Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 21.09.2007, 17:04
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Svaka cast svima koji se snalaze sa Garetom Gti 2500. Imam prijatelja skojim cesto izlazim na teren i koji poseduje isti detektor garet. Ma sta da kazem samo damije zao coveka godinu celu se muci da ga uklaviri mislim da ga i pod jastuk stalja nocu ali dzaba.Morao sam mu pozajmiti moj rezerni detektor jest daje garet ac 250 ali je mnogo jednostavniji i covek je zadovoljan, a njegov je poslao na neka stelovanja u bec pa ako neuspe prodace ga. Misllim da je najjednostavniji detektor XP bato roknesga u automatik opciju i pi...i pcis po njivi ko lada specijalka ili ko mini ult el iza samo ostaju krateri a robe puni dzepovi
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 06.01.2008, 09:54
Korisnička slika od vedran
vedran vedran je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 05.01.2008
mjesto: Tokyo, Japan
prilozi: 238
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 9 zahvalnice(a/u) za 5 priloga
Borna, detektor Garrett Ace 250 je odlican.Barem meni. Ja ga imam. Ti pitaš da li je istina da ide do dubine od 8 inča. To ti sve ovisi o veličini predmeta i očuvanosti metala. Nije kompliciran niti košta previše, kako sam ja gledo na garrett-ovoj stranici on je 250 eura.
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 14.06.2009, 22:34
srdjan
Gost
 
prilozi: n/a
Kako nastelovati Gareta 1350
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
garrett gti 2500 banebeograd Testiranje detektora 11 22.09.2010 23:05
Dileri u bivsoj Jugi? Neconi Vrste i namjena 5 25.04.2006 22:11
new bandito metaldetektor bandito Vrste i namjena 36 06.02.2005 21:50


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!