Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 25.02.2010, 09:58
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
kad sam bio mali mi ga zvali tecni kristal
naravno tehnologija je napredovala
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 25.02.2010, 17:08
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Deki posto se znamo i znam da si pre prodao Gmaxx-a II nego sto si ga kupio i da nisi bio nimalo zadovoljan dubinom iako si imao i sondu 38x45 cisto sumnjam da ce ti toliko prirasti srcu i Deus ili je mozda u trendu da se ima luksuzna makina? I naravno da te sluzi dugo dugo godina!
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 25.02.2010, 21:19
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od crni Prikažite prilog
Deki posto se znamo i znam da si pre prodao Gmaxx-a II nego sto si ga kupio i da nisi bio nimalo zadovoljan dubinom iako si imao i sondu 38x45 cisto sumnjam da ce ti toliko prirasti srcu i Deus ili je mozda u trendu da se ima luksuzna makina? I naravno da te sluzi dugo dugo godina!
Pozdrav druze, kako da se nepoznajemo, testirali smo ih zajedno, komsije smo i uvek smo tu sto se kaze da se pomogne. U ono vreme nisam znao sta hocu, sad mislim da znam sta hocu, pre sam mislio da detektor moze da ti odkrije novcic na jedan metar, sad sam shvatio da i ako moze ja nemogu tolko da kopam, pre sam mislio da kad ukljucim detektor odma mora nesto da se nadje, sad sam shvatio da je ovo samo hobi, e zato sam se ponovo vratio na dobar detektor, koji je lak, lak za rad i ima normalnu dubinu kao i svaki drugi XP detektor, naravno bio bi lazov kad bi reko da nije u pitanju i novina, dizajn i ostalo sto mi se svidjalo kod ovog modela. Na svu srecu prodao sam onaj Gemaxx ll u familiju sto se kaze i kolega je mnogo zadovoljan njime. Ako sam mogo da objasnim to je to, ujedno da se zahvalim svima koji su mi pozeleli da me dobro sluzi novi detektor. Jos jednom hvala. p.s Crni spremi se za Grill party na leto idemo skupa.
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 25.02.2010, 22:02
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ne bi bilo lose da milan osvezi ponovo temu za gril i da vidim polako koliko nas ima,posto sam domacin,mora biti sve na svom mestu,od dolaska do polaska
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 26.02.2010, 09:44
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Tako je Deki Gmax je u sigurnim rukama.
Verovatno bi vecina nas isto postupila kao i ti da se ima sredstava.
Ja bih bio najsrecniji kada bih licno mogao da se uverim u kvalitete i mane svakog novog detektora. Ovako dok ja skupim pare ono vec izadje neki novi i tako u krug
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 26.02.2010, 21:39
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Sredinom godine ce se u deusove sonde ugradjivati nove baterije koje ce mu produziti rad sa 8 na nekih 13h u Goldmaxx rezimu rada. Ujedno ce se u isto vrijeme pojaviti i dubinske sonde za njega u kojima ce vec biti ugradjene te nove baterije. Poznati problemi sa stezacima na stapu detektora su prevazidjeni a prodavci istih su tu prvu seriju besplatno mijenjali (samo stap ili kako da nazovem to).
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #37  
Staro 26.02.2010, 23:23
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Sredinom godine ce se u deusove sonde ugradjivati nove baterije koje ce mu produziti rad sa 8 na nekih 13h u Goldmaxx rezimu rada. Ujedno ce se u isto vrijeme pojaviti i dubinske sonde za njega u kojima ce vec biti ugradjene te nove baterije. Poznati problemi sa stezacima na stapu detektora su prevazidjeni a prodavci istih su tu prvu seriju besplatno mijenjali (samo stap ili kako da nazovem to).
Hvala na informaciji Vumi
odgoovorite sa citatom
  #38  
Staro 27.02.2010, 20:00
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
I drugi put
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Novi XP Deus na Youtube Vumi XP 4 24.10.2009 22:33


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!