Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #51  
Staro 06.08.2009, 14:20
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Nisam mislio da je pogrešio forum zbog prodaje predmeta,dapače da sa nalascima može raditi što hoče.To je njegova stvar.Ili voliš ili ne voliš.
Primjerice,moj rođo je stravstveni ribolovac.Jedanu mašinicu platio 250 eura.Ni pomislio nije oče li mu se to vratiti,jer čovjek to voli i uživa u tome.
Za te novce su ti dobri Garrett ace250 ili fisher F-4.Sve jače vuće i svoju cjenu.
odgoovorite sa citatom
  #52  
Staro 06.08.2009, 14:29
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
jeste slazem se,i ja sam strastven ribolovac i imam masinice od 150-200-250e takodje i stapove.....ni jednog momenta nisam razmisljao dal cu pare povratiti jer ne prodajem ribu,logicno...

ja sam lovac,placao sam puno graviranje puski,jel to znaci da sada moja puska bolje i dalje puca? ne,jednostavno je to ljubav....hocu li pare prodavati,naravno da ne,jos idem u trosak,clanarinama,t aksama i municijom....

al imam druga koji je ribolovac i koji je svoje masinice kupio od zarade na ribi,i koji je svoje pare povratio na opremu prodavajuci ribu....znaci svako ima svoj razlog zasto se bavi ovim hobijem....

e ti kazes da je pogresio forum....u poruci iznad nisi obrazlozio zasto to mislis.....sad bi lepo bilo da obrazlozis zasto mislis,a onda da ova tema ne bi otisla u aut ili pod kljuc,vratimo se nazad temi koja glasi "povoljno a sigurno"
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #53  
Staro 06.08.2009, 14:40
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
e ti kazes da je pogresio forum....u poruci iznad nisi obrazlozio zasto to mislis.....sad bi lepo bilo da obrazlozis zasto mislis,a onda da ova tema ne bi otisla u aut ili pod kljuc,vratimo se nazad temi koja glasi "povoljno a sigurno"

Mislim zbog toga,jer je prodavanje antičkih stvari kazneno djelo pred zakonom,gdje se mora dokazati i porjeklo toga--osim na crnom tržištu--,a savjetovanje o isplativosti toga ,mislim da nije mjesto na forumu.
Ako sam nekog uvrijedio izvinjavam se.

A sad "povoljno a sigurno".
odgoovorite sa citatom
  #54  
Staro 06.08.2009, 19:25
Cezar Veliki
Gost
 
prilozi: n/a
Nisam mislio da prodajem predmete posto sam kolekcionar i skupljam ih. Ali isto tako sam mislio da vadim ipak nesto sto ima kakvu takvu materijalnu vrednost a ne cepove od vlasa ili ek****
Ali u pravu ste ajde da se vratimo na temu povoljno a sigurno
odgoovorite sa citatom
  #55  
Staro 06.08.2009, 19:33
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
I ja sam istog misljenja kao Bane i Ruah, Minelab Musketeer Advantage je za tebe kao stvoren. Ima dobru dubinu, dobru diskriminaciju, i nije komplikovan, jedina mana mu je sto je malo tezi ali to je samo na pocetku posle ide sam. Cena mu je isto ok za tu klasu je jedan od jeftinijih.
odgoovorite sa citatom
  #56  
Staro 06.08.2009, 19:34
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Cezare
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!