Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 06.04.2011, 15:39
Korisnička slika od apostata
apostata apostata je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.02.2008
prilozi: 1.321
Zahvaljivao se: 603
Dobio je 1.536 zahvalnice(a/u) za 402 priloga
Forum

Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Kako bi bilo da na forumu otvorimo jedan podforum o spiritualizmu. Ipak se velike kolicine zlata ne mogu pronaci bez te "naucne" grane?
Na ovom forumu mozete pisati o cemu hocete uz jedan uslov - da se to dopada vlasniku foruma. Dakle, mozete objavljivati najneukusnije viceve, pokazivati slike sa golim g_uzicama (kao sto je to vlasnik foruma uradio), sve vrste detinjarija i gluposti poput upravo ove teme, ali se ne sme odati pijetet nevinom narodu kojeg fasisti ubijaju. Valjda je to intelektualni i moralni nivo vlasnika foruma. Prilagodite se ko moze i hoce.
__________________
IDI KUD TE SRCE VODI
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 06.04.2011, 19:12
Atila Hunt
Gost
 
prilozi: n/a
O propadanju zlata dublje u zemlju sam cuo od jednog vrednog jadnika koji je inace poznati fizikalac u mom kraju.Poveci bazen iskopa za dan itd..Posto sam u skorije vreme nabavio detektor uz koji ide i jedan fizikalac ponudio sam mu vecu zaradu od kopanja jamica i kanala.Al nelezi vraze,posto je i on sanjao isti san kao deda sa pocetka razgovora i takodje nije ispostovao poruku iz snao i njemu je zlato pobeglo za citavih trideset metara dublje u zemlju a i zle sile ga od tada progone.Zbog tih zlih sila i asova koji treba da nosi sa sobom odustao sam od njegovog angazovanja...
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 06.04.2011, 19:12
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Apostata, cemu ove rijeci? Zamolio bih te takodje da stavis link sa tim golim guzama koje pominjes. Ako mislis na temu sa optickim varkama, onda nisi skontao o cemu se radi. Sto se tice moga intelektualnog i moralnog nivoa, o tome nemoj da sudis ovdje na forumu, isto ako sto ni ja ne sudim tvoj ili bilo ciji. Ne znam cemu sve ovo sa tvoje strane????
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 06.04.2011, 20:34
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.176
Zahvaljivao se: 144
Dobio je 570 zahvalnice(a/u) za 242 priloga
Istina je da je bilo dosta promasenih tema koja nemaju veze sa ovim hobijem. Istina je da je bilo dosta vredjanja, omalovazavanja i drugih gluposti. Istina je da su neki proterani sa foruma a da drugi nisu ni opomenuti za iste gluposti. Znam da je tesko sve kontrolisati tako da Vumiju ne zameram , mozda ponekim moderatorima koje izgube kontolu ili su nezaineresovani za obavezu koju imaju. Znam da ima puno strucnjaka na forumu koji imaju znanje ali sve se manje i manje javljaju to jest nemaju volje da diskutuju ili da se svadjaju zbog nekih pocetnika koji misle da su zavrsili arheoloski fakultet i misle da sve znaju a u stvari neznaju nista. Gospodo draga da se razumemo ima i drugih foruma koje se bave politikom, fotografijama, humorom, poezijom itd. pa nemoramo bas sve trpati u ovaj nas forum. Imamo mi jos mnogo tema vezanih za ovaj nas hobi a koje nismo dotakli ni malo.
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 06.04.2011, 20:57
Jevus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od apostata Prikažite prilog
Na ovom forumu mozete pisati o cemu hocete uz jedan uslov - da se to dopada vlasniku foruma. Dakle, mozete objavljivati najneukusnije viceve, pokazivati slike sa golim g_uzicama (kao sto je to vlasnik foruma uradio), sve vrste detinjarija i gluposti poput upravo ove teme, ali se ne sme odati pijetet nevinom narodu kojeg fasisti ubijaju. Valjda je to intelektualni i moralni nivo vlasnika foruma. Prilagodite se ko moze i hoce.
Apostata,svaka cast tvom intelektu!Ovaj forum sluzi.Iskljucivo kao hobi i razonoda nama koji pokusavamo da:naucimo nesto iz svojih iskustava tj iz prica legendi itd.Vidis i sam strukturu ljudi koji su u ovoj prici.Ovo je za mene pionirski poduhvat od strane administatora,koi pokusava da okupi razne ljude u jednu celinu istomsljenika.
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 06.04.2011, 21:16
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
ebiga...............
forum ti je kao i birtija
dodju ljudi, popricaju ozbiljno,nasale se,pokazu koju sliku gole zenske.
Nasmeju, ponekad se p..ickaju.
A ebes birtiju u kojoj su ozbiljne face,pametnjakovici i gazda jednosmeran.
A ovaj forum je birtija u kojoj ima zivota,zezanja i svega
zato je i posecenija od becke estrade
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 06.04.2011, 21:19
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
a ja bi da svi lepo zakopamo sikire i nastavimo kao sto je pre bilo.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 06.04.2011, 21:44
Jevus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
a ja bi da svi lepo zakopamo sikire i nastavimo kao sto je pre bilo.
Svi vi ste veoma inspirativni.Drago mi je da sam clan velike druzine!
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 06.04.2011, 21:54
crni
Gost
 
prilozi: n/a
E ebiga do sad otkopavasmo a sad ce pravimo pogrebno pa da gi zakopavamo tija sekire ili sto vec. Ama svi su nesto nervozni u zadnje vreme zato predlazem detektor u sake i pravac najblizi teren po povratku ce sve biti drugacije
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 06.04.2011, 22:03
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ja to i radim svaki dan...osecam se super...
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!