Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 24.05.2012, 23:08
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Heheheh e koji lik! Stvarno me nasmejao. A sam je učestvovao u radu foruma i nešto se kao trsio da hoće da radi i da poznaje materiju. A onda sledi ovakav mail Vumiju.... E Bože svašta..
E Vumi daj još koju ovakvu email poruku pa da se EMAJLIRAM od smeha a i čuđenja bogami kakvih sve ljudi ima...
Ajd Lep "divljački balkanski" pozdrav... ! Hhahha
P.S. Sad se setih, uzgred ima nas koji nismo sa Balkana, sve severno od Save i Dunava i nije Balkansko poluostrvo tako da smo mi Vojvođani, u jednu ruku pošteđeni kvalifikacije druga Miška.
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 25.05.2012, 21:32
Felix
Gost
 
prilozi: n/a
Zasto se opterecujete takvim retardima kad ima puno lepsih stvari na svetu koje su nas i privukle ovde, druzenje i bavljenje ovim hobijem tako da neka on mlati slamu i uziva....za njega je on najpametniji na svetu....LOL
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 26.05.2012, 08:15
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
mozda ni on ne voli sto je takav ali sta da se radi ?. tako je kako je a mi mozemo samo da ga ignorisemo...i njemu slicne
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 26.05.2012, 20:17
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Misko se sigurno upiskio u snu pa su mu sade za to krivi balkanci. Misko imas od mene turu Pempersa. Balkanski pozdrav. Hebem te u U........
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 26.05.2012, 22:53
Ghost
Gost
 
prilozi: n/a
Ovaj nebalkanski Miško pokupio svu slavu od kad je otišo. I ja sam novi pa se baš ne snalazim ali imam predlog.
Treba stavit tablu na forum, ako se slažete,npr:


SVAKO U OVU PROSTORIJU UNESE RADOST. NEKO KAD UĐE, NEKO KAD IZAĐE.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
zanimljivi video Danijel Zanimljivosti 58 07.02.2012 11:27


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!