Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 21.01.2011, 03:20
Comodus
Gost
 
prilozi: n/a
Dokle god budete pljuvali po nasoj drzavi i nasem narodu tako ce i da nam bude!Ja sam mislio da je Vumi napravio ovaj forum iz sasvim drugih namera,ali ocigledno i ovde je zastupljena politika.Previse je toga da svakodnevno slusamo to na televiziji,bilo bi bolje da se ovde okrenemo sasvim drugim temama!To je moje misljenje.
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 21.01.2011, 08:23
Korisnička slika od apostata
apostata apostata je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.02.2008
prilozi: 1.321
Zahvaljivao se: 603
Dobio je 1.536 zahvalnice(a/u) za 402 priloga
Zanimljivosti

Dragi kolega, ovo su "Zaniljivosti" koje nisu specificirane, a ne vidim ovde nikakve politike, niti je ovo pljuvanje po nekoj drzavi posto je ni nema, a ako je ti vidis - mozda bi hteo da nam je pohvalis? Ako je i pjuvanje, onda je to po ovima koji su je doveli do ovog stanja i koji se jos uvek drze na vlasti, verovatno i tvojim glasom. Vidis da nisu u stanju ni vozacku dozvolu ni tablice da naprave (a kamo li drzavu), ali je sam posao izrade istih u milionskom obimu verovatno dobio neko blizak vlasti. Sad ce mu jos ponoviti narudzbu.
Inace, mislim da je ova ideja sa Dupljajskim kolicima simpaticna.
__________________
IDI KUD TE SRCE VODI
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 21.01.2011, 08:35
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Apostata ne bih se slozio da je vlast u svemu nesposobna, itekako je sposobna da KRADE I LAZE nas.
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 21.01.2011, 09:29
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od apostata Prikažite prilog
............ ali je sam posao izrade istih u milionskom obimu verovatno dobio neko blizak vlasti. Sad ce mu jos ponoviti narudzbu..........

i tako ja kad ustao jutros a ptice vec pevaju ovu pesmu....izgleda da je postao veoma popularan hit,koga su i ptice na grani naucile.....pa cak i neko ko dugo vremena nije ovde,svaka cast za zapaznje kolega,skidam kapu.

vec sam negde objavio kako je u negotinu odradjeno "kompleks" od par glavnih ulica dakle milionski iznos kad zavrsise sve (padala je kisa i dok se radilo ali....) doslo je do zakljucka da nije dobro odradjena kanalizacija nesto,tj kisnica ne ide uredno u kanalizaciju.....pa. ....ajmo jovo na novu.....srecom posao je dobio (naravno i gradnju i ispravku)gradonaceln icin jako dobar prijatelj inace privatnik,pa verujem da se razgovor zavrsio ovako "aj posto se poznajemo za tebe nista ne kosta ispravka...."
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif

Promijenjeno od eclipse4 (21.01.2011 u 09:40 sati)
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
kolica ili??? zeljketa Zanimljivosti 1 17.11.2007 23:57


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!