Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 07.12.2011, 22:43
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Moram pitati u klubu pa cu ti reci, mislim da ima cak i onih za jednokratnu upotrebu ali nisam siguran, mislim da su ih povukli iz upotrebe zbog necega ako se dobro secam. Drugog punjinja osim u klubovima za ronjenje neznam a nebih ti ni druge motode preporucio. Naravno ako imas nekog ko radi u bolnici moze da ti napuni bocu bez problema jer to je isti kiseonik koji se koristi posle opearcija ili usled teskog disanja.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 07.12.2011, 23:26
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Ballalios hvala ti na odgovoru sada sam razumio i mnogo mi je jasnije!
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 07.12.2011, 23:32
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Mislim da si na ovo mislio Spare-Air 300 ili Spare-Air 3000 imas i nekolko videa na YouTube. Moje licno misljene sa ovim u ustima je veoma tesko roniti, morao bi ga nekako prkaciti uz telo. Druga stvar je, samo sa ovom bocom u ustiam tesko ces pasti ili uroniti na dno jer ce te voda izbacivati gore, ali ako mislis samo za neki metar onda bi i moglo ici. Treca stvar ovo je preskupo, za taj novac imas amaterski pocetnicki set sa svim sto ti treba . Mislim da sam ti kolko tolko pomogo. 2 Februara idem na pravo ronjenje na Karibiku, postavicu i koju sliku a mozda nadjem koji novcic sto su izgubili Pirati. Pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 09.12.2011, 19:24
Probus
Gost
 
prilozi: n/a
to je spare air, i koristi se samo kao dodatak na punu opremu, u zlu ne trebalo, a na malim dubinama , neces moci zaroniti , ronilac sam 15tak god (malo zardjao ali imam logovan dive na 41m u jezeru ;-)
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 10.12.2011, 00:20
Ballaios
Gost
 
prilozi: n/a
To sam i ja pokušao da objasnim, da je nemoguće zaroniti sa tom malom bocom. Bez prave opreme nema ronjenja ni na malim dubinama. Bolje roniti na dah (iako u rijekama i jezerima gdje je vidljivost ravna nuli, nemoguće je na dah išta pronaći)
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 11.12.2011, 20:19
Sinestetko
Gost
 
prilozi: n/a
Ok hvala svima na odgovorima.
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 12.12.2011, 10:41
Marko
Gost
 
prilozi: n/a
Druze da li se spremas da posetis olupine nemačke crnomorske ratne flote na Dunavu?
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 12.12.2011, 20:23
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Takve male (kao i vece i jooos vece) koristim ja na poslu za izduvavanje prasine iz automata . Punimo je ekstra za to predvidjenim kompresorom .
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 12.12.2011, 20:35
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Marko Prikažite prilog
Druze da li se spremas da posetis olupine nemačke crnomorske ratne flote na Dunavu?
to je na 3 km od mene
leze 3-4 brodova
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 12.12.2011, 21:17
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
pazite se brodova i rijeka. u rijekama je vidljivost nakon par metara ravna nuli...mislim na velike,spore rijeke tipa Dunava,Save itd. olupine su jako opasna mjesta narocito za neiskusne ronioce bez prave opreme.
oprez kolega
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!