Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 02.05.2006, 18:47
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
mislim da se 16 ili cak i manje % dobija ako se MwSt uzima direktno na granici a kada potvrdu doneses prodavcu dobijas cijelih 20% nazad...bar je tako bilo u mom slucaju
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 02.05.2006, 20:00
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
Dragan3

Cene aparata je 3700 bez poreza , ali se aparat odmah placa sa 16% poreza, znaci 4292e. Kada se aparat izveze van EU overava se specijalan racun i sa tim racunom direktno iz radnje se vrsi povracaj novca od poreza. Ali oni su sada trazili i 60e za pravljenje tih papira, a znam da to ranije, kada sam ja radio u Svajcarskoj, nije bio slucaj.
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 07.05.2006, 17:04
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Pre svega pozdrav za Dragana i Strelca.Ja i moj prijatelj imamo mali milion pitanja na temu GEMS-a pa bih vas zamolio da mi odgovorite E-mailom kako bismo stupili u kontakt i definitivno odlucili o daljim koracima dali da kupujemo taj uredjaj ili ne.
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 07.05.2006, 22:20
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
Dragan3

Crni nema zasto da postavljas pitanja E-meil-om , slobodno pitaj preko foruma da bi se i drugi mogli informisati o mogucnostima aparata.
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 07.05.2006, 22:42
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav Dragane. Bezbroj puta smo citali tekstove u forumu o tom nazovimo cudu tehnike ali kako smo nepoverljivi u navodima proizvodjaca dosli smo do ideje da jednostavno zamolimo nekog od vlasnika istog i demonstativno uverimo u negove mogucnosti. Rekao sam da sam nepoverljiv u navodima samih hvalospeva proizvodjaca jer sam prvi detektor nabavio u svajcarskoj Withes 5900 diPro Plus i njegove stvarne mogucnosti nisu bile ni priblizne navodima proizvodjaca.
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 08.05.2006, 14:03
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
Dragan3

Ako si ti nepoverljiv prema proizvodjacu i celoj toj strucnoj ekipi kako ces onda biti poverljiv prema meni. Jeste da oni preuvelicavaju sposobnosti aparata ali ipak objasnjavaju u kakvim i kojim uslovima on moze da dosegne dubinu od 8 m a to je pesak, dok u nasim raznim situacijama je to oko 4m. Uostalom imas kod nih i u Nemackoj i u Solunu u grckoj test poligone na kojima oni kupcu obezbedjuju sat vreme za jednu osobu obuku na aparatu i sat vreme obuku na kompjuteru. Ja nisam imao priliku da idem tamo pa sam morao sam da razradjujem aparat i na to sam izgubio mesec dana. Imas i on-line telefon direktno kod proizvodjaca na kojem oni detaljno odgovaraju na sva pitanja .
Uostalom aparat jeste komplikovan za pocetnike a iziskuje i veliko poznavanje kompjutera. Mogu ti objasniti neke stvari koje te interesuju ali Ja aparat ne prodajem i nemogu ti obezbediti obuku na njemu.
Na poligon testu koji sam napravio sa 7 rupa raznih dubina i sa raznim predmetima pokazao mi je samo 2 predmeta i to bojler na 2.5m dubinu i jedan stari kazan na 2m dubine. Ostale stvari su sitnije i on ih nije mogao videti. Aparat je namenjen za pronalazenje krupnijih predmeta a najvise za podzemne prostorije, tunele ili grobnica .
odgoovorite sa citatom
  #37  
Staro 09.05.2006, 01:03
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Svaka cast druze u tebe ipak imamo vise poverenja bas iz razloga sto ti te uredjaje niti proizvodis niti trgujes njima vec ih jednostavno koristis. Sto se tice poznavanja kompa i ja imoj drug smo ti za cistu ... Kroz kakve si sve muke prolazio dok si usavrsio rad sa njim ne sumnjamo bitno je da sluzi svrsi i datom novcu za njega. Nadamo se da osim dobrih rezultata na test poligonu nisu zaostali i oni sa terena.
odgoovorite sa citatom
  #38  
Staro 18.03.2008, 00:59
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
...od 2006 god ovde nema odgovora...ili je stvarcica toliko losa da nije vredna pomena ili je pak toliko dobra da covek vise ne daje informacije kako ne bi kupili i mi....

pa jel bar taj bojler ispravan?
koja je cena bojlera?

nema slika,nema snimaka,nema objasnjenja....
odgoovorite sa citatom
  #39  
Staro 18.03.2008, 16:21
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
...od 2006 god ovde nema odgovora...ili je stvarcica toliko losa da nije vredna pomena ili je pak toliko dobra da covek vise ne daje informacije kako ne bi kupili i mi....
tako ti je to kad se covek obogati nalazeci silne cupove sa zlatom pa onda zaboravi na staro drustvo...
odgoovorite sa citatom
  #40  
Staro 19.03.2008, 01:45
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ma nisu cupovi....cupetine
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
GEMS Georadar BOKI Testiranje detektora 69 10.01.2009 18:01


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!