Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 28.07.2008, 01:45
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
dodatak za VAZNO

Molim sve korisnike foruma da obrisu procitane i poslete poruke koje su memorisane u postanskom sanducetu! Dok se to ne uradi nece se moci slati duze poruke od oko 10 reci. Kod pojedinih korisnika se nalaze i po 500 poruka u postanskom sanducetu sto je i dovelo do ovog problema.
Hvala svima!


s obzirom da mi obicni smrtnici ne mozemo da postamo u temi VAZNO moram ovde pitati jedno pitanje koje se odnosi na ovaj post ili temu ili obavestenje....

ako znate da neki u inboxu imaju i po 500 poruka,to znaci da su vama (ja to znam jer sam i ja bio bla,bla,bla naravno ne ovde) dostupne na uvid nase PP poruke???,ako jesu,onda zasto bi se uopste zvale PP poruke????......znac i mi ni tamo nemamo svoju privatnost????.....o nda,neznam zasto uopste postoje PP poruke???....

prosvetli me kratki
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 28.07.2008, 11:37
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Evo da te ja malo prosvijetlim posto kratki i nece moci. Kao prvo, radi se o 50 poruka ne o 500 (pogresno me razumio). Drugo, niko ne zna sta u vasim porukama pise i ne moze da ih cita, ali u administratorskom centru postoji jedna stavka koja se zove "Statistike privatnih poruka". Kada se tu udje tamo se dobije spisak svih korisnika u kojem stoji koliko ko poruka ima u svom postanskom fahu. Znaci, nema sadrzaja poruka i sl. Ako se ti bojis za svoju privatnost i ne vjerujes ovome sto sam ovdje napisao, ti jednostavno nemoj da ih koristis ili ih odmah izbrisi, tako da sledeci put nece biti potrebe da vas opet molim da ih izbrisete sami. Pored toga, kada je neciji postanski fah pun, meni takodje dolaze emaili sa obavijestima o tome, kako bih ja doticnu personu abavijestio o potrebi praznjenja istoga.
A to sto si ti isto nekada nesto radio je stvar tebe i ako si mogao citati necije poruke i to koristio, to je opet bilo do tebe...Ako nisi dovoljno prosvijetljen ovim odgovorom, ti pitaj opet sta te zanima.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 29.07.2008, 00:58
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
jeste,sada mi je sve jasno samo je bilo 450 poruka preko mere ......usput da,mogle su se citati poruke.....a ja se licno ne bojim nicega tako da nema frke oko toga....i da se cita,sigurno nece pisati o nekom teroristickom napadu......

....hvala vumi....

....primetio sam da se mnogo ljutis ili nerviras u poslednje vreme.....opusti se malo sta ti je? svi smo ovde oko razgovora i zabave....ne.radi nervoze.....

....poz....
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 29.07.2008, 11:10
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Jednostavno ne volim provokacije...to je to, ako zelis dacu ti pristupne podatke od administratora pa nam ti kopiraj ovdje sve privatne poruke koje uspijes tamo procitati.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 29.07.2008, 15:06
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
a zasto uvek mislis da su obicna pitanja provokacije?ja znam sta sam sve mogao da radim dok sam bio adm. na jednom velikom forumu,koji i danas postoji ali mi vise nije mesto tamo a i dojadilo mi vise da se bakcem time....a ovo sta sam ja pitao bilo je zajsta sasvim zlonamerno....i nemas potrebe da smatras provokacijom,eto ja kao "autor"ovog testa ili pitanja javno izjavljujem da nisam provocirao.....jedno stavno sam pitao....i ne bi bilo lose da se tema zakljuca......jer sam dobio odgovor...
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Vazno:SLUZBA BEZBEDNOSTI tragac Zanimljivosti 8 29.07.2008 15:33
Mali dodatak Enigminom "ulovu" gasser Zanimljivosti 6 17.05.2007 14:20


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!