Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 08.03.2007, 21:17
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
problem sa explorerom sam imao u pocetku,ali problem je bila sonda,i to sam otkrio zhvaljujuci ovom forumu i ljudio koji ovde dolaze .sad je problem resen.sto se quatro tice on je nov na trzistu pa bih ti preporucio vec proverenu stvar 200-300 evra malo vise nista ne znaci.ipak najbolje je pozvati guldstrom i vidis koji im se detektor tu najvise prodaje
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 08.03.2007, 22:33
imperator16
Gost
 
prilozi: n/a
OK onda to je to proverena stvar..verujem ti!Mogu kontaktirati guldström cisto da vidim koji im je najprodavaniji i za koji se ljudi interesuju najvise,a mogu da pitam i oko Quatra MP...Izvini imam samo jos jedno pitanje i necu dalje..dali dobro raspoznaje pojedine metale i monete i dali ih tacno otcitava na displeju HVALA jos jednom pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 09.03.2007, 02:09
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
diskriminaciju ima odlicnu.raspoznaje sve i videces kvadratice sa leve i desne strane displeja,ali... ja uopste ne koristim ni diskriminaciju ni displej vec samo idem na tonove,za tako nesto ce ti trebati neko vreme da se sam snadjes,da sam tu za jedan dan bih ti postavio program i pokazao bih ti neke cake i kako na sta svira a ovako muci se malo.inace u odnosu na druge aparate razlikuje odlicno metale.na pojedinim terenima (brda)sa feromagneticnom zemljom uglavnom se nijedan aparat ne izbalansira u nuli i prelaskom recimo preko srebrnog rimskog denara aparat ti registruje gvozdje i preskocis taj predmet,ali se nadam da je tu zemlja malo bolja nego ovde.ako planiras da radis po parkovima i prljavim terenima kupi odmah i jednu sondu od 8"-20cm. videces zasto.ako ga ipak kupis kasnije ti mogu poslati svoj program.pozdrav dragan
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 09.03.2007, 16:52
imperator16
Gost
 
prilozi: n/a
Dobro dragane ako ipak uzmem explorer cicemo se opet za pomoc oko programe.Zasad hvala na informacijama koji si mi dao...!Ako si bio u svedsku znas kakvi su tereni sve su ravnice.Ima tu najvise njiva i parkova i dosta borove sume,inace svedi su kulturan narod tako da ne verujem da je previse zagadjeno...ustvari videcemo...?POZDRAV
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Help.....pomoc.... rammstein Priče...legende...itd 41 13.04.2008 22:09
Pomoc delove za XLT ! vespazianus Vrste i namjena 6 17.01.2007 20:19


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!