Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > NOVI VIJEK > Novac
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novac Sav novac koji spada u gore navedeni period...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 18.05.2011, 18:26
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Кopa mali duboko, duboko.... A brada prava švalerska! Ali bez brade se vidi da je to jedan jako simpatičan i privlačan lik u kappa trenerci sa jako dobrom i skupom opremom počev od deusa pa do lopatice! Jedino što ne vidosmo jel ima neke "ljute" u rančiću! Sledeću sliku molim sa ljutom da vidimo kakav venac ima!
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
  #12  
Staro 18.05.2011, 23:54
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Brlja
22 Grada
  #13  
Staro 19.05.2011, 00:10
ArchNosferatu
Gost
 
prilozi: n/a
Kad budem resio da kopam za bunar pozvacu kolegu nigrianusa
  #14  
Staro 19.05.2011, 00:13
ArchNosferatu
Gost
 
prilozi: n/a
Kolega avgvst, bez brlje se na teren ne ide Mora se imati8 dezinfekciono sredstvo za ogrebotine, posekotine,a i za unutrasnju dezinfekciju
  #15  
Staro 19.05.2011, 00:19
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
More...........nemam ja za dzaba taj naziv " neumorni"
Inace; krpim lonce,zasuskavam smederev-a, turam snajkama zaprsku u lonac, pijem i lumpujem za druge na veseljima i jos mnogo.....toga
A bunari, to mi je specijala:m arc3:
  #16  
Staro 19.05.2011, 01:45
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Brlja od 22 grada bez glave čuda radi.
  #17  
Staro 19.05.2011, 01:53
ArchNosferatu
Gost
 
prilozi: n/a
E pa ujutru idem da ti kradem zanat mislim na bunarenje... a ono sa snajkama i zaprskom kad se vratim... Testiramo golden king(za mene jos uvek spansko selo) pa pazi gde stajes kad odes u polje
  #18  
Staro 19.05.2011, 19:29
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od avgvst Prikažite prilog
Кopa mali duboko, duboko.... A brada prava švalerska! Ali bez brade se vidi da je to jedan jako simpatičan i privlačan lik u kappa trenerci sa jako dobrom i skupom opremom počev od deusa pa do lopatice! Jedino što ne vidosmo jel ima neke "ljute" u rančiću! Sledeću sliku molim sa ljutom da vidimo kakav venac ima!
Lopatice su vec postale slavne, inace su moj rucni rad.....
  #19  
Staro 20.05.2011, 16:57
Atila Hunt
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Danas smo pretresli ovaj teren, iako je obecavao nije bas bilo nesto posebno (sto se mene tice). Ja sam nasao Franju, 30 krojcera, jedan mali srebrnjak i par dugmica (slike cu postaviti sutra). Sto se Nigrijana tice, jedino sto sam uspeo da zabelezim su ove fotke dok je se ukopavao, a sta je pronasao neznam jer je odmah zapalio kuci posle bunarenja.
Ja pomislio da se hoce sakriti od lovaca ili trazi vodu posto je bilo vruce...........
Pustio si i ti stomak koliko vidim
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!