Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > NOVI VIJEK > Novac
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Novac Sav novac koji spada u gore navedeni period...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 24.07.2008, 18:09
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Na zalost tako je i kod mene je bila ista situacija, morao sam izbaciti zatvarace i foliju pa je ostala samo ova beda od oko 70€, srebrni novcic od 5€, srebrno prstenje privesci itd:
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg IMG_0746.JPG (69,5 KB, 38x prikazano)
Tip dokumenta: jpg IMG_0748.JPG (73,6 KB, 29x prikazano)
Tip dokumenta: jpg IMG_0750.JPG (71,5 KB, 25x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 24.07.2008, 18:20
laki
Gost
 
prilozi: n/a
s kojim detektorom si radio kratki?
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 24.07.2008, 18:22
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Sa Garetom 250 i velikom sondom. Pronasao sam mu odlicno stelovanje tako da nisam tako reci nista dzabe kopao.
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 25.07.2008, 15:36
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Laki druze ima li sta od zlata ili si ga morao diskriminisati zbog zatvaraca i folije?

kratki , na plazi sam pozeleo minelaba sov.GT ,kod njega sam mogao da izbacim alu zatvarace a da recimo ostane zlatno prstenje ...
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 25.07.2008, 18:46
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Kod gareta je isto tako, ostane deblje zlatno prstenje kao sto su burme ili tome slicno. Tanje zlatno pretenje izbacuje sa aluminijumom.
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 25.07.2008, 23:00
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Kod gareta je isto tako, ostane deblje zlatno prstenje kao sto su burme ili tome slicno. Tanje zlatno pretenje izbacuje sa aluminijumom.
ma da,tako je i kod f4 ali nije kod minelaba GT kad upotrebis potenciometar NOTCH...
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 25.07.2008, 23:09
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Spectrum se isto tako može uigrati da njuši zlatni nakit, a da ostalo batali, ne 100 % ali zadovoljavajuće.
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 25.07.2008, 23:25
laki
Gost
 
prilozi: n/a
enigma, davno sam radio sa spektrumom na plazi, ali koliko se secam nismo imali nikakvog rezultata kad je zlatni nakit bio u pitanju...na lance i narukvice bio je potpuno nem ,na prstenje je dobro reagovao ali je pokazivao isti broj kao i za "cepove"limenki, mislim da je bio broj 25,te mete smo prestali da vadimo , bilo ih je previse...
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 26.07.2008, 00:13
Korisnička slika od rajan
rajan rajan je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 14.06.2006
mjesto: o Pirote mOj kraj Nisave
prilozi: 133
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
moja masina dukate i zlatne predmete (staro zlato) diskriminise na zlato u centru a nove dukate i novo zlato (zlatnike od druga Tita, narukvice itd) izmedju obojenog metala i zlata "vise prema obojenim metalima " za plaze- neupotrebljivo osim ako plaze nisu turske, rimljanske i nesta izmedju ali sumljam da su oni nosili zlatne pare kad su isli na plazu ( kukuruz peceni ili kuvani, krofne , lubenice i slicne potrebstine su mnogo jeftine)
__________________
док не пробам лава,за мене је свиња краљ животиња!
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 26.07.2008, 01:04
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od laki Prikažite prilog
enigma, davno sam radio sa spektrumom na plazi, ali koliko se secam nismo imali nikakvog rezultata kad je zlatni nakit bio u pitanju...na lance i narukvice bio je potpuno nem ,na prstenje je dobro reagovao ali je pokazivao isti broj kao i za "cepove"limenki, mislim da je bio broj 25,te mete smo prestali da vadimo , bilo ih je previse...
Imam odlične rezulte, mislim da sam postavio nalaze s plaža od prošle godine. Vjerovatno je kvaka u podešavanju određenih parametara aparata.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
nesto zanimljivo zeljketa Zanimljivosti 4 03.07.2006 00:32


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!