Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Minelab
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Minelab Svi minelabovi modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 05.08.2017, 13:59
Korisnička slika od Solidus1
Solidus1 Solidus1 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 05.07.2014
prilozi: 829
Zahvaljivao se: 583
Dobio je 1.144 zahvalnice(a/u) za 388 priloga
Popravak

Jednom sam već napisao da mi aparat ponekad iznenada dobije slab ton i onda nakon nekog vremena se vrati u normalu. U zadnje vrijeme kad bi bio na deponiji mi je postajao i jako nemiram i počeo mi pokazivati gotovo iste brojeve za različite metale. Zadnji put kad sam ga upalio i počeo tražiti nisam imao nikakav signal i u prvi mah sam mislio da nema ničeg jer sam vidio da me neko provalio i na par mjesta kopao. Informaciju je mogao pokupiti jedino na forumu jer sam mjesto detaljno opisao. Izvadio sam kovanicu iz novčanika i bacio ju na zemlju ali od aparata ni vau. Dodirnio sam aparat kod konektora i odmah je počeo na trenutak nekontrolirano pištati. Odmah sam se zabrinuo i počeo računati iznos i isplativost popravka jer nisam znao što je. No kad sam došao kući i stavio malu sondu radi kontrole sve je bilo jasno i stvar je u svoje ruke uzeo mlađi naraštaj koji je slične probleme imao sa gitarom. Rastavio je konektor i vidjeli smo da je žica br. 4 potpuno odvojena. Ostale tri je odlemio (broj 5 je prazan) i sve doveo na istu dužinu, zalemio, sastavio konektor i Bingo, stvar radi. Sad treba samo dočekati da prođu vručine i proći ona mjesta koja su me ostavila u nedoumici jer sam smatrao da još nešto mora biti.
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku Solidus1 na prilogu
  #2  
Staro 05.08.2017, 18:23
Korisnička slika od Solidus1
Solidus1 Solidus1 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 05.07.2014
prilozi: 829
Zahvaljivao se: 583
Dobio je 1.144 zahvalnice(a/u) za 388 priloga
Ovaj prilog zamalo mi je bio posljednji s ovog laptopa. Kad sam malo bolje pogledao tastaturu primjetio sam da mi je lijeva strana postala neobično izbočena. Mlađi su mi odmah iskopčali laptop, rastavili ga i izvadili bateriju koja je naglo počela bubriti. Kažu da sam imao sreću, jer laptop je bio stalno u struji a baterija se stalno punila pa je dotrajala prije nego treba i mogla je izazvati dosta štete ako eksplodira. Sad je sve OK.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!