Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #51  
Staro 07.02.2008, 01:59
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od IVLIANVS Prikažite prilog

I ne mogu vise da raspravljam o tome koji je detektor bolji.Evo predajem se.A i u mom interesu je da vise ljudi ima Xp G-maxx...bice vise nalaza za mene
hehehehe.dobra reklama
odgoovorite sa citatom
  #52  
Staro 07.02.2008, 02:59
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od IVLIANVS Prikažite prilog
Zato se i odlucio da ga proda.Ali nece niko da ga kupi,prodaje ga vec mesecima.
a posto je taj XP...
cisto da mu ucinimo uslugu da se rastosilja bede,
mozda bi mogao da mu pomognem, jel on juri da pazari neki drugi aparat i koji...
odgoovorite sa citatom
  #53  
Staro 07.02.2008, 07:26
IVLIANVS
Gost
 
prilozi: n/a
500 e,ili menja za Fisher 1266
odgoovorite sa citatom
  #54  
Staro 07.02.2008, 08:21
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od IVLIANVS Prikažite prilog
Kratki,zasto ne promenis ime u trvdoglavi?Pa G-maxx II ima kolega s kojim idem na teren.Uvek nadjem bar duplo vise od njega.Danas denar,as i 20-ak komada sitne bronze,malog kelta,tursku akcu a on jedva 10-ak novcica.I tako svaki dan.Radimo jedan pored drugog.
Zato se i odlucio da ga proda.Ali nece niko da ga kupi,prodaje ga vec mesecima.
I ne mogu vise da raspravljam o tome koji je detektor bolji.Evo predajem se.A i u mom interesu je da vise ljudi ima Xp G-maxx...bice vise nalaza za mene
To bi ime tebi bolje pristajalo. A sto se tice tvog druga bolje da ga proda kad nezna da radi sa njim, a mislim da ni sa drugim nece bolje proci. U ostalom niko ne raspravlja osim tebe samog, ja sam samo napisao moje iskustvo sa Tejonom i G-maxxom. Reci mi jos vozis li Mercedes ili BMW?
odgoovorite sa citatom
  #55  
Staro 07.02.2008, 08:44
IVLIANVS
Gost
 
prilozi: n/a
Ni jedan ni drugi.Ali moj izbor bi bio BMW X5
Tiu verovatno vozis neki Francuski auto
odgoovorite sa citatom
  #56  
Staro 07.02.2008, 10:05
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Nebi da vise skrecemo sa teme i ovako je dosta daleko otislo.
odgoovorite sa citatom
  #57  
Staro 07.02.2008, 12:29
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Jel to opet pocinje stara prica? Ostavite se toga, svako ima svoj aparat i misli da je najbolji. Ne zna svako raditi sa svim aparatima i uvijek misli da je neki drugi bolji. Sa aparatima se treba raditi duze vremena da bi se tacno upoznao i da bi se izvuklo najvise iz njega. Ne znace pronalasci to da je neki deteektor bolji a neki slabiji, dosta veliku ulogu ima i sreca. Pa covjek je isao pored mene i pricao dok sam ja trazio detektorom, na kraju je on nasao dva novcica bez detektora a ja ni jedan. Da li sam ja sada trebao reci, ma kakav Fisher (tada sam sa njim trazio), sad cu i ja ocima da pretrazujem? Ne moze se detektor imati mjesec ili dva i odmah reci da nevalja, ja moje imam vec vise godina i uvijek otkrivam nesto drugacije u njihovom radu, znaci iskustvo se trazi i to je sve. Zato, ako covjek kaze da je tako radio i da je dosao do takvoga rezultata, ne treba ga odmah okrivljivati da on reklamira ili prodaje iste, niti kratki reklamira niti ista a usput nije ni on tebi rekao da ti reklamiras Minelaba, Whites, tesora ili neki drugi. Prema tome nemas potrebe pisati bezveze, dovoljno je da ti napises svoje iskustvo i to je sve, bez napadanja drugih ako njihovo iskustvo govori nesto drugo.
Bude li se ovako nastavilo, bice brisanja sa korisnicke liste ali ne samo to nego iskljucivanja kompletnih IP adresa a mozda i domena sa kojih dolaze. primjetio sam da nekolicina dolazi sa istih servera tj istih domena i da njih nekolicina cesto zapocinje ovdje svadje...ovo je molba i nije prijetnja, sto ne znaci da se nece ostvariti .
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #58  
Staro 07.02.2008, 13:09
IVLIANVS
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Jel to opet pocinje stara prica? Ostavite se toga, svako ima svoj aparat i misli da je najbolji. Ne zna svako raditi sa svim aparatima i uvijek misli da je neki drugi bolji. Sa aparatima se treba raditi duze vremena da bi se tacno upoznao i da bi se izvuklo najvise iz njega. Ne znace pronalasci to da je neki deteektor bolji a neki slabiji, dosta veliku ulogu ima i sreca. Pa covjek je isao pored mene i pricao dok sam ja trazio detektorom, na kraju je on nasao dva novcica bez detektora a ja ni jedan. Da li sam ja sada trebao reci, ma kakav Fisher (tada sam sa njim trazio), sad cu i ja ocima da pretrazujem? Ne moze se detektor imati mjesec ili dva i odmah reci da nevalja, ja moje imam vec vise godina i uvijek otkrivam nesto drugacije u njihovom radu, znaci iskustvo se trazi i to je sve. Zato, ako covjek kaze da je tako radio i da je dosao do takvoga rezultata, ne treba ga odmah okrivljivati da on reklamira ili prodaje iste, niti kratki reklamira niti ista a usput nije ni on tebi rekao da ti reklamiras Minelaba, Whites, tesora ili neki drugi. Prema tome nemas potrebe pisati bezveze, dovoljno je da ti napises svoje iskustvo i to je sve, bez napadanja drugih ako njihovo iskustvo govori nesto drugo.
Bude li se ovako nastavilo, bice brisanja sa korisnicke liste ali ne samo to nego iskljucivanja kompletnih IP adresa a mozda i domena sa kojih dolaze. primjetio sam da nekolicina dolazi sa istih servera tj istih domena i da njih nekolicina cesto zapocinje ovdje svadje...ovo je molba i nije prijetnja, sto ne znaci da se nece ostvariti .
Ko se svadja.Samo iznosimo misljenje o aparatima.A cim se pomene nesto lose o XP detektorima ti i kratki dignete frku.Ja ne hvalim ni moj aparat dfx -mislim da je "spor".Procitaj postove malo pazljivije Vumi
Znaci nisam pisao bezveze-nego iznosio moja iskustvo.
A ti me slobodno obrisi sa korisnicke liste...jer to sto si napisao nije molba nego pretnja.Uzeo ste me na zub jos od samog pocetka,samo zato sto ne podnosis kritiku.Onda ste poceli sa provokacijama tipa-moji nalazi su falsevi itd.
Ponasaj se malo kao Administrator i nemoj glumiti malog boga.
odgoovorite sa citatom
  #59  
Staro 07.02.2008, 13:51
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ne glumim ja nikakvoga maloga boga ali ne podnosim ni to da mi svako pribacuje kako ja prodajem detektore i lazima ih ovdje (zajedno sa kratkim) zelim reklamirati. Na te stvari sam dosta osjetljiv. Ako ti imas lose misljenje o XP detektorima to je tvoja licna stvar i to ostavi za sebe a ne cim neko kaze za ove detektore da to smatras reklamiranjem losih aparata, jer ih neko od nas dvojice prodaje. Prema tome, zamolio bih te, ako komentarises neke od detektora, da ih komentarises na osnovu svoga iskustva a ne samo iz razloga da bi govorio kako neko prodaje iste pa ih hvali ovdje. Niko se ovdje nije urotio protiv nikoga pa ni protiv tebe. Zato, pokusaj da ne spominjes nikakvu prodaju, nikakvo reklamiranje i sl stvari, vec samo komentarisi i pisi iz svoga iskustva i niko ti nece nista reci na to. Provokacije, da li je nesto falsh ili nije, nisu provokacije nego samo necije misljenje a ako tebi to smeta sta da ti radim - forum je da se iznose misljenja i nista vise. Ja cu uvijek reci svoje misljenje ako mislim da je nesto falsifikat, ne zanima me da li ce se neko naljutiti na to ili ne jer to je samo moje misljenje i nista drugo, ne znaci da ja protiv te osobe imam nesto licno. Ja nikada necu reci da je ta osoba napravila taj "falsifikat" i zasto to radi i sl. Reci cu samo za mene je to falsifikat, sto ne znaci da sam ja u pravu.
Pokusaj komentare zadrzati na ovome nivou i bice sve ok, ne spominji nikakvo reklamiranje, lazno iznosenje testova i prodaju na osnovu istih - posebno izbjegni mene i ono sto ja radim jer to te se ne tice previse.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #60  
Staro 07.02.2008, 15:33
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od IVLIANVS Prikažite prilog
500 e,ili menja za Fisher 1266
moj prijatelj ima zelju da kupi fisher 1265 ili 1266,pod uslovom da nisu kineske izrade i ako bi ostavio telefon da te upita.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Minelab Advantage Pro Ivan-Bor Vrste i namjena 9 20.05.2011 14:31
Minelabov Advantage -pomoc saban Vrste i namjena 6 06.06.2006 14:00
Minelab Musketeer Advantage Vumi Testiranje detektora 20 11.03.2005 20:01
Minelab Musketeer Advantage Vumi Vrste i namjena 0 22.05.2004 21:52


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!