Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Istorija gradova
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Istorija gradova Nešto više o istoriji svjetskih gradova

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 04.05.2006, 14:26
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
Istorija gradova-Pozarevac

Sve o istoriji grada Pozarevca
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 26.02.2008, 21:16
boban
Gost
 
prilozi: n/a
o crnim rupama, pozdrav svima ako neko zna nesto, o ovom neka mi posalje na meil bobantrailovic@hotma il.com ja sam iz jednog sela iz okoline pozarevca, tu u mom selu ima dve rupe bez dna jednu ja sam istrazivao, i utvrdio sam da stvarno nema dno ako neko zna nesto, o tome tu je moj meil.
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 27.02.2008, 00:34
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od boban Prikažite prilog
o crnim rupama, pozdrav svima ako neko zna nesto, o ovom neka mi posalje na meil bobantrailovic@hotma il.com ja sam iz jednog sela iz okoline pozarevca, tu u mom selu ima dve rupe bez dna jednu ja sam istrazivao, i utvrdio sam da stvarno nema dno ako neko zna nesto, o tome tu je moj meil.
Šta da ti pišemo, svi smo mi puni rupa bez dna, koje jednostavno ne možeš zakrpati ni zatrpati, nema šanse. Bezdan je nezasitan, pogotovo ako je ženskog roda.
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 27.02.2008, 06:25
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Šta da ti pišemo, svi smo mi puni rupa bez dna, koje jednostavno ne možeš zakrpati ni zatrpati, nema šanse. Bezdan je nezasitan, pogotovo ako je ženskog roda.
: 26:
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 27.02.2008, 18:38
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Rade, hvala na aplauzu.
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 27.02.2008, 19:32
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav bobane

Citat:
citat od boban Prikažite prilog
o crnim rupama, pozdrav svima ako neko zna nesto, o ovom neka mi posalje na meil bobantrailovic@hotma il.com ja sam iz jednog sela iz okoline pozarevca, tu u mom selu ima dve rupe bez dna jednu ja sam istrazivao, i utvrdio sam da stvarno nema dno ako neko zna nesto, o tome tu je moj meil.
crne rupe su svuda oko nas reci jos nesto o tim rupama ja sam iz tvoje okoline mozda ti mogu pomoci
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 27.02.2008, 19:51
boban
Gost
 
prilozi: n/a
evo ovako je doslo do tog otkrica prica se da na tom mestu, ima zakopana, crkva ja i jedan moj drugar, smo resili da do i utvrdimo stigli smo do mesta i poceli da kopamo i na 60 cm naislii smo na betonsku, plocu debljine 80cm pa smo okrnili jedan njen deo i smo zavezali ciglu na craj konopca i smo spustal,i u rupu tako smo nastavljali, smo oko sest konopca i nijedan nije stigo do dna. ali smo i spustali kameru, kamera lepo radi do jedno desetak metara, i posle nista bela buka.
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 27.02.2008, 21:13
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav zemljace

Citat:
citat od boban Prikažite prilog
evo ovako je doslo do tog otkrica prica se da na tom mestu, ima zakopana, crkva ja i jedan moj drugar, smo resili da do i utvrdimo stigli smo do mesta i poceli da kopamo i na 60 cm naislii smo na betonsku, plocu debljine 80cm pa smo okrnili jedan njen deo i smo zavezali ciglu na craj konopca i smo spustal,i u rupu tako smo nastavljali, smo oko sest konopca i nijedan nije stigo do dna. ali smo i spustali kameru, kamera lepo radi do jedno desetak metara, i posle nista bela buka.
kakva bela buka ,mozda je to neki stari zaktvoreni bunar gde verovatno nema vise vode.da nije to mozda u blizini Kostolca
Ja znam za dve crne rupe ako mi Enigma dozvoli da ih tako nazovem,a to su dva rimska tunela koji vode ispod Dunava jedan se nalazi kod mog dobrog prijatelja u dvoristu a drugi nedaleko ,ovaj prugi vodi u pravcu rimskog logora i on je posle 15m zatrpan ,a ovaj koji vodi u pravcu Dunava u njega je moguce uci jedno 100tinak metara i dalje nemoze jer je pun vode .
Ako je tebi poznat teren o kome pricam onda verovatno znas o cemu se radi.A u blizini se nalazi vec jedna crkva pored koje ima jos jedan ulaz ali mislim da je neisrazen u selu se prica da ispod crkve postoje hodnici ,i da je to saznato iz crkvenih knjiga .
To je ono sto ja znam iz tog kraja ,ima jos dosta detalja oko toga ali drugom prilikom.
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 27.02.2008, 21:22
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
jos nesto

Citat:
citat od boban Prikažite prilog
evo ovako je doslo do tog otkrica prica se da na tom mestu, ima zakopana, crkva ja i jedan moj drugar, smo resili da do i utvrdimo stigli smo do mesta i poceli da kopamo i na 60 cm naislii smo na betonsku, plocu debljine 80cm pa smo okrnili jedan njen deo i smo zavezali ciglu na craj konopca i smo spustal,i u rupu tako smo nastavljali, smo oko sest konopca i nijedan nije stigo do dna. ali smo i spustali kameru, kamera lepo radi do jedno desetak metara, i posle nista bela buka.
da nije to o cemu ti pricas ,mene mnogo podseca na na geoloska ispitivanja ,posto kod nas u kraju ima uglja i nafte i gasa pa mislim da nije mozda to.pa bih te zamolio da malo bolje opises.

Koliko su velike te rupe ,da li je taj beton koji ste razbijali novijeg doba ili je to mozda kamen íli nesto slicno kamenu. i dali te rupe stoje u vertikali ili??´?
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 27.02.2008, 22:06
Korisnička slika od Stef74
Stef74 Stef74 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 27.08.2006
mjesto: Negde izmedju
Starost: 49
prilozi: 701
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Citat:
citat od kele 78 Prikažite prilog
da nije to o cemu ti pricas ,mene mnogo podseca na na geoloska ispitivanja ,posto kod nas u kraju ima uglja i nafte i gasa pa mislim da nije mozda to.pa bih te zamolio da malo bolje opises.

Koliko su velike te rupe ,da li je taj beton koji ste razbijali novijeg doba ili je to mozda kamen íli nesto slicno kamenu. i dali te rupe stoje u vertikali ili??´?
U vertikali su , jer su spustali sest konopca vezanih jedan za drugi po 20-tak metara jedan puta 6 , sto mu dodje 120 m.
Duboko bilo ......
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
* [I]Zabluda je videti ono što ne postoji, ali i ne videti ono što postoji.[/I]
* [I]Kad imaš sve, ne vidiš ništa. Progledaš tek kad nemaš ništa.[/I]
[I]* Naše malo može biti mnogo za one koji nemaju ni malo.[/I]
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Istorija Gradova-Beograd dragan3 Istorija gradova 58 16.06.2009 11:46
Istorija Bosne rammstein Istorija gradova 21 17.02.2006 11:49


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!