Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti > Novi vijek
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novi vijek Sve što pronađete u internetu, knjigama i sl. a mislite da spada u ovaj vremenski period, od ca.1500 godine do današnjeg dana

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 04.03.2005, 22:34
Antique
Gost
 
prilozi: n/a
Grb Srbije sa krunom

Ovdje je stajao oglas o prodaji...po pravilima foruma to nije dozvoljeno !!!

Administrator

Promijenjeno od Vumi (07.03.2005 u 00:37 sati)
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 04.03.2005, 22:45
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
antique dobro dosao na forumu mislim da do sada nisam imao prilike da citam tvoje priloge meni ce licno biti drago da ih citam.....mozda i naucim nesto novo ili steknem iskustvo vise sto se tice ovog hobija

Promijenjeno od rammstein (04.03.2005 u 23:00 sati)
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 04.03.2005, 22:47
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
meni bi bilo drago kada bi sliku postavio na forumu........tako da i ostali clanovi mogu da vide o cemu se radi............
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 04.03.2005, 23:57
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Antique, budi nam pozdravljen !!!
Kako mislis da saljes slike mailom? Kome? Zasto ne postavis sliku u sam forum. Ne razumijem zasto se plase svi da to cine. Slobodno postavi sve slike u forum, niko ti ne moze nista za to niti te iko zna i poznaje (ako se toga opet plasis).
Forum kao forum nije postavljen da bi meni licno slali slike mailom ili nekako drugacije, forum je napravit da bi svi ucestovali u njemu i da bi jedni od drugih nesto novo naucili. U forumu te niko ne zna niti poznaje, tvoji podaci nisu dostupni javnosti pa cak ni ja ne mogu da vidim recimo tvoju lozinku za forum.
Nadam se da ce se korisnici osloboditi malo toga straha i poceti da koriste ovaj forum kao i svi drugi koji koriste iste ovakve forume na drugim jezicima...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 06.03.2005, 00:52
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
e ja stvarno pocinjem da se nerviram ako neko nece da postavi sliku na forumu o predmetu koga ima,onda ne treba ni da pise o njemu uopste........
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 06.03.2005, 00:59
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Antique
Grb Srbije sa krunom... Velicina: priblizno 30x30mm, Materijal: metal, Reljefno, sa nalicija postoji zakacka za (verovatno) kapu...
Saljem slike Mailom
Antique ne razumem druze zasto bi nekome slao sliku na e mail.......umesto da je postavis na forumu i tako da je svi vide........mislim na clanove foruma........bar na onu grupicu clanova koji toliko koliko....posecuju forum......... i pisu o nekim stvarima.......
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 07.03.2005, 00:35
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od rammstein
e ja stvarno pocinjem da se nerviram ako neko nece da postavi sliku na forumu o predmetu koga ima,onda ne treba ni da pise o njemu uopste........
Pa ja sad skontao da covjek hoce to da proda pa je ovdje postavio oglas . Njemu je da proda to sto ima.... pa mislim da negdje gore u pravilima postoji jedno mjesto gdje pise da je zabranjeno raditi takve stvari ovdje bez pitanja i odobrenja ...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 08.03.2005, 01:57
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
pa nemamo mi nista protiv toga sto on zeli da proda to sto ima.......ali mislim da je ovo pogresan sajt.....Ovde se mi bavimo nekim drugim stvarima............ .tj pricanjem i razmenjivanjem dosadasnjih iskustava,i sticanjem novih iskustava sto se tice ovog hobija.Ali jadni smo ti mi.....kad niko nece da nas nauci o nekim novim stvarima.Ko zna mozda bi taj neko drugi naucio neke nove stvari od nas.Nikad se ne zna.........
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 08.03.2005, 08:44
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Nije on prvi koji ovu stranicu koristi da bi postavio oglas za prodaju. Nemam nista ako neko zeli da prodaje neke stvari ali ne zelim da ovaj forum bude oglasna ploca za to, kao prvo to nije dozvoljeno a ako neko zeli tako nesto da radi moze te stvari da rijesava preko PP-a ili na chatu....
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 08.03.2005, 10:32
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
U pravu si ti.....ali kako ce neko da zvrsava neke stvari preko chata,kad vidis i sam da se vecina boji da udju na chat
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!