Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Fisher
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Fisher Sve o fisherovim modelima

Odgovor
 
Teme - opcije
  #51  
Staro 26.12.2011, 12:39
Stevan
Gost
 
prilozi: n/a
Postovane kolege,

Imao sam prilike da pogledam Fisher 1270 i Minelab Safari, tek sada sam u potpunoj zabuni!!! Tehnicke detalje znam za oba detektora, razlika je ogromna, mogucnosti sasvim drugacije, a i cena im je cca 500:1000 eura.
Posto planiram da kupim nov prvi detektor sa ciljem pretrage suma, planina, via militarisa, raznih vodenica (sa gomilom eksera okolo) i mozda po nekog dvorista u samom centru grada... interesuje me konkretan savet da li je i koliko isplativa investicija platiti duplo skuplji Safari od Fishera 1270. Uzmite u obzir prilikom iznosenja misljenja da su dodatnih 500 eura moji nemojte olako da ih prebacite na Minelaba, i da svi preporucuju sto manje diskriminacije i da numericka prepoznavanja mete nisu ni priblizno tacna na digitalnim detektorima na nasim terenima (odnosi se na Safari).
Da li bih mogao da nadjem vecu kolicinu novcica na dubini od 30-50 cm i jednim i drugim detektorom (ne mislim na 10 kg nego na 20-30 komada)?
Da li je bolje kupiti 1270 i koristiti ga odmah ili se isplati vezbati 100-200 sati na terenu sa Safarijem da bih dobio vidno bolje rezultate od 1270?
Ne plasi me upoznavanje sa elektronikom, gomila stelovanja i vezbanje, bitno mi je vase iskustvo sa terena. Takodje znam i da na losem terenu nema pomoci, ja racunam na srecu i poznate cinjenice

prilikom davanja vaseg misljenja zaobidjite preporuke za Tesoro, XP-a, Garreta... ne bunite me jos vise

HVALA SVIMA
odgoovorite sa citatom
  #52  
Staro 26.12.2011, 13:53
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Po ovome sto si napisao tebi treba povoljan, dobar digitalni aparat, uz to malo jednostavniji. Mislim da bi ti u Tom slucaju F70 ili F75 dobro dosli.
odgoovorite sa citatom
  #53  
Staro 26.12.2011, 14:22
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
imam osjecaj da ti se kupuje ovaj skuplji uredjaj. Svi hvale 1270 a ako zelis digitalca a da ima performanse kao 1270 kolega Kratki ti je dao dobar savjet. ne trazi dalje. cijena je negdje izmedju...100-200 eura razlike (u plusu naravno)
odgoovorite sa citatom
  #54  
Staro 26.12.2011, 16:11
Stevan
Gost
 
prilozi: n/a
Da li to znaci da su performance 1270 i F70/75 izuzetno priblizne ali je razlicit dizajn i gomila obicnog stelovanja podeljenih na elemente koje je potrebno uciti?

Onda je bolje da kupim 1270 i odmah pocnem da radim naj jednostavnije moguce, zar ne?
odgoovorite sa citatom
  #55  
Staro 26.12.2011, 16:39
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Hiiihihiiii uporedjujete 1270 sa necim normalnim o majko bozija pa kinezi imaju bolju dubinu od njega cudi me kad ste kod njega sto ne povampirite i Whites 6000 Di Pro Sl ili jos bolji 5900 Di Pro Plus jer ima Manial Ground Balans a vrhunac bi bio kad bi ta dva uporedjivali sa Spectrom V3i?!
odgoovorite sa citatom
  #56  
Staro 26.12.2011, 16:40
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Sam si odgovorio na pitanje. Tu odluku ces morati doneti sam koji ces aparat uzeti od ova tri.
odgoovorite sa citatom
  #57  
Staro 26.12.2011, 16:52
Stevan
Gost
 
prilozi: n/a
prijatelju kratki, hvala ti na pomoci, svakako mi je dostupniji 1270 bez obzira sto je stari model dobro je sto je proveren.

Sto se tice komentara "crnog", nisam opterecen naj novijom tehnologijom jer ne izlazim na pistu gde ce da me gleda publika.
Interesuje me cime si se crni upisao u listu profitabilnih nalazaca?
jel si nasao nesto izuzetne vrednosti na velikoj dubini koristeci naj noviju opremu?

Bas me interesuje sta iznosis na teren

Ovo nije zlonameran odgovor, cisto me interesuje zasto ovakvo podsmevanje za 1270?
odgoovorite sa citatom
  #58  
Staro 26.12.2011, 17:07
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Ja licno na teren iznosim dobru volju a ne neke pbc i ostale semice sta bi i kako bi trebalo da bude i nije ovo podsmevanje vec istina a ima i ovde dosta vlasnika tog aparata pa se ne javljaju dok ih ne prodaju
odgoovorite sa citatom
  #59  
Staro 26.12.2011, 17:09
crni
Gost
 
prilozi: n/a
I neznam po cemu me ubrajas u profitabilne tragace pa ja za razliku od nekih ne vodim knjige koliko kog dana meseca i godine sam unovcio svoj hobi jer meni je ovo pre svega hobi i nije mi na prodaju
odgoovorite sa citatom
  #60  
Staro 26.12.2011, 17:19
Frci
Gost
 
prilozi: n/a
Wave i Golden Mask je zakon za dubinu sve ostalo je sreca i puno vremena rada.
Velika sonda je teska za rad i potreban je idealan teren to jest pesak, za sve ostalo srednja sonda sto vise robusna. Fiser kupio kolega po njegovom i po mom cisto sranje elektronika je preosetljiva kao da je pravljeno za fudbalski terem a ne za kamenje i njive.
Pozdrav za Crnog
:10_1_ 131[
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Fisher CZ5 Ljuba Testiranje detektora 3 08.09.2008 11:42
Fisher 1270 X IVLIANVS Vrste i namjena 3 15.08.2008 17:02
Fisher 1270 ili Minelab Musketeer Advantage Marisav Vrste i namjena 61 07.02.2008 20:07
fisher F75 laki Testiranje detektora 2 31.01.2008 19:32
fisher f75 meklaud Testiranje detektora 4 29.10.2007 19:22


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!