Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 24.01.2008, 01:32
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od rade-bec1 Prikažite prilog
koliko vidim svima su ukinute PP
e, onda mi se dopada.ja mislio da sam samo ja crna ovca
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 24.01.2008, 11:38
Korisnička slika od zokioki
zokioki zokioki je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 30.04.2007
mjesto: Christiania
Starost: 48
prilozi: 165
Zahvaljivao se: 5
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Citat:
citat od RUAH Prikažite prilog
Tu sam ja ,svakodnevno.Pošto sam novi idem redom pa čitam forum i gledam nalaze.Što se tiče detektora,idem na Fishera F-4.Nisam ga još kupio,ali sam dogovorio i ubrzo uzimam.
Onda ti zelim srecu i napisi nesto vise o njemu kad ga malo bolje upoznas?
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 24.01.2008, 12:57
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
Vidim da se ovde nesto cudno desava pa bih bio slobodan da pitam zasto su ukinute PP koji je razlog?
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 24.01.2008, 19:27
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
ej sirm, posalo sam ti PP sa objasnjenjem razloga samo treba da procitas hahahah
sta vam je ljudi , nema PP ali imate flashchat , pa ko hoce da komunicira moze tako, a i onako svi imate u profilu opciju da stavite svoju e mail adresu ili neki od mesingera na koji vas se moze kontaktirati pa onda lepo to iskoristite za medjusobnu komunikaciju...
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 24.01.2008, 20:19
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Hvala Bane.
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 24.01.2008, 23:05
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav svima.Od skoro sam nosi na ovom forumu pa bih molio za pomoc oko slanja poruka i fotografija.Nikako ne mogu da se snadjem a zeleo bih da postavljam pitanja i takodje i ja da posaljem neke interesantne slike novcica.Zbog toga se ne ukljucujem i mozda Yumi misli da je drugi razlog.Sto sam do sada uspeo da procitam i pratim ovde,mogu da kazem sve najbolje,mada mi neke stvari i nisu potpuno jasne.Naprimer informacije o uredjima a vidim da se to ovde i te kako spominje.Pokusao sam da procitam sve naslove ali mi to bas ne ide pa cete pomisliti da sam glup.Nazalost ne moze svako sve da zna.Kada se budem sigurno ukljucivao u diskusijama,bice iznenedjenja jer znam dosta stvari o svemu i svacemu ali jos nesmem da se izjasnjavam jer postoji mogucnost da budem iskljucen u startu.Ljuba
Hvala unapred na pomoci
odgoovorite sa citatom
  #37  
Staro 24.01.2008, 23:27
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Budi pozdravljen Ljubo, i dobro nam dosao! Svi komentari koji ne spadaju i bilo kakvu vrstu reklame detektora (rucno pravljenih itd) su pozeljni. Na primer testovi detektora, uporedjivanje detektora po kvalitetu izrade, komentari o sondama i sve ostalo u vezi detektora i iskustva sa njima. Ali napominjem opet, dozvoljeno je komentarisanje detektora ovlascenih firmi i proizvodjaca bez reklamiranja.
odgoovorite sa citatom
  #38  
Staro 24.01.2008, 23:39
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Opet se javljam ali neznam kuda ce ova poruka da se pojavi.Samo cu napomenuti da o detektorima znam prilicno dosta jer se od 1971 godine bavim elektronikom pa mi je ova tema veoma poznata.Numizmatikom se isto tako bavim ali znanje je u manjoj meri.Jedino se ne snalazim u ovim naslovima i molim nekoga da me uputi na to,pa cu vremenom nadam se da imam vise iskustva.Sve prijatelje ovom prilikom pozdravljam i nekima bih preporucio da se izrazavaju pomalo gde treba;pesnickim jezikom;a ostali su svi dosta pametni pa ce da procitaju potrebne informacije izmedju redova i nece biti nikakvih problema.
odgoovorite sa citatom
  #39  
Staro 24.01.2008, 23:45
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav brate ljubo!ti si izgleda upao u pogresno vreme u temi oko rucno pravljenih detektora,i vumiju se nije bas svidelo.ja i agrippa smo malo uzeli maha,nisi ti nista kriv.
oko foruma polako,snacices se,malo je komplikovano dok krenes posle ide ko podmazano
odgoovorite sa citatom
  #40  
Staro 24.01.2008, 23:50
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Dobro nam došao LJubo, ako može, kreni sa svojim područjem, tj. sa shematologijom svojih projekata, odnosno detektora.
Jasno, ne očekujemo zadnje projekte, u ostalom daj što daš, da se malo bacimo u analitiku.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
potrebna pomoć maximus Vrste i namjena 2 18.09.2007 20:52
Pomoć početniku Ivan-Bor Vrste i namjena 10 14.03.2006 22:15
Istorija Bosne rammstein Istorija gradova 21 17.02.2006 10:49


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!