Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 27.03.2008, 20:24
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Testiranje Siriusa



Upravo sam telefonski razgovarao sa vlasnikom Proton-Elektronik-a i on mi je obacao da ce u roku od nekih 10 dana dostaviti jedan Sirius na testiranje. Na raspolaganju cu imati 28cm i 50x50cm sondu. Vremena za testiranje cu imati dovoljno jedino sto ce mi trebati malo radne snage za sve to, zato molim dobrovoljce, koji se nalaze u Austriji da se jave, naravno ako zele, kako bi pomogli oko svega ovoga . Ja se iskreno nadam da se stvarno radi o dobrom detektoru i da ce zasluziti novac koji za njega treba da se izdvoji. Naravno, napravicu sto vise fotografija i video filmova sa testiranja. Zato, zamoljavaju se svi oni koji imaju hrpe zlatnika, srebrnjaka i ostalih sitnica, da dodju na testiranje i ponesu ih sa sobom, jer materijala nece biti dosta
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 27.03.2008, 20:46
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
eve ja sae prvi prijavljujem, a zlato uh pa ajd dacu pola dzaka da testiras ali da nekopam
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 27.03.2008, 21:04
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ma lako cu ja za zlato, meni trebaju 2-3 crnca za kopanje
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 27.03.2008, 21:13
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ja se javljam sa mojom starom ves masinom za testiranje posto ce rade doneti zlato!
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 28.03.2008, 02:19
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog


Upravo sam telefonski razgovarao sa vlasnikom Proton-Elektronik-a i on mi je obacao da ce u roku od nekih 10 dana dostaviti jedan Sirius na testiranje. Na raspolaganju cu imati 28cm i 50x50cm sondu. Vremena za testiranje cu imati dovoljno jedino sto ce mi trebati malo radne snage za sve to, zato molim dobrovoljce, koji se nalaze u Austriji da se jave, naravno ako zele, kako bi pomogli oko svega ovoga . Ja se iskreno nadam da se stvarno radi o dobrom detektoru i da ce zasluziti novac koji za njega treba da se izdvoji. Naravno, napravicu sto vise fotografija i video filmova sa testiranja. Zato, zamoljavaju se svi oni koji imaju hrpe zlatnika, srebrnjaka i ostalih sitnica, da dodju na testiranje i ponesu ih sa sobom, jer materijala nece biti dosta
oce,oce.....i moje patike trce najbrze na svetu.....ima li kupca za njih?

i ja bih kupio nesto poput siriusa al kad bi taj sa njim nasao nesto na mom terenu gde cu ja da ga vodim a ne na unpred njihovom pripremljenom terenu...pa ono vidi se tanjir na 3 metara a ustvari ono posluzavnik na dvadeset santima ispod zemlje.....
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 28.03.2008, 02:50
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
pozdrav vumi

Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog


Upravo sam telefonski razgovarao sa vlasnikom Proton-Elektronik-a i on mi je obacao da ce u roku od nekih 10 dana dostaviti jedan Sirius na testiranje. Na raspolaganju cu imati 28cm i 50x50cm sondu. Vremena za testiranje cu imati dovoljno jedino sto ce mi trebati malo radne snage za sve to, zato molim dobrovoljce, koji se nalaze u Austriji da se jave, naravno ako zele, kako bi pomogli oko svega ovoga . Ja se iskreno nadam da se stvarno radi o dobrom detektoru i da ce zasluziti novac koji za njega treba da se izdvoji. Naravno, napravicu sto vise fotografija i video filmova sa testiranja. Zato, zamoljavaju se svi oni koji imaju hrpe zlatnika, srebrnjaka i ostalih sitnica, da dodju na testiranje i ponesu ih sa sobom, jer materijala nece biti dosta
videcemo kako ce poloziti test pa se cujemo
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 28.03.2008, 10:16
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
oce,oce.....i moje patike trce najbrze na svetu.....ima li kupca za njih?

i ja bih kupio nesto poput siriusa al kad bi taj sa njim nasao nesto na mom terenu gde cu ja da ga vodim a ne na unpred njihovom pripremljenom terenu...pa ono vidi se tanjir na 3 metara a ustvari ono posluzavnik na dvadeset santima ispod zemlje.....
Jel to mislis da ja zelim napraviti falsiran test samo da bi se ovaj detektor prodao? Hvala na lijepom misljenju i povjerenju!!! O cijem to pripremljenom terenu govoris? Obozavam kada neko prica na ovaj nacin...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 28.03.2008, 10:30
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
pre bih rekao da eclipse4 nije dobro procitao ili bar nije skapirao
ko ce ,
gde ce,
i koliko dugo ce
a posebno na koji nacin ce se obavljati test....
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 29.03.2008, 00:58
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Jel to mislis da ja zelim napraviti falsiran test samo da bi se ovaj detektor prodao? Hvala na lijepom misljenju i povjerenju!!! O cijem to pripremljenom terenu govoris? Obozavam kada neko prica na ovaj nacin...

izvinjavam se nisam dobro preformulisao moj odgovor.....dakle... .da ne pocnem vise od patika....

nisam mislio na tebe i tvoj projekat,vec sam mislio na one koje to prodaju pa navodno imaju pripremljen teren sa dubinama i velicinama predmeta....jer kad odes kod njih na teren i kazu ti da je precnika 50cm x 50cm na dubini od 3m a ti mu kazes aj sada izvadi to da merimo.....sta mislis da li bi taj to uradio?...nema sanse...

a na tebe nisam zajsta ni mislio pisajuci to,taman posla kad bi takav covek bio da falsiras test samo da bi zaradio neku paru prodavajuci ga ,salim se vumi....

daj boze da se pokaze kako treba i da se konacno dodje do neke masinerije koja ce konacno raditi to za sta je predvidjena.....samo jos nisam cuo da se neko ofajdio sa njima....ali nikad se nezna....

vumi,na koliko rata bi se mogao kupiti taj sirijus kod nas.....ne puca mi se bas odjednom tolike pare.....

auto sam prodao ali ipak......ne bih da ispucam iz jedne ruke toliko para.....

nasao sam i jedan sajt,neznam tacno ciji je,gde se prodaju takve stvari nove i polovne sa garancijom i jos pise da ako vam se ne svidja neki aparat mozete da ga vratite u roku od 6 meseci a oni ce da vam plate toliko koliko to vredi nakon tih 6 meseci.
recimo dali ste 4000e za aparat i nakon sest meseci resite da ga vratite,vi ga vratite ali vam oni ne isplacuju 4000e vec recimo 3400 koliko to trenutno vredi....
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 29.03.2008, 17:36
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ako dodje do testa bice sve snimljeno a i svjedoci ce biti tu. Znaci, ja nemam nikakav pripremljen teren nego ce se rupe kopati na licu mjesta i sve ce biti snimito. Sto se tice kupovine na rate...moze prijatelju na koliko hoces rata, samo...dobijas ga kada isplatis zadnju ratu
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
poligon za testiranje banebeograd Testiranje detektora 13 30.12.2007 21:59
Testiranje detektora u vazduhu kratki Testiranje detektora 11 20.05.2007 05:20
Testiranje LORENZ DEEP MAX 3 kratki Testiranje detektora 0 20.09.2006 10:41
testiranje detektora kratki Testiranje detektora 18 10.08.2006 19:58


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!