Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 20.03.2006, 21:18
Neconi
Gost
 
prilozi: n/a
Ruski detektori????

Nisam procitao da je neko imao neka iskustva sa Ruskim detektorima, kako stoje stvari sa Rusima u ovoj oblasti, zna li ko ista o tome???
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 20.03.2006, 23:32
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav i dobrodosao.Kako stoje stvari sa rusima nemogu ti licno reci jer ni sam nisam upoznat toliko sa njima.Stvari koje sam nasao na netu su na ruskom i engleskom,a ja nazalost neznam ni jedan ni drugi jezik.
Pogledaj link dole pa mozda i nadjes nesto sto te interesuje.ali napominjem pod uslovom da znas engleski ili ruski.
http://www.klad.hobby.ru/index.htm
Inace hteo bih da te pitam onako usput,posto vidim da si nov na sajtu,koliko dugo se bavis ovim hobijem,ili si pocetnik....
Pozdrav..........
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 20.03.2006, 23:42
Neconi
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav ramm, imam nameru da proverim neke tvrdnje vezane za dedin cup koji je navodno zakopao negde oko kuce ili u samoj kuci, u slucaju da to nadjem sigurno je da ce mi to postati hobi i vise od toga. Za to mi je naravno potreban metal detektor, ali kako videh iz predhodnih izlaganja, posto univerzalnog nema. Poslao sam xxxxx mail sa upitom za mogucnosti i cenu vezan za onaj njegov Vlf detektor na sajtu xxxxx (na koji mi uzgred budi receno nije odgovorio) i licno mislim da Rusi imaju sigurno nesto bolje od ovih nasminkanih americkih mamo-lovaca . trenutno cunjam sa svojim oskudnim znanjem Ruskog po nekim njihovim sajtovima (bas ti hvala za ovaj link) u nadi da cu nesto iskopati. Verujem da ce mu i cena biti pristupacna, posto zbog dizajna tesko moze da konkurise ovim svetskim *******ma, ali mene ne zanima dizajn, posto svi rade po slicnom principu. pozdrav

Promijenjeno od Vumi (21.03.2006 u 11:39 sati)
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 21.03.2006, 01:01
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
ovdje ima par ljudi koji dole zive cini mi se
mozda se mozes s njima dogovoriti vezi posudjivanja il rentanja detektora
da ne bacas dzaba pare za pocetak
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 21.03.2006, 11:42
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od Neconi
u slucaju da to nadjem sigurno je da ce mi to postati hobi i vise od toga.
mi se bavimo ovim hobijem da bi pronasli "cup" a ti bi prvo pronasao "cup" da bi se poceo baviti ovim hobijem....ne mislis li da si poceo "s repa".. ?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 21.03.2006, 16:18
Neconi
Gost
 
prilozi: n/a
imam tip , nego jedino sto me plasi kod tog hobija su nagazne mine iz II sv. rata a da bude BUM!!!informacijuda je neki kolega odleteo sa sve cupom nebu pod oblake??
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Vasi detektori Vumi Testiranje detektora 122 13.07.2013 15:53
Detektori i njihove cijene Vumi Vrste i namjena 33 04.04.2008 10:20


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!