Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Ostali
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Ostali Modeli ostalih priznatih svjetskih proizvođača detektora metala kao i modela iz "kućne radinosti"

Odgovor
 
Teme - opcije
  #41  
Staro 25.08.2012, 00:47
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
hiihhihihi ko pravi vidovnjaci, ovi sto su deusa videli na razglednici znaju da ne valja, i da radi ko mikro talasna i ko fiksni i ko mobilni i da nista ne valja jer se pravi u kini, hihiihi

sa takvim super mocima prosto se zapitam sta ce vama uopste metal detektor,
pa vi bre sigurno sve moze da nadjete i sa grabuljom nista ni jace ni skuplje vam ne treba hahahah

salu na stranu, momci da bi ste otkrili prave vrednosti deusa predlazem vam da prodate te durunde koje sada imate i dodate jos tri cetiri puta toliko te kupite pravi metal detektor,

ovako kako sada stoje stvari vi sricete necije tudje nedorecene misli, lose interpretacije, nerazumljiva prevodjenja tekstova ili cak cele dezinformacije.

ako vas nesto zanima iz prve ruke ima na forumu vise clanova koji ce vam sve pojasniti, i posebno istaknuti dobre ili manje dobre karakteristike kako deusa tako i drugih metal detektora,
i zato stvarno mislim da je bolje da pitate nego da lutate i slobodno tumacite tudja iskustva
odgoovorite sa citatom
  #42  
Staro 25.08.2012, 03:59
Korisnička slika od Naki011
Naki011 Naki011 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.06.2011
prilozi: 192
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 6 zahvalnice(a/u) za 6 priloga
Što se mene lično tiče trudim se da prikažem vrline i mane detektora koje sam probao ili koristio, a pošto nisam prodavac od mene ćete čuti da više pričam o manama nego vrlinama. Sa obzirom da su ovde svi toliko osetljivi na priču o Deusu (valjda zato što je neopravdano skuplji od ostalih "durundi" - nemam pojma šta znači ovaj izraz) ja više o njemu neću reći ni reč više ni u jednom postu. Inače moju "durundu" (F75) ne bih dao za 2 Deusa, a pošto je Pera pitao jel ima šta bolje ja mu kažem da ima.
odgoovorite sa citatom
  #43  
Staro 25.08.2012, 09:13
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
pa jbg ako bih i ja dodao 4-5 puta toliko koliko sam platio svou durundu mogao bih kupiti nekoliko deus-a ili jednog jakog Minelaba sa velikom sondom. nije ni deus mnogo skuplji od drugih detektora a vrijeme ce pokazati kvalitet
odgoovorite sa citatom
  #44  
Staro 25.08.2012, 13:33
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od Naki011 Prikažite prilog
Sa obzirom da su ovde svi toliko osetljivi na priču o Deusu (valjda zato što je neopravdano skuplji od ostalih "durundi" - nemam pojma šta znači ovaj izraz) ja više o njemu neću reći ni reč više ni u jednom postu. Inače moju "durundu" (F75) ne bih dao za 2 Deusa
licno nisam osetljiv na kritike kad ih upucuje neko ko zna sta prica,
ali kad neko ko je aparat gledao na yutube i nije isprobao nesto a tvrdi da je preskup, prekomplikovan, ili da ne valja onda mi ostaje izbor da se to precuti ili da se reaguje argumentima
zato i pisem ovo vama koji nemate stvarna iskustva a sve u zelji da vam docaram prednosti nekog aparata, u ovom slucaju deusa.

sto se cena tice, da te malo uputim ...
tvoj f75 kosta isto ili cak i vise od deusa ,
cena kod nas za deus pocinje vec od 750 evra a f75 je od 900 pa na dalje,
znaci cene su priblizne , dok je razlika u klasi ta dva aparata vise nego ocigledna , makar to ocenjivao i neko ko ama bas nista ne zna o metal detektorima.

a to kakav je F75 u odnosu na deusa mozes da vidis samo kad naucis da radis sa tim fisherom pa onda izadjes na teren sa nekim ko ima deusa ,
i onda ces da vidis zasto je i taj tvoj fisher koji je inace iskreno budi receno sasvim dobar aparat obicna durunda u odnosu na deusa
odgoovorite sa citatom
  #45  
Staro 25.08.2012, 13:34
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od Desert Walker Prikažite prilog
pa jbg ako bih i ja dodao 4-5 puta toliko koliko sam platio svou durundu
ti imas pravi metal detektor /gmaxx/ ,
onaj savet se odnosio na neke druge koji kupuju sarene laze verujuci da su kupili metal detektor
odgoovorite sa citatom
  #46  
Staro 25.08.2012, 14:55
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.176
Zahvaljivao se: 144
Dobio je 570 zahvalnice(a/u) za 242 priloga
Tako je, i corava baba ce vise naci na neistrazenom terenu nego armija tragaca na ociscenom terenu.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
  #47  
Staro 25.08.2012, 15:17
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
kad je teren dobar,procicete dobro i sa nigrijanusovin rasljama od vinove loze....u sobi je svaki detekto beskoristan.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #48  
Staro 25.08.2012, 18:27
Korisnička slika od Naki011
Naki011 Naki011 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.06.2011
prilozi: 192
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 6 zahvalnice(a/u) za 6 priloga
Bane prijatelju probao sam Deus uporedo sa mojim F75 LTD koji koristim već dosta dugo i verovao ili ne znam da ga koristim, cenu takođe znam jer sam taj detektor platio nije mi pao sa neba. Uostalom ne znam zašto te toliko pogađa kritika nekog aparata koji nisi ti lično napravio ili patentirao. Kritika pozitivno utiče na proizvođače da bi im proizvodi bili bolji, a samo se prodavci nerviraju zbog loše reklame.
odgoovorite sa citatom
  #49  
Staro 25.08.2012, 18:55
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Verujem da je vecina isprobala Deusa sa standardnim stelovanjima pa im se pri radu ucinio plici ili losiji. Sa Deusom treba dugo raditi i znati ga dobro nastelovati - podesiti parametre . Mi koji ga imamo vec duze vreme znamo koliko je mocan detektor pa se slatko nasmejem kad neko pise o deusu sa kojim je mozda 20 minuta radio u standard programima. Sa dedektorom treba raditi duze vreme da bi se o njemu moglo reci nesto.
odgoovorite sa citatom
  #50  
Staro 25.08.2012, 20:46
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od Naki011 Prikažite prilog
Bane prijatelju probao sam Deus uporedo sa mojim F75 LTD koji koristim već dosta dugo i verovao ili ne znam da ga koristim, cenu takođe znam jer sam taj detektor platio nije mi pao sa neba. Uostalom ne znam zašto te toliko pogađa kritika nekog aparata koji nisi ti lično napravio ili patentirao. Kritika pozitivno utiče na proizvođače da bi im proizvodi bili bolji, a samo se prodavci nerviraju zbog loše reklame.
kao sto rekoh ne pogadja me kritika jer takvog neceg ja jos ne videh ovde
oni koji rade sa deusom nikad ne kazu da je to jedini, najbolji, najdublji ili sta god naj naj, ali ga zato ne menjaju i zadovoljni su sa njim
deus pljuju uglavnom oni kojima je on samo pusta zelja.
zato neznanja i nesuvisle price od nekog ko komentarise nesto o cemu pojma nema ima na sve strane,
i tada obicno dolazi do situacije da umesto da ljudi na forumu nesto nauce dobijaju totalne dezinformacije.

siguran sam da si ti dobar poznavalac detektora i da si se tokom trominutnog druzenja sa deusom uverio da je deus obicno kinesko djubre proizislo iz neuspelog kopiranja mikrotalasne rerne
ali evo unatoc svemu tome spreman sam i da ulozim neki evric u opkladu sto se dubine, preciznosti i svega drugog tice u odnosu na tvoj f75
kad se vratim sa odmora a kad ti budes raspolozen da se uveris u razlike f75 i malenog kineza pod imenom deus odvescu te na teren-poligon 20 minuta od centra grada gde se sve brutalno lepo vidi.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Bolje da nije ni naso... Marko Praistorija 1 23.09.2011 10:53


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!