Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 21.04.2008, 00:22
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Za sve "strucnjake" u vezi kucne radinosti postoji onaj novootvoreni forum kod strucnjaka za te stvari - tzv stevana i svi oni koji imaju probleme oko takvih stvari i zele nesto da prave popravljaju i sl neka koriste taj forum...to je moj prijateljski savjet i mislim da nema vise potrebe da se ubijedjujemo oko toga.
Kao da se ovo odnosi cini mi se na mene.Samo sam napisao jednu adresu koja nije nikakva tajna.neke stvari mi u vezi misljenja i razmene adresa ipak ne ulaze u glavu.Ne moze niko na ovom forumu sve da zna pa je zbog toga ova polemika oko slanja informacija i predloga.Mislim da treba malo vise ostaviti slobodnog prostora i za neka druga misljenja.Citao sam negde na forumu da je pokojni "jackdetektor"Ze ljko isto ovako razmisljao.
  #12  
Staro 21.04.2008, 00:56
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
citat

Citat:
citat od Ljuba Prikažite prilog
Kao da se ovo odnosi cini mi se na mene.Samo sam napisao jednu adresu koja nije nikakva tajna.neke stvari mi u vezi misljenja i razmene adresa ipak ne ulaze u glavu.Ne moze niko na ovom forumu sve da zna pa je zbog toga ova polemika oko slanja informacija i predloga.Mislim da treba malo vise ostaviti slobodnog prostora i za neka druga misljenja.Citao sam negde na forumu da je pokojni "jackdetektor"Ze ljko isto ovako razmisljao.
Pozdrav Ljubo i ja se slazem sa tobom oko informacija i raznih drugih misljenja jer ne moze jedna glava biti pametnija od 300 drugih .Za jedan problem nekoga ili da je nesto drugo u pitanju treba uzeti u obzir sva druga razmisljanja ili informacije pa doci do pravog zakljucka i najbolje opcije za pojedinca ili za mnoge druge koji imaju nekakav problem.Cini mi se da mi Vumi nije dao odgovor na pitanje zasto ne i detektori iz kucne radinosti ako su modifikovani ili je neko imao ,, Kliker " pa uradio dobru stvar .Treba i njih testirati i videti sta mogu i tada ili je u prici ili nije prvensteno jer su mnoge informacije dostupne preko interneta ili nekim drugim putem i uzimajuci u obzir danasnju tehniku koja napreduje iz dana u dan pa ko ima kliker moze nesto i da napravi.
  #13  
Staro 21.04.2008, 09:24
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Vumi nikome niti brani niti moze zabraniti da se bavi izradom detektora (niti zeli)...jedino sto ne zeli je to da se isti ovdje reklamiraju (kao i njihovi "proizvodjaci").
@ljubo
Sto se tice pokojnog Zeljka (Jackdetect) on je takodje bio previse tvrdoglav i htio je ovdje nametnuti neka svoja pravila i misljenja i unistio je jednu od najvecih tema ovoga foruma (tema jos uvijek postoji ali nije dostupna citaocima) svojim destruktivnim ponasanjem. On je takodje htio ovdje nametnuti kucnu radinost koju je hvalio do neba dok su ostali za njega bili neupotrebljivi... bio je nekoliko puta zamoljavan da prestane sa time ali je on bio uporan da sprovede ono sto je naumio...nije mu proslo jer mu nisam dozvolio a na kraju je bio iskljucen.
Zato, zamolio bih vas da zaboravite teme oko detektora iz kucne radinosti ili ih vodite na drugom forumu (vec sam negdje napisao kome, mada sigurno znate i sami)..ovo mjesto mozete iskoristiti za pisanje o svim detektorima...ali samo od priznatih proizvodjaca i cim neko spomene kako je on neki od njih "frizirao" i sta ti ja znam sta sve radio, tema ce biti izbrisana....mislim da smo se dogovorili oko toga...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Garrett.... adrijano Vrste i namjena 12 14.06.2009 22:34
Instruction manual za garret master hunter ads7 Ljuba Vrste i namjena 4 06.04.2008 00:20
"Garrett GTI-2500 "Supreme Pro 4" DINIC Vrste i namjena 12 06.02.2005 03:30


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!