Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #41  
Staro 24.01.2008, 23:53
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala na obavestenju Tebi i Agripi,javicu se sutra ako uspem da se ovde snadjem.Korisno je ovde razmenjivati misljenja sto se tice ovog foruma nego li se zezati sa drugim stvarima kojima nam pune glave kao maloj deci.Sada bih zeleo da ubacim sliku nekih novcica ali neznam sta da ukljucim.
odgoovorite sa citatom
  #42  
Staro 25.01.2008, 13:00
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ljubo, poslao sam ti jos juce email sa potpunim objasnjenjem kako se to radi. Ako ga nisi dobio, pogledaj malo po forumu, iskoristi forumski pretrazivac i naci ces sve, sta vise mislim da je postavito sve u slikama kako se sta radi...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #43  
Staro 25.01.2008, 23:18
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Mislim da jeYumi zabranio reklamiranje rucno izradjenih sprava pa zato ne mogu bas sada da nista predlazem o tome.Fabricki detektori su prava napast za entuzijaste kao sto smo mi.Necu da kazem da nema dobrih modela ali su oni veoma retki.Drugim recima impresivno deluju i imaju veliki domet u vazduhu a u zemlji jedva desetak santimetara.Ne bih da omalovazavam neke modele a da neke pohvaljujem ali moja licna preporuka je za sledece modele:Coinmaster 6000D/S2,Whites 5900 pro plus nesto malo slabiji,Fisher 1225X,mana mu je sto nije izbacen napolje regulator (ground)Fisher 1235X,Fisher 1266,Tesoro toltec 100 itd.Svi oni veoma dobro traze predmete u zemlji ali svaki ima svoju dubinu traganja.Postoje i neki drugi modeli ali o tome kasnije.Po licnom misljenju nebih preporucio modele digitalne verzije zato sto impresivno deluju;softver im je orogramiran da pokazuje razne grafikone o zeljenim nalazima,neki imaju u softveru ugradjen sistem govora da korisnik luksuzno bez naprezanja cuje sta se nalazi u zemlji.Medjutim ge su losi tereni sa jakom mineralizacijom,Razn ih ostataka od gradjevina,cigala i mnogo toga sve pada u vodu je u zemlji obicno ne nalaze dublje od 15-tak santimetara ili pokazuju nesto bez veze i operator vecinom odusstaje od kopanja.Moram da se udaljavam pomalo od moje teme a to je numizmatika i imam nekih cudnih nalaza.Jos nisam u moucnosti i neznam kako da neku sliku posaljem.Na nekoliko mesta u ovom forumu sam pisao pa i ovde isto pominjem.Ako bas ne mogu da se uklopim ja cu odustati.A vremena uvece bas imam jer imam mogucnosti da budem stalno ukljucen.Pozdrav od Ljubu.
odgoovorite sa citatom
  #44  
Staro 26.01.2008, 00:28
Korisnička slika od rajan
rajan rajan je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 14.06.2006
mjesto: o Pirote mOj kraj Nisave
prilozi: 133
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
=od moje teme a to je numizmatika i imam nekih cudnih nalaza.Jos nisam u moucnosti i neznam kako da neku sliku posaljem.Na nekoliko mesta u ovom forumu sam pisao pa i ovde isto pominjem.Ako bas ne mogu da se uklopim ja cu odustati.A vremena uvece bas imam jer imam mogucnosti da budem stalno ukljucen.Pozdrav od Ljubu

pozdrav LJubo i ja sam iz Pirota pa ako oces mogu da ti objasnim to sa forumom licno moj mail je llaakie@yahoo.com pa ako oces javi se
__________________
док не пробам лава,за мене је свиња краљ животиња!
odgoovorite sa citatom
  #45  
Staro 26.01.2008, 02:46
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ja ne znam jel se neko ovdje pravi da ne vidi sta mu se pise ili stvarno ne vidi. Ljubo, ako nastavis i dalje sa tim tvojim pitanjima sta i kako proradice mi nervi... citaj sta ti se pise, otvori svoje emaile, potrazi sam na forumu u objasnjenjima itd itd...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #46  
Staro 26.01.2008, 21:00
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Ja ne znam jel se neko ovdje pravi da ne vidi sta mu se pise ili stvarno ne vidi. Ljubo, ako nastavis i dalje sa tim tvojim pitanjima sta i kako proradice mi nervi... citaj sta ti se pise, otvori svoje emaile, potrazi sam na forumu u objasnjenjima itd itd...
Koliko vidim, Ljuba se zaebava.
odgoovorite sa citatom
  #47  
Staro 26.01.2008, 22:58
crni
Gost
 
prilozi: n/a
A koliko ja vidim nece dugo!
odgoovorite sa citatom
  #48  
Staro 26.01.2008, 23:14
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Pismo

Pozdrav svima.Nije tacno da se zezam.Ja sam malo u godinama i u moje vreme nije bilo ovako.Izvinjavam se ako mislite da sam se ovde uclanio radi zezanja.Necu vise da se javljam dok ne sredim svoja zapazanja oko pisanja.Steta bi bilo da ne procitate sta ja mislim i imam da iznesem oko ovih stvari sto svi diskutujete a i ja da to isto ne procitam od vas.Neko ce misliti da sam uobrazen,ali verujte da sam ja veoma ozbiljan covek.
odgoovorite sa citatom
  #49  
Staro 26.01.2008, 23:19
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
I ne nazivaj me molim te vise "Yumi"... a sto se tice postavljanja slika na forum to mozes procitati OVDJE
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #50  
Staro 26.01.2008, 23:20
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Ljubo jesi li imao Whites 5900 Di Pro Plus i jesu li ta tvoja toliko dobra iskustva sa tim aparatom licna ili je u pitanju piskaranje po stranim forumima?
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
potrebna pomoć maximus Vrste i namjena 2 18.09.2007 20:52
Pomoć početniku Ivan-Bor Vrste i namjena 10 14.03.2006 22:15
Istorija Bosne rammstein Istorija gradova 21 17.02.2006 10:49


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!