Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti > Novi vijek
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novi vijek Sve što pronađete u internetu, knjigama i sl. a mislite da spada u ovaj vremenski period, od ca.1500 godine do današnjeg dana

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 08.03.2005, 10:49
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Sta da im radim, ako imaju strah od toga onda neka i ne rade taj posao...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 10.03.2005, 21:06
Antique
Gost
 
prilozi: n/a
Ne razumem se najbolje u ovakve stvari

Nisam na ovu diskusiju dosao da bih trgovao...
Jednostavno, zanima me sta bi ovo moglo da bude sto ja imam...
Sliku nisam postavio jer je 300mb, i sistem nije hteo da prinvati... ali, naci cu nacin da je ubacim.
Inace, iz hobija se bavim trazenjem (detektor metala)... tako da posedujem kolekciju antikviteta, nesto sto sam sam pronasao, a nesto sto sam dobio u razmeni...
Pa, ako ste raspolozeni, druzicemo se...
Ovo je samo jedna sitnica, za koju ne znam sta je ustvari...
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 10.03.2005, 21:14
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Budi pozdravljen...
Tvoj prilog sam izbrisao iz razloga sto sam shvatio da zelis da prodas taj predmet. Nemam nista protiv prodaje ali zamolio bih tebe kao i sve druge da ne stavljaju oglase o prodaji antickih predmeta na forum jer su to prilicno kaznjive stvari. Ako neko vec zeli nesto da proda to moze da rijesi putem privatnih poruka ili direktno na chatu ovoga foruma. Sto se tice postavljanja slika:
Slike u JPG formatu mogu da budu max 97kb velike a rezolucija je 640x480px. Znaci da ces morati komprimirati svoje slike do te velicine. U svakom slucaju ako se slika postavlja (kaci), dobija se obavijestenje o tome zasto slika nije prikacena, vecinom se radi o njenoj velicini.

Drago mi je da si se javio (nadam se da ne smeta ako se obracam sa TI) i da zelis aktivno da ucestujes u forumu. Za sve nejasnoce oko koriscenja foruma i pitanja koja imate u vezi istoga, mozes procitati u FAQ ili direktno postaviti pitanje u za to odredjeni podforum...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 10.03.2005, 23:35
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
kao prvo pozdrav za antique.......ja sam uvek raspolozen.......... .za druzenje......dobro dosao u nase malo carstvo foruma......
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 14.03.2005, 20:05
Antique
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav

Vidim da je ovde drustvo malo ali odabrano...
I sto mi se narocito svidja, nije u pitanju kupujem-prodajem... vec se ovde stvarno moze nesto nauciti...
Narednih dana, postavicu ovde neke dosta zanimljivije komade, a o kojima bih hteo da saznam nesto vise...
Do skorog susreta,
Pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 16.03.2005, 23:16
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Antique
Vidim da je ovde drustvo malo ali odabrano...
I sto mi se narocito svidja, nije u pitanju kupujem-prodajem... vec se ovde stvarno moze nesto nauciti...
Narednih dana, postavicu ovde neke dosta zanimljivije komade, a o kojima bih hteo da saznam nesto vise...
Do skorog susreta,
Pozdrav
trudimo se koliko mozemo da pomognemo jedni drugima jeste da je drustvo malo ali odabrano,ali nadam se da ce drustvo sa foruma vremenom da se prosiri dobro dosao kao novi clan naseg malog drustva.Nadamo se da cemo nauciti neko novo iskustvo i videti neku novu slicicu nekog predmeta,A isto tako nadamo se da ces ti takodje nauciti nesto od nas. pozdrav...........
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 18.04.2005, 16:36
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav za Antique i dobro dosao, samo ti postavi slicice a ja verujem da ce ako nekoga ineresuje vec sam da ti se javi i da neces uopste morati da nudis javno...... pozdrav Miki
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!