznam sa tom stvarcicom kako radi i ostalo pa kasnije mozda i razmislim za nesto bolje poput vasih
Molim Vas za preporuku dosta sam procitao o fisherovom modelu F2 ili neki u tom njegovom cenovnom rangu koji moze da sluzi nameni pocetnika?
odgoovorite sa citatom
  #44  
Staro 03.02.2011, 14:56
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Fisher F-2 kosta nekih 260 Evra, nakon nekoliko mjeseci dobices volju da kupis nesto jace, to cete onda kostati jos nekih 600 Evra, nakon toga neces biti zadovoljan ni njime jer ces cuti ili vidjeti da ima jos jacih, to cete onda kostati jos nekih 700 ili 800 evra, onda ces opet itd itd. Ti sada sracunaj sve to i na kraju vidi koliko cete izaci jedan detektor koji trenutno kosta nekih, recimo, 800 Evra...rezultat, duplo vise nego da si ga odmah kupio. U redu, one stare mozes uvijek prodati i vratiti jedan dio para, ali u svakom slucaju bices na gubitku. Ti sada razmisli dobro sta ces i kako ces
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #45  
Staro 03.02.2011, 23:46
Polanski
Gost
 
prilozi: n/a
moj savet:kupi nov,jer novo je novo.ja nisam imao srece sa rucnim radovima i ne preporucujem
odgoovorite sa citatom
  #46  
Staro 04.02.2011, 17:06
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Pero68 Prikažite prilog
Iskustva sa detektorima imam veoma malo.Teren je ravnica, oranice uglavnom.Trebao bih sve sto se moze iskoristiti za muzej.Neznam sta se sve moze naci na nalazistima, ali radi se od praistorije,kelta, rima,srednjeg vijeka, do naselja koja su nestala krajem 19 vijeka.
Onoga ko bi kupio detektor da ga koristim, interesuje uredjaj koji po meni vise lici na geo radar ili nesto tako. Znaci, mogucnost prikazivanja slike predmeta pod zemljom, da se ne raskapa vise nego sto je potrebno, a da se nadje i recimo spasi sto vise, jer je teren vlazan i vecina onoga sto sam nasao je u jadnom stanju...
Uglavnom, da moze naci od igle do lokomotive, od zeljeza do zlata :-)
Nemoj se zamajavati tim glupostima.To je sve produkt marketinga kako bi se uređaji prodavali.Lično sam prisustvovao kod rada sa jednim takvim georadarom.Posle više časova kopanja i poveće dubine od nekoliko metara,nije bilo nikakvog nalaza u zemlji.Čovek je naravno"znao"da radi sa uređajem.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!