Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #61  
Staro 01.09.2010, 19:44
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
hahahahaha
grc......grc....haha hah
odgoovorite sa citatom
  #62  
Staro 01.09.2010, 20:34
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Sto se tvojih testova tice u redu su, samo jos da svi imamo mogucnost da probamo na istom tipu zemljista bilo bi super a i da imamo ovakvu asistentkinju.
Mene zanima Miligorov test u vazduhu, koji predmeti su testirani i na koliko ih je goldmax uhvatio i sa kojom sondom.
odgoovorite sa citatom
  #63  
Staro 01.09.2010, 20:58
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Jedini, koliko cepa ova tvoja testera? Ja bih da mi istestira onaj moj DFX što ćami u garaži i ništa ne nalazi. Možda ga ona nagovori da sam malo prošeta jer ja nemam vremena da izvedem pašće u šetnju.
odgoovorite sa citatom
  #64  
Staro 01.09.2010, 21:06
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
jedini prvo ovde u butik vlajni da svratis i da odaberes asistentkinju (ima i par ridjih)...posle je sve stvar dogovora medju vama
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #65  
Staro 01.09.2010, 21:28
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Pošto paypal ne prolazi, red je da sam dovedem pašće na dresuru i testuru, riđa će to sigurno kvalitetno odraditi.
odgoovorite sa citatom
  #66  
Staro 01.09.2010, 21:47
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
Za Miligora,pozz...Krat ki nemas potrebe to da radis kada sam ja jos uvek zivi svedok..hehe:Naime ja sam resio da kupim Kratkijev XP kada on bude resio da ga proda.

Miligore bekrijo-nosi masinu kod majstora--

Ja sam bio na terenu zaedno sa kratkim (XP gmp) A ja sa svojim fischerom F4.Znaci ono... covek me otkida na svakom koraku stelovao sam fischera u sve moguce moduse nebi li pokupio nesto ispred kratkog(najvise sam radio u all metal modu,jer verujem da je detektor tada najdublji ja sam pronasao oko 10antickih novcica dok je kratki ubio 30kom jednu kopcu ili apliku nemogu se setiti ,a od toga sigurno pola je pronasao iza mene.Gde je njegov GMP davao jasne i dobre signale npr folis na oko 25cm moj fischer nije dao nikakav signal.
Ljudi koji me znaju ovde sa foruma znaju da sam godinama radio samo sa fischerom jer kod nas oko pozarevca neznaju za druge detektore ,hteo sam reci da nisam neiskusni tragac.
Na kraju hteo sam reci da je SMESNO uporedjivati F2 sa jednim profesinonalnim detektorom GMP koji je sigurno u klasi najboljih ako ne i najbolji. pozz
odgoovorite sa citatom
  #67  
Staro 01.09.2010, 21:49
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
da dodam

Bre covek kopa bunare sa svojim XPom
Citat:
citat od kele 78 Prikažite prilog
Za Miligora,pozz...Krat ki nemas potrebe to da radis kada sam ja jos uvek zivi svedok..hehe:Naime ja sam resio da kupim Kratkijev XP kada on bude resio da ga proda.

Miligore bekrijo-nosi masinu kod majstora--

Ja sam bio na terenu zaedno sa kratkim (XP gmp) A ja sa svojim fischerom F4.Znaci ono... covek me otkida na svakom koraku stelovao sam fischera u sve moguce moduse nebi li pokupio nesto ispred kratkog(najvise sam radio u all metal modu,jer verujem da je detektor tada najdublji ja sam pronasao oko 10antickih novcica dok je kratki ubio 30kom jednu kopcu ili apliku nemogu se setiti ,a od toga sigurno pola je pronasao iza mene.Gde je njegov GMP davao jasne i dobre signale npr folis na oko 25cm moj fischer nije dao nikakav signal.
Ljudi koji me znaju ovde sa foruma znaju da sam godinama radio samo sa fischerom jer kod nas oko pozarevca neznaju za druge detektore ,hteo sam reci da nisam neiskusni tragac.
Na kraju hteo sam reci da je SMESNO uporedjivati F2 sa jednim profesinonalnim detektorom GMP koji je sigurno u klasi najboljih ako ne i najbolji. pozz
odgoovorite sa citatom
  #68  
Staro 01.09.2010, 22:45
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Nisam napomenuo da su ove pticice bas pitome, a ovaj muzjak bulji li bulji........
odgoovorite sa citatom
  #69  
Staro 02.09.2010, 18:43
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Kupio sam sondu 27, i moj detektor u vazduhu malu paricu rimsku hvata na 22 do 23 cm, asa na oko 31 cm, a sester i talir oko 36cm. A u zemlji su ove dubine za trecinu manje ako ne i vise. Nikad na vise od 10 cm nisam vadio sitnu bronzu.
odgoovorite sa citatom
  #70  
Staro 02.09.2010, 18:47
ArchNosferatu
Gost
 
prilozi: n/a
To zavisi i od tipa zemljista...
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Informacije radi !!! emir1982 Testiranje detektora 35 30.06.2008 00:16


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!