Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Ostali
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Ostali Modeli ostalih priznatih svjetskih proizvođača detektora metala kao i modela iz "kućne radinosti"

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 30.06.2012, 15:47
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Jasno je da su neusporedivo bolji tvornički aparati visoke klase ( mislim na one bez videoigrica i aparata za točenje piva).
Pojedini detektori napravljeni u garaži su solidno odrađeni i usporedivi s određenim tvorničkim proizvodima, čak su i bolji od pojedinih.
Najveća prednost tih aparata je da su cijenom pristupačni, na zadovoljstvo mnogih koji si ne mogu priuštiti kvalitetan tvornički aparat.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 30.06.2012, 15:55
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Da složio bih se sa tobom,zbog tog sam i napisao u predhodnim postovima "Moj savjet u koliko nemate dovoljno novca ili ne želite previše trošiti na MD ručni rad može biti rješenje.Neki od tih uređaja zaista iznenađuju u odnosu na neke brendove.U svakom slučaju ne treba ih zanemarit ali se ipak ne mogu po mnogo stvari nositi sa renomiranim firmama.""
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 30.06.2012, 18:04
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Zanima me da li je neko imao iskustva sa Bugarskim goldmask 3 plus aparatom? Neki moji drugari koji nemaju dovoljno novca se interesuju za njega, tj.odnos cene i kvaliteta.
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 30.06.2012, 19:03
Cule68
Gost
 
prilozi: n/a
skoro je jedan moj drug kupio taj aparat,pre toga je nosio fisher f5 i kaze da je aparat ekstra,a vidim i po njemu da je prezadovoljan aparatom...inace radi na 18kh i dobar je skupljac,za te pare mislim da mu je to najbolje moguce resenje..
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 30.06.2012, 20:55
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
golden mask 3 + je skuplji od fishera F5
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 30.06.2012, 21:57
Cule68
Gost
 
prilozi: n/a
mislim da mu je cena negde oko 700 zapadno njemacki koruna ili ti (evrova)...jeste dosta je skuplji ali je isto toliko i bolji od fishera f5...
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 30.06.2012, 22:29
Korisnička slika od Naki011
Naki011 Naki011 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.06.2011
prilozi: 192
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 6 zahvalnice(a/u) za 6 priloga
Za te pare je mogao da uzme f70 koji je neuporedivo bolji od bilo kog Golden Maxa.
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 30.06.2012, 23:19
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Citat:
citat od kosuca Prikažite prilog
S obzirom na tvoje nalaze nije loše.
Hvala kolega..
Ima tu još što šta ali nisam postavio Hahahah
Živio ti meni
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 30.06.2012, 23:44
Alexx
Gost
 
prilozi: n/a
Sto se tice Golden Maska, ja imam trojku, bez plusa, a koliko znam, ni jedan od njih ne radi na 18 khz, na toj frekvenciji je cetvorka. Mnooogo sam brate zadovoljan, imam i wave II, ekstra dubina, losija diskriminacija, ali kada povadis svo gvozdje, radi extra hehe, pa je tu i goldmaxx stari, Vumijev, i malo deusica. Golden Mask 3+ je za par desetina manje od 500 evrica, znaci, ni blizu 700. Ja sam trojku platio manje od trista evrica, ricardo.ch je cudo, nov naravno, i u garanciji. Nedostatak maske i wavea je taj, sto iole veci komad gvozdja odmah detektuje kao dobar nalaz, sto goldmaxx i deus nece uraditi. Tek kada probate vise aparata, razlicitih proizvodjaca shvatite da svaki od njih ima svoje prednosti i mane. Ako ovo smatrate hobijem, svaki ce vam zavrsiti posao. Ako imate lovu kupite deusa, ako nemate kupite wave, bitan je dobar teren i sto vise izlazaka.
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 01.07.2012, 00:37
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Ne bih previše zamjerio tim aparatima što veće komade željeza javljaju kao dobar nalaz.Smatram da sjekira,nož,koplje i mač jesu dobri nalazi,Kad završim sa pretragom za obojenim metalima a na terenu primjetim prisustvo strelica ja namjerno smanjim diskriminaciju i onda ih pokušavam pronaći jer su mi i one interesantne.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Novo u forumu Vumi Testiranje detektora 0 19.09.2009 19:17
Aktiviranje korisnickoga racuna na forumu Vumi Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 0 22.02.2007 22:17


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!