Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 16.06.2012, 14:39
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Emir Kusturica ruši tvrđavu u Trebinju

Ne svidjaju mi se njegovi filmovi i posle ovog jos mi je odvratniji. U ovoj drzavi ko ima pare moze da radi sta hoce a sirotinju ko ebe. http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=618869
__________________
tesoro tejon
  #2  
Staro 16.06.2012, 15:07
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
kad sam cuo nisam vjerovao ali sad vjerujem. gledam njegovu izjavu "od musice se pravi medjed". e ako je iko medjed u ovoj drzavi onda je to on i njegove pajde koji ga podrzavaju.
zalosno i tragicno,jadni smo i mi i drzava koja ima ovakve "akademike i umjetnike".
  #3  
Staro 16.06.2012, 17:57
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Treba cuti i njegovu stranu price, pa tek onda sklopiti pravu sliku. Ja licno nisam nesto odusevljen njegovim filmovima ali je covek veoma zanimljiv i pametan.
  #4  
Staro 16.06.2012, 20:51
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
ja opet ne smatram da su mu filmovi losi ali nisam odusevljen sa njim kao covjekom. on je jedna tragicna licnost. svaki njegov pokret je ispolitiziran ali hajde,sve sto covjek radi sebi radi,bilo dobro ili lose.uvijek postoje 2 strane medalje.
  #5  
Staro 16.06.2012, 22:13
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Procitao sam da nije rec o tvrdjavi vec o austro-ugarskoj srusenoj karauli. Postavio sam slike pre par godina kako se unistava tvrdjava u Starom Slankamenu od strane putara. Tada niko nije blokirao put, na zalost, ali kad je srusena karaula i Kusturica sve dobija drugu dimenziju.
  #6  
Staro 17.06.2012, 14:57
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
uopste me ne zanima ko je u pitanju, dal neki kusturica ili ko god,
to sto je zamislio a jos gore to sto su mu dozvolili je sramotno i za svaku osudu.

umesto kao sve filmadzije na svetu sto scenografiju prave od stiropora ili gipsa on bi da zida ceo grad i to od "originalnog klesanog kamena",
najverovatnije bi kasnije otkupio sve to sto je ozidao i tu onda pravio drugi "kustendorf" ovaj put u bosni.
ni ludnica ni zatvor , motka i to ona piiiiip je za njih
  #7  
Staro 17.06.2012, 18:17
Stojan
Gost
 
prilozi: n/a
Ne vidim u cemu je problem.Ovo jeste za svaku osudu al manje je zlo rusiti da bi se gradilo,nego rusiti i sve pare od toga stavljati sebi u dzep,on bar nesto radi ili neka bar izgleda da radi.
  #8  
Staro 17.06.2012, 18:35
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
On gradi kamengrad, nesto poput drvengrada na mokroj gori, a srusena karaula austrougarske bolje da se koristi za nesto pametno nego da kamen stoji razbacan. Srusena karaula nije pod zastitom drzave, niti je kulturno dobro. On ce nesto napraviti od toga, a ne kao ministar infrastrukture setati stomacinu i pevaljku, pojesti sva stada ovaca uz koridor 10 a pri tom ne uraditi nista. Izvinjavam se, ipak je podigao naplatne rampe po autoputu gde god je mogao i naplacuje koriscenje tog sr..a od puteva...
  #9  
Staro 17.06.2012, 18:40
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
.......
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
  #10  
Staro 17.06.2012, 20:07
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
ne znam,ne bih da se mijesam u politiku ali se ona ocito mijesa u nase zivote tako da ne moze covjek ostati ravnodusan. naravno da Emir ili Nemanja ,kako hocete,gradi ali gradi od drzavnih para i para koje su vlasti "zavrnule" narodu i dale njemu da nas promovise u svijetu. a kako? tako sto zgrce ogromnu dobit a ulozio je "obraz i 3 prazne sibice". obican varalica i oportunista.
ne bih da zbog njega pocnu prepucavanja i da kroz ovu temu skrenemo opet u politiku jer iza svega stoji politika,iza Kusturice ali i nekih ljudi koji cekaju sledeci njegov potez pa da "raspale".
on ce svoje da uradi sto je zacrtao (nazalost) sta god mi da kazemo ili uradimo po tom pitanju.
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!