Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Fisher
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Fisher Sve o fisherovim modelima

Odgovor
 
Teme - opcije
  #61  
Staro 26.12.2011, 18:42
Stevan
Gost
 
prilozi: n/a
Nisam mislio na evidentiranje profita ali svakako finansijski dodatak redovnim primanjima je uvek dobro dosao, pitam se koliko ljudi je ovde imuno na novac? sta mislis?
Ne kazem da ovaj hobi postoji zbog novca, ali isto tako znam i da bi srecnik mogao da resi zivotne probleme
Ne zelim da raspravljam o motivima ostalih tragaca, pitao sam za pomoc oko onoga sto mi je na raspolaganju.
Konkretnije pitanje je - da li je u pitanju mala ili velika prednost vise frekvencijskog rada minelaba Safari?
On za razliku od Fishera salje 28 razlicitih frekvencija simultano, sto po logici postoji veca mogucnost da odredjena frekvencija pogodi bas to sto trazimo i registruje ga...
odgoovorite sa citatom
  #62  
Staro 26.12.2011, 19:04
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Na drugom forumu pitaj Gorana sta je Minelab Explorer Se Pro sa svom FBS tehnologijom i frekvencijama od 1,5-100kz mogao da uradi i kakva mu je stvarna dubina i ponasanje uredjaja na terenu
odgoovorite sa citatom
  #63  
Staro 26.12.2011, 19:37
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
ja sam samo pokusao da pomognem kolegi izmedju odabira dva detektora. citali smo dosta u proslim temama o Fisher-ovim detektorima i mnogi su se slozili da je F-70 zapravo digitalizirani i komplikovaniji Fisher 1270. ja licno koristim XP detektor. zaobisao sam Fishera F serije zbog displeja i kompliciranih podesavanja. kome ne smeta podesavanje u nedogled i borba sa raznim informacijama na displeju neka izvoli. ja nemam nista protiv. zivjeli
odgoovorite sa citatom
  #64  
Staro 26.12.2011, 20:48
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Vumi ostajes li pri svojoj ponudi za Deusa sa obe sonde po ceni od 1450 evopejaca?
odgoovorite sa citatom
  #65  
Staro 26.12.2011, 21:44
Stevan
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala ti Miraleme, vise nisam u dilemi
ostaje mi da okusam srecu. ako uspem neces biti zaboravljen... bice "Živeli!!!" vise puta
odgoovorite sa citatom
  #66  
Staro 26.12.2011, 21:52
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
nema na cemu kolega. nadam se da sam pomogao. nadam se da se neces pokajati,vecina ljudi koji imaju 1270 su zadovoljni,pogotovo za terene koje si ti opisao.
zelim ti dosta uspijeha. volio bih da je tvoj izbor jedan od XP ovih makina ali sta je tu je. sretno
odgoovorite sa citatom
  #67  
Staro 27.12.2011, 00:41
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Miralem Prikažite prilog
ja sam samo pokusao da pomognem kolegi izmedju odabira dva detektora. citali smo dosta u proslim temama o Fisher-ovim detektorima i mnogi su se slozili da je F-70 zapravo digitalizirani i komplikovaniji Fisher 1270. ja licno koristim XP detektor. zaobisao sam Fishera F serije zbog displeja i kompliciranih podesavanja. kome ne smeta podesavanje u nedogled i borba sa raznim informacijama na displeju neka izvoli. ja nemam nista protiv. zivjeli
Fisher f 70 nema nikakve veze sa 1270. Moje je misljenje da je to jedan od jednostavnijih aparata za koriscenje, pa cak i jednostavniji od 1270. Ali ako je covek resio sta ce kupiti, neka mu je sa srecom.
odgoovorite sa citatom
  #68  
Staro 27.12.2011, 00:46
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
koliko sam mogao da vidim sta se prije pisalo,iskustva kolega koji koriste Fisher,svi su tvrdili da je F 70 uljepsana i unaprijedjena verzija 1270. naravno da nisu isti ali koliko vidim dubina im je slicna. razlika je i u tehnologiji ali u cijeni i nije bas...
odgoovorite sa citatom
  #69  
Staro 27.12.2011, 01:00
laki
Gost
 
prilozi: n/a
ne znam ko je to pisao(nisam to procitao), ali ta dva aparata nemaju apsolutno nikakve slicnosti...a dubina je vec za diskusiju(da li je ova ili ona sonda itd.)...razlika u ceni im je bila do skoro samo 50 evra...
odgoovorite sa citatom
  #70  
Staro 27.12.2011, 11:23
Korisnička slika od Naki011
Naki011 Naki011 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.06.2011
prilozi: 192
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 6 zahvalnice(a/u) za 6 priloga
A što ne razmisliš o Fisheru F5, on je tu negde približnan ceni koja ti odgovara, a ima dobre karakteristike i kombinovano analogno-digitalno podešavanje?
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Fisher CZ5 Ljuba Testiranje detektora 3 08.09.2008 11:42
Fisher 1270 X IVLIANVS Vrste i namjena 3 15.08.2008 17:02
Fisher 1270 ili Minelab Musketeer Advantage Marisav Vrste i namjena 61 07.02.2008 20:07
fisher F75 laki Testiranje detektora 2 31.01.2008 19:32
fisher f75 meklaud Testiranje detektora 4 29.10.2007 19:22


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!