Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!!
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! Ovdje možete postaviti sva pitanja u vezi nejasnoća oko korišćenja foruma...!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 30.08.2005, 01:19
dragan
Gost
 
prilozi: n/a
za vumi

izvinjenje vumiju.ja sam clan a registruje me kao gosta pomagaj.kao prvo da se izvinim za nastalu zbrku na vasem forumu.pao mi je sistem i kad sam ga ponovo instalirao registruje mena forumu kao gosta.ne snalazim se bas najbolje na internetu i sa kompjuterima bas najbolje pa molim za pomoc jer imam dosta pitanja a i odgovora u vezi ovog hobija.zapoceo sam temu o prahovu kao odgovor na pitanje rammstainu koji je zapoceo ovu temu jos u aprilu ove godine pa sam mu napravio zbrku njemu a i vama zato veliko izvinjenje.pisao sam i o exploreru 2 koji imam od oktobra 2003 a rekao sam da ga imam 4 god,a u stvari 4god.se ovim bavim(ubuduce ce biti tacnih iformacija) jos jedno veliko izvinjenje vumiju.pokusaj da me ponovo registrujes (podaci su isti) pozdrav dragan kladovo
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 30.08.2005, 02:33
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Zdravo Dragane
Moram prvo da te pitam da li ti je, prilikom prijave na forum, obiljezena ona mala kockica (odmah pored mjesta gdje upisujes svoje korisnicko ime) pored koje pise "Ostati prijavljen". Ako ona nije obiljezena tj aktivirana, dolazi do tvoga automatskoga odjavljivanja cim pocnes da pretrazujes forum tj kada otvaras neku drugu temu. Znaci ovako:
1.pri prijavi ti uneses svoje ime i lozinku
2.ta kockica nije aktivirana
3.citas jednu temu i nakon toga predjes na drugu temu
4.pokusas da se vratis na prethodnu ili odes na neku trecu, ti vise nisi ulogovan u forum i prijavljen si automatski kao gost

Odgovori mi da li je tako a ako nije onda ces mi morati dati tvoju lozinku da ja probam umjesto tebe da se logujem a ti je nakon toga promijeni u svome korisnickom centru. Ne znam sada da li imas kao gost mogucnost da mi posaljes privatnu poruku (nemam sada vremena da pregledam stelovanja foruma) a ako nemas moraces sacekati do sutra da ti dam tu mogucnost ili da lozinku uneses ovdje u odgovoru pa ako bude sve ok onda je kasnije promijenis. Za sada cemo pokusati ovo jer mislim da se bas o tome radi a ako ne uspijemo onda cu te ja izbrisati kao korisnika a ti se onda ponovno registruj sa vazecom email adresom.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je isključen.
Smileys su isključen.
[IMG] Kod je isključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
za vumi dragan Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 0 30.08.2005 01:09


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!