Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 30.12.2008, 14:24
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Osim ako zeli da mu ja prodam mog miljenika . Mislim da se jos uvijek moze ponegdje pronaci i prvi model Goldmaxxa, samo treba pretraziti internet.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 30.12.2008, 14:36
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Jeli toj onaj jubilarni hiljaditi sa digitalnim voltmetrom ?
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 30.12.2008, 15:44
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ahaaaaa
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 30.12.2008, 15:56
laki
Gost
 
prilozi: n/a
ajde vumi, kazi nam koja je razlika (otprilike )u dubini kad je sester u pitanju, izmedju goldmaksa i gmaksa(u procentima )...
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 30.12.2008, 23:51
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Imam poznanike koji rondaju po Italiji i preferiraju Gmax i Spectrum DFX
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 31.12.2008, 00:32
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
Kako nema.... ima mozes da kupis... Gmax power, GmaxII. kod renomiranog prodavca detektora,sa garancijom i svim cudima sto uz to ide,slusalice ,tasna, i jos neki cuda ...a!
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 31.12.2008, 00:52
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je upravo online
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Laki druze,koliko mi je poznato ti imas Tejon i potpuno se slazes sa onim testom?Velicine predmeta i na kojoj dubini (prikazano je u incima,jedan inc ima 2,5 cm)Tejon vidi te iste predmete bez osvrtanja na tezinu predmeta.Moje licno misljenje je da test gore prikazan,na tabelama,nije tacan.Necu da komentarisem druge MD samo Vaguero 2 G. Sve one navedene predmete za Vaguero ,to on vidi na vecoj dubini nego sto je prikazano na testu.Kada kazem vidi to znaci ima cist,jasan signal.Da ne pricamo na terenu gde predmeti stoje duze u zemlji.Slazem se sa Vumijem za komentar oko programa.Obican MD odes na teren ukljucis i trazi do mile volje bez ikakvog ubacivanja programa pa kada se vratis sa drugim programom ti ponovo vadis predmete na istom terenu gde si prosao.Ovako da li je Tesoro,XP ili nekakav drugi u toj klasi ukljucis nastelujes,to traje 1 minut, i dalje su male nijanse,gde prodjes sa ovim detektorima nista ne ostaje iza tebe od predmeta.
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 31.12.2008, 01:56
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
Laki druze,koliko mi je poznato ti imas Tejon i potpuno se slazes sa onim testom?Velicine predmeta i na kojoj dubini (prikazano je u incima,jedan inc ima 2,5 cm)Tejon vidi te iste predmete bez osvrtanja na tezinu predmeta.Moje licno misljenje je da test gore prikazan,na tabelama,nije tacan.Necu da komentarisem druge MD samo Vaguero 2 G. Sve one navedene predmete za Vaguero ,to on vidi na vecoj dubini nego sto je prikazano na testu.Kada kazem vidi to znaci ima cist,jasan signal.Da ne pricamo na terenu gde predmeti stoje duze u zemlji.Slazem se sa Vumijem za komentar oko programa.Obican MD odes na teren ukljucis i trazi do mile volje bez ikakvog ubacivanja programa pa kada se vratis sa drugim programom ti ponovo vadis predmete na istom terenu gde si prosao.Ovako da li je Tesoro,XP ili nekakav drugi u toj klasi ukljucis nastelujes,to traje 1 minut, i dalje su male nijanse,gde prodjes sa ovim detektorima nista ne ostaje iza tebe od predmeta.
ma u redu je dzone , tamo je tejon s manjom sondom .test tejona sa vecom sondom nisu postavili da ne bi pukla bruka kod ostalih modela
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 31.12.2008, 19:21
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je upravo online
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Nije uredu Laki druze.Ljudima treba reci pravu istinu. Nijedan Md nije idealan ali ima onih koji su solidni i dobri.Nekom lezi jedna vrsta nekom druga.Zasto forsirati tamo neki MD koji je komplikovan i skup kada ima jeftinijih i boljih od tih spolja naglancanih.? Tejon sa 21x25 cm sondom sasvim solidan kao i Vaguero 2 G. mala nijansa dubine je vecom sondom 25x30 cm ali je zato veca povrsina prelaza po terenu i detektor je tezi.XP sasvim solidan Md i sigurno bi potukao sve sa sondom 45 cm.Recimo, Srbija nije velika ako nekog interesuje nekakav detektor pa moze otici direktno kod nekog ko ima takav MD i probati na licu mesta iz razloga da ne baca lovu u prazne ili lazne price koje se vrte na netu.Srbiju sam naveo kao primer ali to vazi za sve ostale EX-YU republike .
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 31.12.2008, 22:01
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od sirmium Prikažite prilog
Kako nema.... ima mozes da kupis... Gmax power, GmaxII. kod renomiranog prodavca detektora,sa garancijom i svim cudima sto uz to ide,slusalice ,tasna, i jos neki cuda ...a!
mala ispravka XP deterktori
1. GoldMax power
2.GMaxx 2
To su ti aktuelni modeli, a Vumi ima pretecu GoldMax powera tj Goldmax (za njega sam rekao da se tesko nalazi jer se ne proizvodi vise), nemas dve vrste GMaxx-a
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Test Vumi Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 0 24.02.2007 23:55
test test1 Izgubljene stvari 8 05.02.2007 23:09
Test G-Maxx-a II Vumi Testiranje detektora 3 28.08.2006 20:57


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!