Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 15.10.2007, 13:46
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od belja Prikažite prilog
Mineoro detektor je daljinac koji detektuje zlato i srebro.Po opisu je detektor iz snova,da li je to tako?Radi na istom principu kao i bionic iz OKM firme.
beljo evo da ti olaksam izbor detektora iz snova ,
ovde na vumiju je bilo nekoliko tema koje su se bavili upravo tom tematikom, na brzaka sam pronasao ove tri, verujem da ces ti naci jos i vise ako se potrudis
http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=840
http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=110
http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=872
dovoljno je da sve one /dragan3, strelac,lovac, gargamel,kratki,/koji su svojevremeno opisivali kako rade ti aparati upitas da li su zadovoljni rezultatima,sta su pronasli i na kojim dubinama/osim bubnja od ves masine ili tocka od stojadina/,da li su jos uvek u posedu tih uredjaja ...
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 29.04.2008, 14:24
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ja sam uspesan pronalazac

ja sam sa okm xxx nasao PUN KAZAN verovali ili ne......izgleda da sam ja jedini srecnik koji je koristio ovo.....

kazan je bio od peci smederevac,izuzetno ocuvan,malo rdje je bilo na njemu,a pun je bio samota i opeke.....poklonio sam ga ciganima samo sam im rekao da ugraviraju moje ime na njemu
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 29.04.2008, 15:21
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
bruder eclipsa,
zaboravio si da kazes da si kazan nasao na dubini od 20-25 cm dubine sto predstavlja otezavajucu okolnost zbog ozbiljne gustine zemlje u tvom kraju i prikazuje o kakvom ozbiljnom aparatu se radi
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 30.04.2008, 01:15
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
citat

Citat:
citat od belja Prikažite prilog
Ne sumnjam da je najbolji SAJT kupio sam garret gti2500 koji detektuje manastirsku ciglu a po meni je veoma komplikovan sto se tice diskriminacije.Sonda za velike dubine se lose pokazala.Da li znas nesto o pomenutom Mineoro FG80 i Rover de luxe.U Brazilce nemam neko vece povernje tako da mi preostaju nemci.Mozes da pogledas na www.xxxxxxxxx ima takodje interesantnih aparatura pozdrav.

Nadam se da ovo nije bila promocija necijega sajta koji jos nije dovrsen!!!
pozdrav prijatelju mene interesuje zasto si razocaran u tog gareta.Koliko si dugo radio sa njim i da li si ispravno rukovao.Trebao si da vidis sta ima u toj cigli.Dubina tu ima laznih signala ali zato vise vezbanja nije na odmet, kako su ovde pojedini iskusniji rekli rad i samo rad, svaki dan sa raznim predmetima i raznim pristupacnim dubinama.Ja taj garet nisam imao ali sam imao isto jedan komplikovan za rad ali kada ga skontas to je vec nesto drugo.Taj garet nije za nekakve vece dubine ali do jedan metar radi solidno mada moze i preko zavisi od sonde.Ako zelis da ga udomis napisi pa ce se snadjemo.
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 30.04.2008, 01:21
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
citat

Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
ja sam sa okm xxx nasao PUN KAZAN verovali ili ne......izgleda da sam ja jedini srecnik koji je koristio ovo.....

kazan je bio od peci smederevac,izuzetno ocuvan,malo rdje je bilo na njemu,a pun je bio samota i opeke.....poklonio sam ga ciganima samo sam im rekao da ugraviraju moje ime na njemu
eclipse a za onaj drugi kazan neces da kazes nista.Treba biti iskren samo se ne secam koji to bese OKM ili neki drugi.Pozdrav.
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 30.04.2008, 03:17
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
bruder eclipsa,
zaboravio si da kazes da si kazan nasao na dubini od 20-25 cm dubine sto predstavlja otezavajucu okolnost zbog ozbiljne gustine zemlje u tvom kraju i prikazuje o kakvom ozbiljnom aparatu se radi
to si bio u pravu,znas kako ocitala mi se slika velika kao bure za prskanje vinograda na dubini od 25m medjutim kako sam jeo sendvic ispalo mi malo kecapa preko slova "c" tako da umesto 25cm ja sam video 25m,nije bitno kako god,ipak je bio kazan....
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 30.04.2008, 03:20
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
pozdrav prijatelju mene interesuje zasto si razocaran u tog gareta.Koliko si dugo radio sa njim i da li si ispravno rukovao.Trebao si da vidis sta ima u toj cigli.Dubina tu ima laznih signala ali zato vise vezbanja nije na odmet, kako su ovde pojedini iskusniji rekli rad i samo rad, svaki dan sa raznim predmetima i raznim pristupacnim dubinama.Ja taj garet nisam imao ali sam imao isto jedan komplikovan za rad ali kada ga skontas to je vec nesto drugo.Taj garet nije za nekakve vece dubine ali do jedan metar radi solidno mada moze i preko zavisi od sonde.Ako zelis da ga udomis napisi pa ce se snadjemo.
istina,garet gti 2500 je stvarno plitak detektor......

ali sta je tu je.....preostaje ti samo ono sto je hitler rekao red,rad i disciplina.....
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 30.04.2008, 03:21
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
eclipse a za onaj drugi kazan neces da kazes nista.Treba biti iskren samo se ne secam koji to bese OKM ili neki drugi.Pozdrav.

ex.....pa....sad.... ..ako vec znas moram da te podmitim s neko pivce da cutis
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 01.05.2008, 13:03
nikolic
Gost
 
prilozi: n/a
mineoro

Citat:
citat od mikipn Prikažite prilog
Imam ga i u mojim rukama je i vi komentarisite o njemu kako ko zeli.
Ali konja kog nisi jahao nemoj da kudis.

objasnisnite svima - kako radi na terenu?
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 03.05.2008, 00:11
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od belja Prikažite prilog
Ne sumnjam da je najbolji SAJT kupio sam garret gti2500 koji detektuje manastirsku ciglu a po meni je veoma komplikovan sto se tice diskriminacije.Sonda za velike dubine se lose pokazala.Da li znas nesto o pomenutom Mineoro FG80 i Rover de luxe.U Brazilce nemam neko vece povernje tako da mi preostaju nemci.Mozes da pogledas na www.xxxxxxxxx ima takodje interesantnih aparatura pozdrav.

Nadam se da ovo nije bila promocija necijega sajta koji jos nije dovrsen!!!
za belju.garret gti2500 registruje ciglu ali zato u preko nje ne vidi nikakav nalaz.atek kad prevedes sa engleskog sta kaze kad je ispod cigle neki novcic odmah ces se razocarati.o tome sam ranije pisao na forumu.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!