Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 30.04.2008, 22:45
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Spectrum XLT

Pozdrav svima.Evo posle duzeg vremana javio se jedan problem za spectrum XLT koji ni sam i pored prilicnog iskustva nisam dosad imao prilike da se susretnem.Moj prijatelj ima skoro nov XLT.Problem je sto sa svojom sondom u fabrickim programima ne moze da ocita vazdusno izjednacenje(pusti zvuk kao da je u blizini sonde metal).Na dva programa koji su podeseni za operatora sve dobro odradi.Probali smo test sa ovom sondom kod druga dva spektruma ali vazdusno izjednacenje ne odradi.Od ta dva druga spectruma probao sam sonde koje na spectrum od mog prijatelja dobro sve odrade.I jos na kraju kod ovog problematicnog spectruma probao sam test sa mojom sondom blue max 950,koja kod sva tri spectruma lepo odradi.Izvinjavam se ako bas nisam dobro objasnio ali bih molio za komentare jer je mozda neko imao takav slucaj.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 30.04.2008, 23:19
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
LJubo, očito je da je problem u sondi, neka promjeni sondu i mali je spreman za šetnju. Jedino ti preostaje da pregledaš konektor i da usporediš induktivitet zavojnica s induktivnošću ispravne sonde.
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 01.05.2008, 23:40
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
LJubo, očito je da je problem u sondi, neka promjeni sondu i mali je spreman za šetnju. Jedino ti preostaje da pregledaš konektor i da usporediš induktivitet zavojnica s induktivnošću ispravne sonde.
Enigma,hvala na informaciji.proverio sam induktivnosti kod svih sondi i sve je u redu.
jedan od kolega je pristao da promenimo procesor iz ispravnog xlt-a i ubacimo kod spectruma koji ne ocitava vazduh i zemlju.ispostavilo se onda da je sve u redu.zakljucak je da nesto nije u redu sa procesorom te se moraju preduzeti mere oko nabavke novog procesora.ipak ovo je samo jedno iskustvo vise sa kojim ce se mozda jos neko sresti.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
PROGRAM ZA WHITES SPECTRUM XLT damiani Testiranje detektora 24 10.02.2008 23:36


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!