Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 08.03.2005, 18:46
DINIC Z
Gost
 
prilozi: n/a
dinic

ne da nije aktuelno nego i ja sam neznam kako sam izmuvao da nisam mogao da se prikljucim kao DINIC,pa sam se onda upisao kao novi korisnik DINIC Z.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 08.03.2005, 18:55
DINIC Z
Gost
 
prilozi: n/a
Cao

Ne nazaost sa garetom nisam pronasao nista vredno,vec sam spomenuo na vecoj dubini sam pronasao sa explorerom ll one zlatnike i rimski slem za koji sam obecao Milanu da cu prikazati slike,slike nisam prikazao jer se nisam cuo sa mojim prijateljima iz Srbije jer stvarno nemam puno vremena imam dosta obaveza ovde u Parizu.
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 09.03.2005, 00:31
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
znaci sve u svemu garrett se pokazao kao los...
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 09.03.2005, 00:42
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od rammstein
na kraju krajeva to za odredjivanje dubine nije mi ni toliko vazno......Vazno mi je da ima dobro odvajanje metala.Kakav je sistem sto se tice programiranja kada zelimo samo jednu vrstu metala da trazimo pr zlato.Da li je moguce da sa sondom za dubinsko trazenje nema veliku moc prodiranja u zemljiste tj do nekih 2.5m dubine
[B]znaci onda i sto se tice dubine nije dobar....[B]
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 09.03.2005, 02:19
DINIC Z
Gost
 
prilozi: n/a
Dinic

Ne nisam ja rekao da se garet pokazao kao los aparat svaki aparat je dobar na svoj nacin moje licno misljenje je da ne vredi toliko para,jos nesto sam hteo da dodam uz garet 2500 gti ide i video kaseta na toj kaseti sva njihova testiranja ne prelaze dublje vadjenje novcica od 7-10cm i sve je prikazano sa malom njegovom sondom imagin a da jos nesto sva ta testiranja se izvode u americi na njihovoj zemlji a njihova zemlja je skoro sva od peska.
Moje misljenje je ako si vec odlucio da kupis garet uzmi ga ali nemoj nov nadji polovnu masinu,taj moj prijatelj u Srbiji je platio polovnog gareta 2500 gti sa sondom imagin i velikom sondom 630 evra

Promijenjeno od DINIC Z (09.03.2005 u 02:27 sati)
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 09.03.2005, 02:35
x_lav
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav

Pozdrav DinicuZ ako nije tajna na kojoj si dubini nasao taj slem??
Vidim da si spomenuo dubinu od 160cm sa explorerom 2,sta si konkretno nasao na toj dubini(mislim na velicinu i vrstu metala/nemetala)?
Pozdrav od x_lava!!!
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 09.03.2005, 02:51
DINIC Z
Gost
 
prilozi: n/a
Dinic

Reci cu ti iskreno rimski slem koji sam pronasao je sa obrazninama ali je u dosta losem stanju on je od gvozdja nadjen je izmedju 60-80cm a zlatnike sam pronasao na 140cm na toj iskopini sam onda testirao moj aparat produbio sam je do 160cm
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg Slike 091.jpg (76,4 KB, 72x prikazano)
Tip dokumenta: jpg Slike 092.jpg (91,4 KB, 66x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 09.03.2005, 03:52
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Nemoj samo reci da si nasao jedan zlatnik na dubini od nekih 80cm sa explorerom....
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 09.03.2005, 07:50
x_lav
Gost
 
prilozi: n/a
odgovor

I mene zivo interesuje isto pitanje,nije valjda domet tog aparata"Nebu pod oblake"

Volio bih kada bih to malo poblize razjasnio,naravno ako ti nije tesko?
Pozdrav DinicuZ!!!
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 09.03.2005, 14:41
DINIC Z
Gost
 
prilozi: n/a
Dinic

ha ha pa naravno da nije bio samo jedan zlatnik,takav aparat koji bi pronasao jedan zlatnik na toj dubini postoji najverovatnije ali samo u americkim filmovima,bilo je malo vise tih zlatnika.a da nisam spomenuo sve sto sam pronasao je sa velikom sondom od 40cm

Promijenjeno od DINIC Z (09.03.2005 u 14:44 sati)
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!