Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #281  
Staro 25.03.2011, 23:13
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
eclipse4
Ali... najsličnije... NAJSLIČNIJE, ovom ''dječijem video clipu'' bila je baš ova pojava iznad Rijeke. Najsličnije!!! Samo za usporedbu. Bilo je... hm... kao u bajci, fantastično. Nešto me ''vuklo'' prema njemu. Kao da mi je ''tamo'' mjesto, a ne ovdje ''dolje'', na zemlji...
Znači, golemi trokutasti ''NLO'' bez imalo zvuka, nečujno, odlebdio je rubom Jadrana prema jugu... Samo želim pokazati kako je letjelica izgledala... i usporediti sa Zeusovim vatrenim kočijama. Uklapa mi se u teoriju o kojoj zvrndam evo već drugu godinu. Vjeruj mi (ako želiš) jer imam previše godina da bi se na ovaj način zaebavao s dragim osobama na ovome forumu. Moje viđenje mi nitko živ ne može izbrisati iz sjećanja. Kako bi mi bilo drago da svi ovako nešto vidite. Garantirano bi promijenili mišljenje i život bi vam bio drugačiji. Usput, ne ljutim se niti na tebe niti na bilo koga na forumu...
odgoovorite sa citatom
  #282  
Staro 25.03.2011, 23:32
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ma ja ne kazem da se zaebavas daleko od toga.......

galaksija je ogromna...jos neispitana ni izbliza...zasto na nekom drugom kraju ne bi postojala neka vrsta zivota? slazem se sa time....."superiorna bica" svi ih tako nazivaju....mozda imaju 10 mladjana dinkica pa su jadni mozda opljeni i u du*etu ,salu na stranu...mozda su jadniji nego mi...mozda superiorniji,mozda su vanzemaljci insekti,bakterije organizmi...mozda su zajsta zeleni
sa svime se slazem.
ali...nadam se da si razumeo da je moja poenta bila da ne kvaris temu glupim namesteljkama sa neta.....ima milion klipova na youtube.....uvek nadji najozbiljniji
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #283  
Staro 09.04.2011, 19:14
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Podgradec

Prilog s linka opet mi se uklapa u teriju o Troji. Ako ne želite nemojte slušati pjesmu s ovog spota, nemojte obraćati pažnju nepristojnome komentaru jer sam siguran da ovaj forum posjećuju pravi dečki (i cure-naravno), inače, mene osobno ovdje nikada ne bi ni bilo. Pjevač, pjesmica i grad pomalo pokazuju da smo svi zajedno ''isto pleme'' cijeloga područja o kojemu stalno tupim...
Pogledajte džambo reklamu za ovaj grad u albanskom regionu Korces, ustvari, na google mapi još i pročitajte nazive nekolicine mjesta u okolini ovoga grada...
Ovo je moj odabir...

Grabovice, Bradvice, Boboshtice, Borove, Damjanec, Dardhe, Dishnice, Kovachist, Leskovik, Maline, Manastirec, Marjan, Moglice, Novosele, Nishavec, Plovisht, Potgorie, Popovine, Porodine, Brozdovec, Punemire, Selce, Selnicen, Slatine, Slabinje, Torovec, Tren, Vile, Vishocice, Vodice, Zvezde, Zvirine, Podgradec...

Podgradec...

Podgradci postoje u BiH, nedaleko Banja Luke, Podgradac je mjesto kod Rogatice opet u BiH, a Podgrad je mjesto u Sloveniji.

Ako postoji još mjesta sličnih naziva bio bih vam zahvalan da ih napišete...

http://www.youtube.com/watch?v=MsNvSpfc53s
odgoovorite sa citatom
  #284  
Staro 07.05.2011, 17:59
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
napisano 08. 03. 2011. god.

''Istina
Sinoć, iznad Rijeke, jedan jeko zanimljiv događaj. Ako netko misli da je zaebancija neka odmah odustane od čitanja...
Oko osam sati i petnaest minuta uvečer. Mlađi sin je bio u gradu (liječio karnevalski mamurluk) i zove me mobitelom da pogledam van među zvijezde. Mislio sam da je još pod utjecajem riječkoga ''šarenila'', ali svejedno izlazim, pogledam u nebo... i imam šta vidjeti... Golemi trokutasti tzv. NLO, mutnih (neonskih) svjetala, lagano, nečujno, kreće se iznad grada...
Uhvatim mobitel da ga uslikam, ali na displeju ne vidim ama baš ništa, niti jednu zvjezdicu, kamo li tamni i ovoliko veliki leteći objekat. Da mu svjetla nisu bila ''mutna'' možda bi i snimio koju fotku ili filmić, ali šta se može. Bio sam jako uzbuđen, čak se i u zraku osjećala nekakva čudna nelagoda...
Dva znatno manja objekta kružili su oko ovoga velikoga ''trokuta'', ali i oni su imali ''mutna'', neonska svjetla...
Zbilja mi je jako žao što nemam video zapis kao dokaz. Znam da nije teško napravit foto montažu jer ju i ja mogu brzo i lako sastavit, ali ova moja priča je zaista istinita. Previše godina imam da bih vas lagao. Usput, po mojoj teoriji, prostor iznad kojega se pojave NLO-i u narednih mjesec-dva obično pogodi potres. Ne bi mi bilo drago da ovaj put budem u pravu, ali ako se dogodi... javit ću vam... samo neka se zna da sam napomenuo...''

Dogodilo se noćas 07. 05. 2011. god.
A volio bi da nisam bio u pravu. Samo da ne bude opet...

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Ri...i-Krk-i-Rijeku
odgoovorite sa citatom
  #285  
Staro 08.05.2011, 04:36
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Ebiga Grga, neke stvari moraš držati za sebe, inače......
Ova priča nije za široke narodne mase. Spoznaju imaju rijetki pojedinci, ne zato što su rođeni pametni ( Tesla, Einstejn, Grgić ... ) već zato jer je Svevišnji odlučio da pojedinci budu njegova produžena ruka. Vunene niti masi ne znače ništa, a ispleten džemper jako puno. Tesla je dao trofazni generator ( nešto vidljivo, opipljivo i funkcionalno ), da je ponudio samo niti koje tvore generator, transformator i trofazni motor vjerovatno bi ga strpali u ludaru. Kasnije na neki način i jesu, jer je bez perja krenuo u izradu jastuka. Trebalo je 100 godina da se skupi dovoljno perja za izradu njegovog zamišljenog jastuka. Jadnik nije skužio da je odradio svoje poslanstvo, odnosno da je limitiran.
Zato nikad grlom u jagode.

Hm, nešto sam htio reći.
odgoovorite sa citatom
  #286  
Staro 08.05.2011, 10:35
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Enigma prijatelju, jesi li ti svjestan koliko si u pravu?! Naravno da sve konce (i vunu) u svojim rukama drži Svevišnji. Sav život na Zemlji (ali i u svemiru) pod savršenom je kontrolom...
odgoovorite sa citatom
  #287  
Staro 11.05.2011, 13:30
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Opet...

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Ri...utros-u-Rijeci
odgoovorite sa citatom
  #288  
Staro 11.07.2011, 21:28
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Opet NLO... (ili Zeusova vatrena kola)

Ako su ova otkrića zaista istinita, a ne vidim baš mnogo razloga za sumnju, postavljam pitanje nastanka zemaljske civilizacije i nikako se ne mogu složiti s Darvinovom teorijom evolucije. Arheolozi, teolozi, ufolozi, znanstvenici, vjernici, nevjernici, pisci, pjesnici... Novinari i svi ostali sumnjičavci zašto, svojoj školskoj naobrazbi neobjašnjive ''misterije'', odmah trpate u vanzemaljsku civilizaciju? Zašto nešto drugačije ljudske rase od današnjih ne bi mogle biti stvorene na Zemlji? Bez imalo razmišljanja bacate ih negdje daleko u vasionu. Da nema živih Pigmejaca i da pronađete njihovo groblje proglasili bi i njih vanzemaljcima... Zbog čega bi, kod toliko desetaka milijardi zvijezda samo u našoj galaksiji, te kod na desetke milijardi galaksija vidljivih sa Zemlje, zemaljska civilizacija bila unikatna? Dopuštam da su Zemlju posjetile pojedine vanzemaljske istraživačke skupine, ali one nikako nisu došle bez dopuštenja nas samih. Znam da će zveknut blesavo i nevjerojatno, ali moram dati svoje objašnjenje pojava famoznih NLO-a. Moje čvrsto stajalište je da NLO nije vanzemaljska tehnologija. To je naša, ljudska, tehnologija. Mi živimo dvostruki, paralelni život. Patimo se na zemlji, preživljavamo kako znamo i umijemo, da bi umrli i nestali u zemaljskom prahu. Da, svako živo tijelo umire i nestaje. A šta je s duhom, odnosno energijom našeg tijela? Energija ne može nestat već se samo transformirati u drugačije svojstvo. Isus je lijepo rekao da kod njegovog (i našeg) Oca ima puno više postelja nego što je živih na Zemlji. Otac po svoj prilici ima jednu vrstu ''kompjutora'' gdje pohranjuje energije (ili duše svih umrlih stvorova). NLO-i služe kao sakupljači i prijenosnici do centralnog, Očevog, kompjutora. Nemam niti volje niti namjere bilo koga uvjeravati u moje ludosti osim tko želi vjerovati, nek vjeruje, a tko ne, neka razmišlja drugačije.

Što tzv. NLO-i rade u olujnim oblacima? Pojedine mudre glave misle da - prave oluju? Onda da - proučavaju oluju? Pa da - ublažavaju oluju? Još je raznih teorija koje ne želim pomenuti. Ne,ove misteriozne letjelice u olujnom su oblaku iz sasvim drugog razloga. Pune svoje pokretačke motore. Kako? Ne znam kojom tehnologijom danas izvesti pokus, ali imam teoretske naznake. Ispred olujnoga oblaka zrak je višestruko ioniziran od uobičajenoga i prepun ja energije, koju treba samo ''pokupiti''... Da, neobična i glupo samouvjerena izjava, osim što imam teoretski dokaz, o kome sam već pisao na jednoj od prošlih stranica. Nikola Tesla je znao za ovaj efekat i posebnim instrumentom pratio je oluju na daljini od oko 700 milja... Na prostorima bivše Juge naročito je mnogo pojava NLO-a. Iznad moje kuće, već mi je postalo uobičajeno čuti, skoro svake noći ''prošišti'' nepoznata letjelica. Nisam ju nikada vidio, ali sam siguran da nije prošla cestom, a nije niti bilo koja vrsta poznatoga zemaljskoga aviona. Prošli mjesec, kada sam bio u Slavoniji, prošišala je ujutro... i malo me iznenadila terminom... Opet ništa nisam uspio vizuelno pogledat, na žalost...

Mnogobrojni svjedoci nemaju razloga nikoga lagati, pa tako niti vojne osobe.Vojska može samo neko vrijeme sakriti istinu - koja kad tad procuri u javnosti.

http://atlantidahr.blog.hr/2011/07/1...m-svijeta.html

http://www.net.hr/planet-x/page/2011/07/04/0107006.html

http://www.24sata.hr/misteriji/potpu...d-zadra-226460
odgoovorite sa citatom
  #289  
Staro 28.08.2011, 13:12
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Važi za sve narode bivše Yu... i šire...

http://www.jutarnji.hr/hrvati-nisu-s...-makli/968931/
odgoovorite sa citatom
  #290  
Staro 28.08.2011, 16:02
Korisnička slika od zeljketa
zeljketa zeljketa je offline
MODERATOR
 
Registriran : 20.05.2006
Starost: 65
prilozi: 1.439
Zahvaljivao se: 1.491
Dobio je 578 zahvalnice(a/u) za 201 priloga
Eh sto ti je nauka!Ja,kao laik,kad bi vidio ove rezultate genetskog ispitivanja,bi prvo zakljucio da onih 71 % "bosanskih Hrvata",kao i onih trideset i nesto procenata Hrvata iz Hrvatske sa pogresnim Y hromozomom i nisu bas Hrvati.Trebao sam slusat mater kad mi je govorila da ucim skolu...
15 godina naucnog rada da bi se dokazalo da je dva i dva pet...
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Koga postaviti z amoderatora u forumu "Mjesto za razmjenu"? Vumi Kako? 10 14.12.2007 19:17
"Tamo preko Vrbasa"-Tomo Maric x_lav Zanimljivosti 1 13.11.2005 20:40
"Garrett GTI-2500 "Supreme Pro 4" DINIC Vrste i namjena 12 06.02.2005 03:30
Ako moze jos jedna mala pomoc"Quattro MP" DINIC Vrste i namjena 1 03.12.2004 20:54


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!