Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 02.04.2008, 02:41
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
eclipse4

Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
ja ne da hocu da kazem vec tvrdim da svakako moze.....

a sto se procesora tice....malo si zasao u dublje vode gde ja neznam da plivam......da si pitao za kompjuter za procesor i komponente.....to bi do jutra mogao da ti pisem.....

meni je najmerodavniji dokaz kad je napravljen teren i kad se iznesu dva detektora....pa na megdan......

to je naj prostije i najjasnije.....

a da ne pominjem kad covek ide iza nekog na pet metara na lokalitetu i samo sakuplja sto drugi propusta,a kad se taj fabricki vrati tih par metara nazad opet cutiiii.....
poz. vidim da pratis forum takvih slucajeva ima vec 20god. da svake godine idu ljudi na potpuno isti teren i uvek nadju po nesto gde su vec prosli predhodno govorim o najvecoj ravnici kod nas znaci idu za traktorima i nemaju toliko vremena da detaljno pretrazuju ovo pricam iz prve ruke bez obzira o kakvoj se masini radilo.Sto se mene licno tice imao sam ih nekoliko sada koristim rucnu izradu ali nisam bas zadovoljan razmisljam da nabavim fabricki model koji nije mnogo skup recimo garet 1500 koji u italiji kosta 500e ili 2500 -- 800e sta mislis ti o njima ili je bolje uzeti taj od 200-300 da li on moze da odvaja kao neki drugi f. modeli .
  #22  
Staro 02.04.2008, 10:20
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ja vec negdje napisah da ce sa foruma biti iskljucen svako onaj ko samo jos jednom spomene detektore iz kucne radinosti ovdje na forumu....zbog toga ni ova tema nece bog zna kako dobro zavrsiti...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #23  
Staro 02.04.2008, 16:01
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Pozdrav Vumi

Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Ja vec negdje napisah da ce sa foruma biti iskljucen svako onaj ko samo jos jednom spomene detektore iz kucne radinosti ovdje na forumu....zbog toga ni ova tema nece bog zna kako dobro zavrsiti...
Evo ja se izvinjavam ako sam prekrsio pravila foruma.Zar se na forumu ne smeju razmenjivati iskustva izmedju jednih i drugih nije li rec ko kakve detektore koristi ili mozda nekakve druge sprave koje lice na detektore .Ja sam rekao da podrzavam fabricke modele ne pravim detektore i nisam u toj struci ali imam predlog za tebe a i ti si to pomenuo negde ovde da bi voleo da se oprobaju majstori iz K. R . sa orginalnim aparatima pa zasto se ne napravi jedna vrsta konkursa negde na forumu prijave se ljudi koji tvrde da su exs majstori ti odaberes poligon i osmislis negde u Srbiji ili B i H pa ko hoce neka proba : fabricki protiv onih drugih ko zna mozda i ispadne nesto od toga pa se pojavi neki prvi sa Balkana naravno uz dobar dizajn nizu cenu moze i da uspe. Ako sam opet nesto zabrljao izvinjavam se mozda je bolje da ne komentarisem.
  #24  
Staro 03.04.2008, 02:15
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
A kako bi bilo da taj test napravim u austriji pa da svi iz kucne radinosti dodju ovdje malo na odmor?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #25  
Staro 03.04.2008, 09:24
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Joj Vumi brate salji vizu stizem odmah!
  #26  
Staro 03.04.2008, 19:56
drago
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
garet 1500
Ja ga imam i vrlo sam zadovoljan sa njim i nisam pogrešio kad sam ga kupio.
  #27  
Staro 03.04.2008, 21:57
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
poz. Vumi

Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
A kako bi bilo da taj test napravim u austriji pa da svi iz kucne radinosti dodju ovdje malo na odmor?
Dobro je brate ......ebiga zasto se toliko ljutis, mozda iz mojih komentara neko izvuce nekakvu dobru pouku a neko mozda i korist .
  #28  
Staro 03.04.2008, 22:09
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
poz. Drago

Citat:
citat od drago Prikažite prilog
Ja ga imam i vrlo sam zadovoljan sa njim i nisam pogrešio kad sam ga kupio.
hvala na ohrabrivanju i savetu, mislim i ja da je dobar garet-1500 ili 2500 pro. gledao sam testove neko je ovde napisao adresu cini mi se da su radjeni u Poljskoj ili tu negde okolo izgleda da su to uradili verodostojno tj. orginalno. Da li neko ima nekakav mozda drugi predlog u toj klasi ili ima jos onih koji su zadovoljni garetom novom generacijom naravno .
  #29  
Staro 03.04.2008, 23:14
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
hvala na ohrabrivanju i savetu, mislim i ja da je dobar garet-1500 ili 2500 pro. gledao sam testove neko je ovde napisao adresu cini mi se da su radjeni u Poljskoj ili tu negde okolo izgleda da su to uradili verodostojno tj. orginalno. Da li neko ima nekakav mozda drugi predlog u toj klasi ili ima jos onih koji su zadovoljni garetom novom generacijom naravno .
Kad licno probas bilo koji od ta dva modela brzo ces da se razocaras
  #30  
Staro 04.04.2008, 00:24
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
poz, Ljubo reci mi zasto cu da se razocaram?Da li zato sto su komplikovani za rukovanje ili je nesto drugo u pitanju.Hvala za uputstvo za ads 7 i on je tezak za rukovanje ali kada se covek nauci druga je prica ima i mana ne kazem kao i svi uvek neka sitnica ne dostaje pa receno je ovde na forumu da nema savrsenih u toj klasi.
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!