Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #61  
Staro 20.03.2011, 17:16
Korisnička slika od apostata
apostata apostata je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.02.2008
prilozi: 1.321
Zahvaljivao se: 603
Dobio je 1.537 zahvalnice(a/u) za 402 priloga
Hobi

Rekao sam ti sve, nisam mislio da cu morati i da prevodim.
__________________
IDI KUD TE SRCE VODI
odgoovorite sa citatom
  #62  
Staro 21.03.2011, 19:29
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
mozda da ipak prvo uzmes Explorer ili E-trac pa kada streknes malo iskustva predjes na GPX
Mnogi koji ga sada poseduju su ga kupili polovnog za skoro duplo manju sumu neko sto su ga platili prvobitni vlasnici koji su mislili da je dovoljno samo ispljunuti kes za najacu masinu na trzistu i uspeh je zagarantovan.
odgoovorite sa citatom
  #63  
Staro 21.03.2011, 20:08
Dejan
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
mozda da ipak prvo uzmes Explorer ili E-trac pa kada streknes malo iskustva predjes na GPX
Mnogi koji ga sada poseduju su ga kupili polovnog za skoro duplo manju sumu neko sto su ga platili prvobitni vlasnici koji su mislili da je dovoljno samo ispljunuti kes za najacu masinu na trzistu i uspeh je zagarantovan.
Danas sam bio sa covekom koji je kupio GPX-5000 pre mesec dana i sta mi je rekao... necu koristiti njegove reci samo cu reci da je iskopao eksera koliko moze da se nadje u gvozdjari! Aparat razlikuje da li je ferit tek kad dodje na nekih 20-25cm kao i svaki drugi... toliko ga je napljuvao da sam ostao zatecen posle svega sto sam procitao po forumima i sajtovima! Takodje sam danas cuo da je jedan lik uzeo deepmaxa ( jos ne znam kojeg) i da ide po terenima koji su vec 100 puta prelazeni i da nalazi dobre komade. Sutra ili prekosutra cu doci do coveka i idem na lice mesta sa burazerom da ga mi licno isprobamo pa pisem iskustva.
odgoovorite sa citatom
  #64  
Staro 21.03.2011, 20:11
Dejan
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
mozda da ipak prvo uzmes Explorer ili E-trac pa kada streknes malo iskustva predjes na GPX
Mnogi koji ga sada poseduju su ga kupili polovnog za skoro duplo manju sumu neko sto su ga platili prvobitni vlasnici koji su mislili da je dovoljno samo ispljunuti kes za najacu masinu na trzistu i uspeh je zagarantovan.
Razmisljao sam i o tome ali posto planiram da radim sa burazerom u timu a on je iskusan tragac hocu odma da uzmem pravu stvar... pretpostavljam da ce mi trebati dosta vise vremena da se naviknem na bilo koji od 2 aparat koji uzmem.
odgoovorite sa citatom
  #65  
Staro 22.03.2011, 16:05
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Gledaj to kao kada prvi put sedas u kola ili kada iz juga prelazis na bmw
odgoovorite sa citatom
  #66  
Staro 23.03.2011, 12:19
Dejan
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
Gledaj to kao kada prvi put sedas u kola ili kada iz juga prelazis na bmw
Mozda si i u pravu. Juce sam cuo da su neki likovi pre dva meseca nasli ostavu od oko 1000 novcica a prosle godine u oktobru isto neki likovi nasli ostavu od 1800 komada i jos sam cuo za dve nadjene ostave isto sa tim aparatom a opet ovaj ga napljuva, ko ce ga znati. Ja pretpostavljam da ne zna da ga podesi i da se jos nije navikao na njega. Za par dana cu imati priliku da testiram i jednog i drugog pa cemo videti rezultate.
odgoovorite sa citatom
  #67  
Staro 23.03.2011, 21:27
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Uh pa dok ga kupis oni ce sve pocistiti
odgoovorite sa citatom
  #68  
Staro 23.03.2011, 21:59
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Danijele, pa sad ti i ne treba kada su ti ti likovi sve ostave iskopali
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #69  
Staro 24.03.2011, 18:46
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Kao prvo treba shvatiti da je taj aparat bez diskriminacije sto znaci da reaguje na gvozdje. Moguce je da se izbaci gvozdje koje je veoma sitno i na povrsini inace sve sto je dublje se normalno kopa kao i plemeniti metal. Kao drugo aparat se mora dobro podesiti inace svira na sve zivo, podesavanje nije jednostavno i trazi dosta iskustva i rada na terenu. To sto ga taj tip pljuje je sigurno zbog toga sto je ocekivao da ce odmah nci nesto dobro a gvozdje ce preskociti. GPX je aparat sa kojim se iskljucivo trazi prirodno zlato i plemeniti metal malih dimenzija na jako mineralizovanom tlu, Lorenzovi aparati su namenjeni za nesto krupnije predmete i militariju na velikim dubinama isto na teskom tlu. I on nema dobru diskriminaciju, osim kao sto rekoh slabije reaguje na sitnije predmete pa prema tome i na ek****.
odgoovorite sa citatom
  #70  
Staro 24.03.2011, 19:23
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
izmedju ostalog kao i svi pulsni detektori. najveca mana im je losa diskriminacija i spor rad
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Neki novcic ArchNosferatu Novac 1 17.10.2010 23:02
Testiranje LORENZ DEEP MAX 3 kratki Testiranje detektora 0 20.09.2006 09:41
Lorenz Deepmax X3 kratki Vrste i namjena 2 05.08.2006 09:31


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!