Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti > Antika
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Antika Sve što pronađete u internetu, knjigama i sl. a mislite da spada u ovaj vremenski period

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 10.10.2006, 22:10
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Kad ih prije ocisti i smanji, ja tamo ugledah sve komadine a ovamo sica.
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 10.10.2006, 23:23
Korisnička slika od Stef74
Stef74 Stef74 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 27.08.2006
mjesto: Negde izmedju
Starost: 49
prilozi: 701
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Ja sam samo postavio temu (jer to je ipak veliki pronalazak na jednom mestu) i nisam imao nikakve zle namere a vi sto to tako tumacite ipak nije fer. Samo neznam da li vas to ljubomora tako tera ili ste stvarno takvi.
prikačene grafike
Tip dokumenta: gif Chercheur_en_mouvement.gif (37,5 KB, 18x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 11.10.2006, 01:05
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
svaka cast @Stef74 , tvoj komentar je bio sasvim na mestu , sa tim nalazom ti verovatno nista nemas i samo si sa najboljim namerama postavio link.
ipak moramo shvatiti da je ovo sve virtualno sto se desava na forumu , to ima svojih prednosti i svojih mana naravno . sto se tice tog nalaza svako moze da napise sta misli i ljubomore ima svugde pa samim time i ovde , svi smo ti mi na nekoga pomalo ljubomorni , vecina to nikada nece priznati ali okolina vidi . Tragac Pera je ljubomoran kada Tragac Djoka nadje bolji novcic i stavi na forumu - to ce ako treba Peru naterati cak i da kupi jos bolji novcic od Djoke i pohvali se da ga je on nasao . i onda dodje Specijalac Krle i kaze mu da je to falsifikat jer ... pobogu ... od Djoke nema ni boljeg tragaca niti boljeg Detektora , a Krle naravno sve to odredjuje samo na osnovi Fotografija u koje se odlicno razume (sasvim slucajno je on profesionalni fotograf) . Ovo je sada bila prednost ovakvog foruma jer da se sve to desilo u kafani ili njivi bilo bi mozda i batina ... inace mi smo ti svi ovakvi i nemoj to da te zbunjuje previse - od 30 tragaca , trgovaca , i arheologa koje do sada licno poznajem 28 su LJUBOMORNI .
Samo ti nastavi i drago mi je da je konacno neko od nas postavio ovo pitanje
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 11.10.2006, 01:16
zemunac
Gost
 
prilozi: n/a
@Stef74, ja bas nisam ljubomoran, iako bih voleo da znam da citam i govorim bar malo francuski
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 11.10.2006, 02:27
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
eto , odlican primer ovaj post navise - sada da se pojave petnaest francuza na forumu , znacemo ko ce biti ljubomoran
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 11.10.2006, 20:05
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Cuj ljubomora kako neko moze biti ljubomoran na ostavu od 120 kg. Ako je to samo onaj cup na slici, onda mozda ako je visok jedno metar. Mnogo tu ima nelogicnosti. To jest prica kolicina i slike. Nemoj ti da se ljutis ovi komentari neticu se tebe licno. Danas ima svega i svacega, sve se radi dabi se doslo do novca.
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 12.10.2006, 10:26
Korisnička slika od Stef74
Stef74 Stef74 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 27.08.2006
mjesto: Negde izmedju
Starost: 49
prilozi: 701
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Ljubomora

Briga mene dal je neko ljubomoran ili nije, nego ispade da reklamiram nekog za sta me isto bas zabole, od toga nemam bas nikakvu korist.
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 12.10.2006, 10:36
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
ma ne , to niko nije ni pomislio ...
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 12.10.2006, 20:19
baki022
Gost
 
prilozi: n/a
Kad ja nadjem ostavu i toliko poludim da je fotografisem i dam u javnost,onda ce te i o mojoj ostavi biti toliko sumnjicavi?????!
odgoovorite sa citatom
  #30  
Staro 13.10.2006, 00:46
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
baki u tvoju ostavu necemo biti sumnjicavi zato sto si ti proveren i iskusan tragac , vec stari clan foruma i..i.. da ti ne dajem vise komplimente nego jesi li nasao nesto interesantno mozda (neku ostavu) ?
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
sta mislite o ovom detektoru??? Ahil Testiranje detektora 62 03.12.2007 22:08
Ostava rimskog srebrnog novca iz Donjeg Crniljeva rammstein Antika 0 15.10.2005 21:59
Kulture gvozdenog doba na tlu Srbije rammstein Praistorija 0 09.10.2005 00:27


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!