Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 13.06.2007, 22:23
ELECTRO
Gost
 
prilozi: n/a
hiljadu puta postavljeno pitanje

Pozdrav svima, ja sam nov u ovome, mene zanima da li postoji detektor koji moze da ide do 1.5-2m dubine na stenovitom terenu, a krajnji cilj da ne bude nekoliko novcica nego nesto mnogo vece, ako postoji molio bih da mi kazete model i gde mogu da ga nabavim, ne mora da bude nov moze i polovan ako neko prodaje, unapred hvala!
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 13.06.2007, 22:52
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
Takav nepostoji,svi su uglavnom isti, a ti sto se prodaju kao dva tri metra dubine to je samo FARSA!
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 14.06.2007, 12:20
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Pa mozda i ima neki sa velikom sondom od 1x1 ili vecom, koji bi mozda i mogli pronaci neki veci predmet na tim dubinama...za ocekivati ipak nije puno.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 14.06.2007, 22:49
ELECTRO
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala na odgovorima, ali problem je sledece vrste ja mesto i lokaciju znam ili bar mislim da znam ali povrsina je ipak vise ara, tako da moram da nabavim takav detektor da bih dosao do onoga sto trazim, zato pomoc bi mi zaista dobro dosla u vidu saveta gde, i koji model da nabavim jer dubina zbog sleganje zemljista nije manja od 1.5m, hvala jos jednom!
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 15.06.2007, 00:44
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
Onda to uradi ovako:

Uzmi negde dubinac ili iznajmi kod nas to ima, pa ga prenesi preko toga mesta gde mislis da ima nesto ,obelezi svaku tacku gde si imao signal pa onda zakopas malo i probas sa normalnim detektorom, ako ima nesto javi ce i normalni.
Ili sve to sondiraj,1x1 i udri u dubinu!
To ti je najjeftinija varijanta, bolje nego da dajes par hiljada za neke dubince pa da cekas nekog kao sto si TI da bi ga prodao!
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 15.06.2007, 10:25
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Sirmium je u pravu! Svi dubinci su zabluda, reaguju a neznas na sta. Ustvari reaguju na sve metalno sto se nalazi u zemlji tako da vise neznas gde da kopas i sta kopas. Najbolje je kao sto rece sirmium da sondiras mesto i da radis sa nekim boljim obicnim detektorom. Ako je nesto vece zakopano nabavi vecu sondu za taj detektor puno je jeftinija od dubinca, sa tako opremljenim aparatom mozes pronaci vece predmete do 1metra bez problema a muzda i malo dublje.
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 16.06.2007, 19:53
ELECTRO
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala momci na savetu, pozdrav!
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!