Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 12.03.2009, 20:42
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
^Vjerujem da ima dosta i stalnih, samo ne zele da se prijave. Vjerovatno im je problem sto ne mogu vidjeti fotke
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 12.03.2009, 21:14
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
To si dobro osmislio.
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 12.03.2009, 21:31
alesmaher
Gost
 
prilozi: n/a
ja mislim zato sto mi amateri pochetnici imamo nedostatak informacija :-) +neznanje +
pa zbog toga iz nesigurnosti se ne ukljucivamo u resprave u kojim je lakse citati
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 12.03.2009, 21:54
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Alesmaher, niko od nas nije savrsen i zato smo tu da diskutujemo. Ovdje ima dobro upucenih ljudi a ima i onih koji to nisu. Niko nikome ne smeta i to je najbitnije. Slobodno pitaj sta te drago, samo bih te zamolio da pitanja postavljas u pravi dio foruma tj u dio na koji se to pitanje odnosi (vremenski).
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 12.03.2009, 22:29
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Pasivnost nikuda ne vodi, aktivirajte se diskutirajte i učite. Većina članova su čisti amateri i veliki zaljubljenici u ovaj hobi.
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 12.03.2009, 22:47
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Pasivnost nikuda ne vodi, aktivirajte se diskutirajte i učite. Većina članova su čisti amateri i veliki zaljubljenici u ovaj hobi.
Bratic! Potpuno si u pravu
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 15.05.2009, 21:10
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.176
Zahvaljivao se: 145
Dobio je 574 zahvalnice(a/u) za 242 priloga
Odem danas na jedan slican forum poput ovoga na kome su neki clanovi kao i ovde sa istim korisnickim imenom kad nemoze se uci na forum ako sam neregistrovan. To mi se svidelo pa shodno ovoj temi bih voleo da cujem vase misljenje. Dali treba nesto da se zastiti od kibicera. Ja bih licno da se zastite, to jest da budu dostupni za citanje samo regitrovanim korisnicima pod forumi praistorija, rim, srednji vek. Misljenja sam da kibiceri osim sto nemogu da vide slike nebi trebali ni da citaju o nasim nalazima. Ostalo bih im pustio da citaju.
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 16.05.2009, 10:00
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Malo je problematicno zakljucavanje foruma za kibicere jer ih imamo i medju registriranim clanovima. Mole da ih registriram i onda nikada ne napisu ni jedan prilog, procitaju ili vide sto im se cinilo zanimljivo i vise se ne pojave. Kada ih izbrisem nakon par sedmica neaktivnosti, javljaju se sa drugim imenima za novu registraciju ili kukaju kako su zaboravili lozinku pa nisu mogli da se prijave i sl gluposti (lozinka se dobija automatski, ne mora se meni za to slati email).
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 16.05.2009, 21:26
Korisnička slika od acervonec
acervonec acervonec je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2007
Starost: 55
prilozi: 798
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 120 zahvalnice(a/u) za 82 priloga
Citat:
citat od pike.sch Prikažite prilog
Ja bih licno da se zastite, to jest da budu dostupni za citanje samo regitrovanim korisnicima pod forumi praistorija, rim, srednji vek. Misljenja sam da kibiceri osim sto nemogu da vide slike nebi trebali ni da citaju o nasim nalazima. Ostalo bih im pustio da citaju.
Mislim, da to nije dobra ideja. Mi nismo skriveno društvo niti ekskluzivni klub. Ovo je otvoren forum, nema potrebe, da se nešto krije. Treba naglasiti, da postoje i forumi, koji ne kriju ništa, niti fotografije. Vumijev je dakle u toj stvari negde između... Svako može pratiti diskusije, a ako želi videti slike, se registruje - mislim, da je to dovoljno. Ograničavanje bi možda značilo manje kibicera, ali i manje potencialnih članova. Novi članovi dolaze iz redova posjetilaca ili putem osobne "reklame". Prvi su mi zanimljiviji, jer unose različite poglede. Ne želim, da bi to bio forum neke zatvorene grupe, u kojoj se svi poznaju i međusobno samo hvale. Različiti stavovi i diskusije su dobrodošli. Verovatno se registruje tek svaki 100 posjetilac, zato bi manji broj značio stagniranje. Sa druge strane bi se radoznali kibiceri još uvjek mogli registrirati i zbog toga bi imali još više pasivnih članova. I meni nije prijatno, kada sam okružen samim posetiocima, ali to samo po sebi nije ništa loše. Pravo pitanje se glasi, kako ih privuči mjeđu aktivne članove. Možda imamo rezerve u početnoj stranici...
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 16.05.2009, 22:19
laki
Gost
 
prilozi: n/a
o ovome sam i ja razmisljao i imam slicno ako ne i isto misljenje kao i aservonec...od koga se mi krijemo i zasto bi se krili !?
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!