Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 11.08.2009, 17:14
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Nezahvalna tema ,ali ajde! Ja sam za Tesoro , Lobo nisam probao vec samo Cibolu i Tejona koga jos uvek posedujem. Gmaksa nikadaaaaa
Sirmijume, sto toliko mozgas promenio si i ti brdo aparata ,ako nemas nove terene badava i Tesoro i XP ,sve je to slicno,upitanju su samo nijanse...
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 11.08.2009, 18:46
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
Laki druze stari jesam promenio brdo detektora,i znam da su nijanse u pitanju,cak sta vise tebe sam usrecio sa jednim od mojih detektora,a i tih novi terena ima koliko hoces,bas zbog toga sto sam dosta promenuo zelim da kupim neki sa kojim cu biti miran bar par godina, e sad da se nibih razocarao vec kod prvog izlaska pitam vas koji vec posedujete i koji ste vec probali ove novije modele!
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 11.08.2009, 18:54
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od sirmium Prikažite prilog
Laki druze stari jesam promenio brdo detektora,i znam da su nijanse u pitanju,cak sta vise tebe sam usrecio sa jednim od mojih detektora,a i tih novi terena ima koliko hoces,bas zbog toga sto sam dosta promenuo zelim da kupim neki sa kojim cu biti miran bar par godina, e sad da se nibih razocarao vec kod prvog izlaska pitam vas koji vec posedujete i koji ste vec probali ove novije modele!
he he ,usrecio si mog drugara a meni je trebala samo sonda mogu da ti kazem to je zlatan detektor ,obozava zlatnike
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 11.08.2009, 19:22
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
A meni bio tezak!
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 11.08.2009, 21:04
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
ja sam uvek za white`s aparate..... imao sam ih dosta...clasic III,eagle spectrum,xlt sad dfx i to 2 komada
cak sam jedan hteo da prodam,da uzmem v3 ali sam odustao posle razgovora sa drugarima amerikancima koji se takodje bave ovim hobijem....kazu da je dobar aparat ali nisu odusevljeni....
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 11.08.2009, 22:09
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Ja sam dugo vremena mozgao, trazio po internetu, slusao sve i svasta i na kraju sam se opredelio za teroro tejona. Ali ce mi doci kao rezerva mom spectrumu. Mog spectruma nebi nikad otudjio. Jos uvek vadim sa njim lepe stvari.
Detektor je kao zena. Sa jednom zenom nikad nisi u potpunosti zadovoljan pa je svaleranje neophodno pogotovo sa mladjom svalerkom kada ti zena ostari. Novih terena ce uvek biti. Cela planeta zemlja je jedan veliki teren, zavisi sta ko voli da trazi.
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 12.08.2009, 00:25
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
E sad ga moj zema definisa...... ono pravo!
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 12.08.2009, 13:53
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od sirmium Prikažite prilog
BANE BANE BANE
tvoj post me bacio u duboko razmisljanje,cekam sta ce da kaze Vumi,Laki i ostali pa onda kupovina.U svakom slucaju hvala svima na savetima !
Ako mozes kupi najpre, "Tesoro Vakuero",ako ne taj po meni bi bio "Tesoro Tejon",i na kraju ako nemas drugog izbora "Tesoro Lobo super trac"
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 12.08.2009, 14:43
tragac78
Gost
 
prilozi: n/a
A sto ne Tesoro Cibola? Koliko je meni poznato razlika izmedju Vaqera i Cibole je jedino u tome sto prvi ima viseobrtni potenciometar za zemlju dok drugi ima trimer na ploci.Prepravka je vrlo jednostavna a razlika u novcu od 50 - 100$!
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 12.08.2009, 15:44
laki
Gost
 
prilozi: n/a
auuu,al smo te sredili sirmiume,ajde sad odluci!
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!