Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti > Novi vijek
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novi vijek Sve što pronađete u internetu, knjigama i sl. a mislite da spada u ovaj vremenski period, od ca.1500 godine do današnjeg dana

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 12.06.2005, 21:24
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
To sam te Vumi Pitao RECI NAM KOLIKO SMO MI OVDE SIGURNI ! ? ?
Ovdje si siguran i mozes da pises sta hoces i da prikazujes slike svega i svacega, ali ako zabrljas negdje na javi e onda nisi siguran nigdje....nadam se da si razumio sta sam ovim htio reci . Ovaj te forum ne moze cuvati ako ti ides gradom i pokazujes da imas ovo ili ono, sve dok to pokazujes samo na forumu, ne moze ti niko nista, jer i to sto ovdje pokazujes ne znaci da i posjedujes!!!
Naravno ne moras davati svakome svoju email adresu i broj pasosa ili licne karte
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 12.06.2005, 21:32
x_lav
Gost
 
prilozi: n/a
odlicno Odgovor

Vidim i ja Rammstaine:
uzgred obecao sam da cu da stavim pricu o toj plocici na forum.
Pitao bih samo Vumija ako je to privatnost-sve u vezi tih makaza sto je onda uopste stavljano na forum????
Rammstaine ti si kriv za sve,zbog tebe sam stavio opet temu makaze po drugi put ))))).
ps:dobro je da udje malo diskusije,sukoba i svadja na forum da se ne nahvata paucina.Pozdrav svima ))))))))))
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 12.06.2005, 21:49
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
X_LAV....temu moze svako staviti na forum, nema to veze sa privatnoscu ali ako stvari stoje tako kako stoje tj. sam autor zeli da se tema zatvori onda je moja duznost da to i uradim.
Mislim da je najbolje da ovu stvar rijesite sa samim autorom te teme i ako vam on bude htio objasniti o cemu se radi onda mozete biti zadovoljni. Kao prvo covjek je rekao da same te makaze i nisu njegove nego su mu ponudjene u prodaji, da li ih je kupio i da li ce ih kupiti ja licno ne znam a njegova dobra volja je da li ce se nakon svega ovdje obratiti sa nekim prilogom u vezi toga... Mislim da bi i vi da ste na njegovom mjestu (naravno ako je sve istinito) ucinili isto, zato ne vidim razloga za ovolikom diskusijom u vezi toga...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 12.06.2005, 22:33
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od x_lav
Rammstaine ti si kriv za sve,zbog tebe sam stavio opet temu makaze po drugi put ))))).
ps:dobro je da udje malo diskusije,sukoba i svadja na forum da se ne nahvata paucina.Pozdrav svima ))))))))))
Ja nesmem vise nista niti da pisem niti da kazem o ovoj temi.
Inace cu dobiti zuti karton od Administracije za koju i sam radim. .
Pravila su pravila...... .
Lave koliko vidim iz zadnjeg posta Administracija nam nije bas naklonjena,sto smo temu razvukli.Prema tome .
Nego da te pitam u vezi onih sanduka sto su pronadjeni.
Da li se zna sta je bilo u njima.
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 12.06.2005, 23:27
x_lav
Gost
 
prilozi: n/a
Odgovor

Zna se samo kada je otkrivena istina u arhivi da je bilo 3 sanduka svaki preko 300kg zlata i dragulja..........
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 12.06.2005, 23:41
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Znaci cova je sam prenio oko 900kg zlata i dragulja sa toga mjesta na neko drugo....ili se varam ?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 13.06.2005, 10:20
x_lav
Gost
 
prilozi: n/a
Odgovor

E sad Vumi rasteze temu ali da odgovorim i na ovo provokativno pitanje.Sam A.A.Malahov je imao pratnju kao i pomoc od samog KGB koje je i finansiralo sam poduhvat trazenja,kao i nabavku svih neophodnih dozvola jer se tada bez njih nije moglo slobodno putovati po SSSR-u.On sam je ubijen u satoru na samom terenu i to od ruku funkcionera KGB-a Ivana Bekarija koji je i sam ucestvovao u trazenju lokacije.Pravda je ipak na neki nacin zadovoljena,a otimac blaga I.Bekarija je umro kao zatvorenik u zatvoru 1997 god.Vumi,nesrecni Malahov nije sam ucestvovao u expediciji!!!
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 13.06.2005, 10:36
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Lave i sta je bilo sa pronadjenim blagom.Da li je vraceno u muzej ili je jednostavno rasprodato na trzistu,i otislo u nepovrat.
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 13.06.2005, 14:14
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Poslije reci kako citas sve priloge

Citat:
Zaboravio sam samo da dodam da je A.A.Malahov odmah posle otkrica ubijen od strane KGB(ubrizgana mu je smrtonosna inekcija u vrat a njegov les spaljen tajno u celicani).Citava istina je isplivala 27 godina kasnije.Samom blagu gubi se svaki trag(sumnja se da je prodajom za velike pare KGB finansirao neke od bezbrojnih aktivnosti po svetu u to vreme).
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #30  
Staro 13.06.2005, 14:53
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
Hi hi hi .... sve je to ,,mucka,, ! Neverujem nista dok nevidim !
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!